Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jack napisał:

ja nie pytam jakiego sformowania użyłeś ale kto go pilnował 🙂 

policja

ok, zwracam honor -> w google znajduję 600 wyników dla zapytania "patrol bor" (vs 255 000 dla 'patrol policji'), zapomniałem o uwzględnianiu semantycznej 'złej woli' w gadkach o polityce :) 

2 minuty temu, jack napisał:

poproszę źródło 

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/policja-pilnuje-tuskow-krol-europy-moze-spac-spokojnie-aa-tfVf-BU72-mQGe.html

proszę - ofc nie ma tego tyle co aktualnego grzania tematu patroli u Jarka (z jakimiś przeszpiegami itp), ale trzeba mieć na uwadze że postępowe i światłe media antypisowe potrafią miesiącami grzać temat jedzenia sałatki, więc teges

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

policja

ok, zwracam honor -> w google znajduję 600 wyników dla zapytania "patrol bor" (vs 255 000 dla 'patrol policji'), zapomniałem o uwzględnianiu semantycznej 'złej woli' w gadkach o polityce :) 

No to jeszcze wrzuć to źródło dotyczące policjantów stojących pod domem Tuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

proszę

Dziękuję. Faktycznie policja. Pewnie tańsi niż BOR 🙂 

6 minut temu, fluber napisał:

chyba wkleiles inny filmik bo co innego jest na filmie a co innego piszesz

Piszę o wykorzystywaniu Państwa dla połechtania własnego ego. Filmik pasuje idealnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Dziękuję. Faktycznie policja. Pewnie tańsi niż BOR 🙂 

Piszę o wykorzystywaniu Państwa dla połechtania własnego ego. Filmik pasuje idealnie 

przeciez ta policja tam nie stala zamiast BOR tylko oprocz.

widzisz na tym filmie rzeczy ktore istnieja tylko w Twojej glowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

widzisz na tym filmie rzeczy ktore istnieja tylko w Twojej glowie...

Możesz konkretniej? Ja tam widzę żołnierzy, którzy na skinienie ręki BORowca zatrzymują ruch by wielmożny pan Macierewicz w asyście 2 BORowców mógł przejść przez ulicę w miejscu za przejście w którym normalny obywatel dostałby mandat. 

Do tego mamy Kaczyńskiego, który korzysta z przelicznych przywilejów mimo, że nie pełni żadnej funkcji państwowej. 

34 minuty temu, fluber napisał:

przeciez ta policja tam nie stala zamiast BOR tylko oprocz.

https://www.infor.pl/akt-prawny/U27.2007.013.0000105,metryka,porozumienie-komendanta-glownego-policji-i-szefa-biura-ochrony-rzadu-w-sprawie-wspoldzialania-w-zakresie-zapewnienia-bezpieczenstwa-i-porzadku-publicznego-w-miejscach-pobytu-osob-ochranianych-przez-bi.html

Zwłaszcza data zawarcia porozumienia jest ciekawa w świetle zarzutów wykorzystywania policji do pilnowania domu Tuska. Tymczasem to Kaczyński był Premierem, gdy podpisywano porozumienie w myśl którego policja odpowiada za "przeprowadzanie działań profilaktycznych w stosunku do osób, które mogą znaleźć się w strefach pobytu osób ochranianych i mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo w trakcie realizacji działań ochronnych BOR." BOR pełni w tych działaniach funkcję koordynacyjną. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, jack napisał:

Możesz konkretniej? Ja tam widzę żołnierzy, którzy na skinienie ręki BORowca zatrzymują ruch by wielmożny pan Macierewicz w asyście 2 BORowców mógł przejść przez ulicę w miejscu za przejście w którym normalny obywatel dostałby mandat. 

ja przede wszystkim widze fanatyka ktory z dupy wrzuca filmik sprzed 3.5 roku na ktorym dwoch borowcow chroniacych ministra obrony narodowej decyduje o przeprowadzeniu osoby ktora chronia przez ulice nie po pasach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

ja przede wszystkim widze fanatyka ktory z dupy wrzuca filmik sprzed 3.5 roku na ktorym dwoch borowcow chroniacych ministra obrony narodowej decyduje o przeprowadzeniu osoby ktora chronia przez ulice nie po pasach.

 

Ho, ho, już zaczynamy się obrażać? Milutko. 

