Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, fluber napisał:

Dość mocna deklaracja Bosaka, ale zapewne skieruje podobne zdanie również w odniesieniu do Dudy.

To z wywiadu w Polsacie? Jeżeli nie oglądałeś to zaraz potem dodał, że Wilk - bo to o słowa Wilka chodziło - jest po prostu rozczarowany prezydenturą Dudy. Także Konfederacja nie opowie się za żadną ze stron oficjalnie. To raczej więcej niż pewne, że nie poprą oficjalnie ani dżumy ani cholery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Ja miałem 7 razy Bosak i 5 Hołownia z topowych. Trzaskowski 2, Duda 1:)

Generalnie dużo wypowiedzi Bosaka było tam bardzo wyważonych. Aż się dziwiłem, że to były jego zdania:)

Jeżeli się dziwisz, że z Dudą masz tylko 1/18 tu masz odpowiedź :) 

 

Całkiem celną zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Jeżeli się dziwisz, że z Dudą masz tylko 1/18 tu masz odpowiedź :) 

 

Całkiem celną zresztą.

Trzeba docenić Bosaka bo widać, że pracuje nad sobą a miejsce w którym jest sam sobie wywalczył umiejętnościami i talentem a nie lizodupstwem i wazeliną. Dobrze się go słucha bo odpowiada szeroko, merytorycznie bez szycia ogólnikami. Tylko, że ma ten swój bagaż, który niektórym ludziom nie pozwala na niego zagłosować. Jedni nigdy nie zagłosują na Biedronia a inni na Bosaka 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie  zagłosuję na bosaka pomimo tych ugrzecznionych odpowiedzi bo światopoglądowo to przepaść z moimi poglądami. 

Czytałem niedawno wywiad z nim i kompletnie mi z tym człowiekiem nie po drodze

A że teraz mówi ładnie i w wyważony sposob- zobaczymy po wyborach ile z tego zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał:

Trzeba docenić Bosaka bo widać, że pracuje nad sobą a miejsce w którym jest sam sobie wywalczył umiejętnościami i talentem a nie lizodupstwem i wazeliną. Dobrze się go słucha bo odpowiada szeroko, merytorycznie bez szycia ogólnikami. Tylko, że ma ten swój bagaż, który niektórym ludziom nie pozwala na niego zagłosować. Jedni nigdy nie zagłosują na Biedronia a inni na Bosaka 🤷‍♂️

Przekonanie powyżej 55% ludzi nikomu poza Wałęsą się nie udało i to też w drugiej turze z nonamem, gdy jeszcze światło nie było oddzielone od Bolkości ciemności, w pierwszej turze tylko Kwachu w 2000 był blisko - 53,9% co do dziś jest zagadką jak paradoks Fermiego.

Wprawdzie badania tego nie pokazują, jednak myślę że miałby duże szanse na wygraną w drugiej turze z Dudą, gdy w ewentualnej debacie Dudex już by się nie mógł chować za hasełkami, tylko musiałby się odnosić do dyskutującego z nim Bosaka. Swoją drogą dzisiaj pierwsza debata z Czaskoskim w TVP, podobno on i Dudex uciekają z kolejnych zaplanowanych? Nie zgłębiałem tematu, gdzieś na tłiterze się przewinęło jedynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie Radio Trójka:
Redaktor: Gdzie są respiratory?
Szumowski: W magazynach.
R: Ale w Agencji Rezerw Materiałowych, tak?
S: Są w magazynach.
R: Ale w jakich magazynach?
S: Nie znam adresu tych magazynów, pani redaktor.

 

Czy to urywek faktycznego wywiadu?

Czy jakiś fejk?

Prawdą jest że ten Izdebski był w papierach bombowego Antka już kiedy robił kipisz w służbach?

Prawdą jest że papiery wyniósł jakiś randomowy pracownik i teraz ciężko je znaleźć?

Prawdą jest że respiratorów fizycznie nie ma (znaczy są "w magazynie")?

 

Nie atakuję, pytam

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz? Q wklei ci za kilka godzin link do wyborczej i tam poznasz jedyną prawdę. 

 

A, że po kampanii okaże się, że ta sprawa z bombowej stała się kolejnym kapiszonem wyborczej to już mało kto na tym forum się dowie. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

@Cardi

co myslisz o tym estonskim cit co zapowiedzial morawiecki???

Optymistyczne założenia, bo jednak wypadają z niego firmy największe, które miałyby największe zdolności inwestycyjne, no i boję się czym dostaną po dupie mikro i mali przedsiębiorcy, żeby zrównoważyć budżet.