A merytorycznie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jack napisał:

Możesz konkretniej? Ja tam widzę żołnierzy, którzy na skinienie ręki BORowca zatrzymują ruch by wielmożny pan Macierewicz w asyście 2 BORowców mógł przejść przez ulicę w miejscu za przejście w którym normalny obywatel dostałby mandat. 

Najpierw przeczytałem opis, potem zobaczyłem filmik.

Jeśli Macierewicza na podstawie takiego filmu nazywasz wielmożnym panem, to ciekawi mnie jakimi epitetami okrasisz mnie, bo moja babcia dla mnie w ten sposób zatrzymała ruch, jak byłem mały nie raz, a z kilkadziesiąt razy. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jack napisał:

Ho, ho, już zaczynamy się obrażać? Milutko. 

A merytorycznie? 

napisales ze macierewicz wzial asyste wojskowa zeby przejsc przez ulice.

jedyne co moge na to merytorycznego napisac to nie, nie zrobil tego

Godzinę temu, jack napisał:

 

https://www.infor.pl/akt-prawny/U27.2007.013.0000105,metryka,porozumienie-komendanta-glownego-policji-i-szefa-biura-ochrony-rzadu-w-sprawie-wspoldzialania-w-zakresie-zapewnienia-bezpieczenstwa-i-porzadku-publicznego-w-miejscach-pobytu-osob-ochranianych-przez-bi.html

Zwłaszcza data zawarcia porozumienia jest ciekawa w świetle zarzutów wykorzystywania policji do pilnowania domu Tuska. Tymczasem to Kaczyński był Premierem, gdy podpisywano porozumienie w myśl którego policja odpowiada za "przeprowadzanie działań profilaktycznych w stosunku do osób, które mogą znaleźć się w strefach pobytu osób ochranianych i mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo w trakcie realizacji działań ochronnych BOR." BOR pełni w tych działaniach funkcję koordynacyjną. 

 

musisz mi porysowac strzalki bo sie pogubilem

mamy corke bylego premiera ktora lazi po miescie z policyjna obstawa w 2014

mamy bylego premiera ktory jest chroniony przez policje koordynowana przez bor w 2014

mamy jakies porozumienie komendanta kornatowskiego i podpulkownika pawlikowskiego z 2007.

no i teraz potrzebuje polaczenia jaroslawa kaczynskiego z kasia tusk.

chodzi o to ze majaca w 2014 obstawe policji kasia tusk jest corka bylego premiera donalda tuska ktory byl chroniony przez policje i bor jednoczesnie na podstawie porozumienia komendanta policji z szefem bor z roku w ktorym premierem polski byl jaroslaw kaczynski co dowodzi tylko jak kaczynski naduzywa wladzy, tak jak macierewicz ktory przeszedl przez ulice nie po pasach. 

lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

napisales ze macierewicz wzial asyste wojskowa zeby przejsc przez ulice.

jedyne co moge na to merytorycznego napisac to nie, nie zrobil tego

musisz mi porysowac strzalki bo sie pogubilem

mamy corke bylego premiera ktora lazi po miescie z policyjna obstawa w 2014

mamy bylego premiera ktory jest chroniony przez policje koordynowana przez bor w 2014

mamy jakies porozumienie komendanta kornatowskiego i podpulkownika pawlikowskiego z 2007.

no i teraz potrzebuje polaczenia jaroslawa kaczynskiego z kasia tusk.

chodzi o to ze majaca w 2014 obstawe policji kasia tusk jest corka bylego premiera donalda tuska ktory byl chroniony przez policje i bor jednoczesnie na podstawie porozumienia komendanta policji z szefem bor z roku w ktorym premierem polski byl jaroslaw kaczynski co dowodzi tylko jak kaczynski naduzywa wladzy, tak jak macierewicz ktory przeszedl przez ulice nie po pasach. 

lol:)

Skup się mocno to powinieneś zrozumieć, że Tusk i jego rodzina mieli obstawę BOR w asyscie policji zgodnie z przepisami. Kaczyńskiemu taka obstawa nie przysługuje bo nie pełni żadnej funkcji państwowej ani nie jest członkiem rodziny kogoś komu taka ochrona przysługuje. Nie każdemu odpowiada dobra zmiana polegająca na życiu elit politycznych ponad prawem i bez żadnego trybu a tłumaczenie bo Tusk czy jego córka to czy tamto to dobry kit ale dla ciemnego ludu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.