No ale nie dziwi mnie, że podobnie jak poprawki Konfederacji PiS odrzuca i zgłasza jako własne tak estoński CIT - postulat Konfederacji - rząd też planuje wprowadzić. :) 

Teraz, DeltaCenter napisał:

Czeka na wpis Pana Doktora na facebooku.

This didn't age well.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cardi napisał:

Optymistyczne założenia, bo jednak wypadają z niego firmy największe, które miałyby największe zdolności inwestycyjne, no i boję się czym dostaną po dupie mikro i mali przedsiębiorcy, żeby zrównoważyć budżet.

No ale nie dziwi mnie, że podobnie jak poprawki Konfederacji PiS odrzuca i zgłasza jako własne tak estoński CIT - postulat Konfederacji - rząd też planuje wprowadzić. :) 

czyli jak rozumiem ten pomysl pozwoli zaoszczedzic firmom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

czyli jak rozumiem ten pomysl pozwoli zaoszczedzic firmom?

Pozwoli Vateuszowi szarpnąć poziom inwestycji w Polsce, który wbrew zapowiedziom jego wzrostu jednak spada. No i tak jak mówię, kto za to zapłaci? Pewnie płatnicy PIT i ci z płatników CIT, którzy mają obroty ponad 50mln złotych. 

 

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

EDIT. Pan Doktor jeszcze nic nie napisał. Na stronie Konfederacji ważśniejsza dzisiejsza debata. Czyli kuce jeszcze nie dostały gotowych planszy do udostępniania.

Kuce czy narole? Czy kuconarole? Mówisz o tej debacie, której Czaskoski i Dudex tak bardzo się boją, że TVN już swoją odwołał, a Polsat wciąż nie dostał potwierdzenia obecności od w/w dwóch panów? :) No to fajnie, że chociaż jedna być musi, bo reguluje to ustawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O narolach nie słyszałem. Mówię o tej dzisiejszej w TVP. Dobra mam poważne pytanie. Czy Krzysztof Bosak w wieku 37 lat był na utrzymaniu swojej kobiety czy rodziców. Bo z jego oświadczenia majątkowego można było się dowiedzieć, że ma kilka tysięcy zł oszczędności, a jedyne jego znane prace z ostatnich lat to: ta którą dostał po znajomości u Roberta Winnickiego w biurze poselskim, jako poseł, jako asystent starego Giertycha, coś chyba pisał dla prawego.pl  -ale z przedsiębiorczością to trochę słabo. Nie wiem czy on swobodnie się czuje w otoczeniu Korwinowców, zwłaszcza Pana Doktora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

O narolach nie słyszałem. Mówię o tej dzisiejszej w TVP. Dobra mam poważne pytanie. Czy Krzysztof Bosak w wieku 37 lat był na utrzymaniu swojej kobiety czy rodziców. Bo z jego oświadczenia majątkowego można było się dowiedzieć, że ma kilka tysięcy zł oszczędności, a jedyne jego znane prace z ostatnich lat to: ta którą dostał po znajomości u Roberta Winnickiego w biurze poselskim, jako poseł, jako asystent starego Giertycha, coś chyba pisał dla prawego.pl  -ale z przedsiębiorczością to trochę słabo. Nie wiem czy on swobodnie się czuje w otoczeniu Korwinowców, zwłaszcza Pana Doktora. 

Nie śledzę wszystkich jego wywiadów, ale słyszałem odpowiedzi na to pytanie, na pewno znajdziesz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Nie śledzę wszystkich jego wywiadów, ale słyszałem odpowiedzi na to pytanie, na pewno znajdziesz :) 

Znalazłem tylko jego tłumaczenia: "pracowałem politycznie". Nie drążę tego tematu złośliwie, bo wielokrotnie pisałem tu na forum że bardzo cenię Bosaka oraz Winnickiego. Bez nich cała Konfederacja podąży w kierunku Poncyliuszów czy Wiplera, który uciekł do biznesu, żeby doradzać firmom jak nie płacić podatków.

Od 2012 roku przez kilka lat - luka w życiorysie.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Znalazłem tylko jego tłumaczenia: "pracowałem politycznie". Nie drążę tego tematu złośliwie, bo wielokrotnie pisałem tu na forum że bardzo cenię Bosaka oraz Winnickiego. Bez nich cała Konfederacja podąży w kierunku Poncyliuszów czy Wiplera, który uciekł do biznesu, żeby doradzać firmom jak nie płacić podatków.

No to pracował politycznie. Jeżeli oczekujesz innej odpowiedzi, to musisz liczyć na to, że jest tu Bosak, albo jego żona. @bosak-nt  @Karina może to oni. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.