Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Uwierz mi kolader, że dla każdego pokolenia jego dzieciństwo jest najlepsze. Jestem po dyskusjach z dziadkami, rodzicami i nastoletnią córką. Choć nawet to w latach 90-tych bywało szare. 

Próbuje mi się wmówić że mam co zwracać za oglądanie tv, który jest dla mnie zbędnym gadżetem (jedynie gdy go mocniej używałem to przy podłączeniu amigi a później ps). 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kolader napisał:

 

Spoko, nie musisz wierzyć. Mi wystarczą moje zajebiste wspomnienia 

chodzi o to ze o ile mnie pamiec nie myli ( a moge sie mylic) to w Reksiu ktorego ja ogladalem w dziecinstwie nie bylo zadnych dialogow. wiec nawet jezeli ogladales go w czeskiej tv to ogladales tego samego Reksia co ja a nie Reksia czeskiego:)

5 godzin temu, Artlan napisał:

Katolicki pogrzeb to często efekt tego, że rodzina tak chce. 

a taka rodzine liczymy jako katolicka czy nie?:)

5 godzin temu, Artlan napisał:

 

Nie uważałbym siebie za ,,posiadacza odbiornika TV" gdybym miał domownika, który zabraniałby mi oglądać ważne mecze, bo on akurat musi obejrzeć... no właśnie, co? Nie wiem co TVN czy Polsat puszczali podczas meczu Polska-Senegal, ale raczej nie było to coś, czego ten drugi domownik nie mógłby obejrzeć z odtworzenia/w formie powtórki. :) 

Takie posiadanie to żadne posiadanie i GUS nie powinien tego uwzględniać. :)

to dopiero byloby wesole badanie gdyby sie okazalo ze telewizor ma 10 mln polakow a tvp oglada codziennie 20 milionow:)

i generalnie nie wiem co ma piernik do wiatraka bo dyskusja byla o tym ile osob oglada tvp a nie jak wygladaja udzialy w kineskopach przecietnego czlonka rodziny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor, służy do oglądania sportu, netflixsa HBO go i Play station

Jeśli już oglądam jakiś kanał to albo comedy central albo TNT 

Discovery przestałem kiedy 80% czasu byly wojny magazynowe i inne gówna w stylu poszukiwaczy złota czy lombardu

Polsat historia jeśli już to tylko po 20 bo są programy faktycznie związane z historią

 

A place za benefisy więcej niż Julek z delta razem za "pedałów"

 

Płacić za "możliwość" oglądania TVP (a tym jest abonament) to jak płacić za dziwki wychodząc na piwo, bo też mam taką możliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep ja też mam wyjebane na marsze bo mieszkam właśnie po to na peryferiach żeby tego syfu nie uświadczyć

Mam kłopot z finansowaniem tego spędu nawiedzonych z mojej kasy, mam kłopot z zabezpieczaniem tego typu zgromadzeń z mojej kasy

Chcą sobie maszerować spoko ale niech płacą z własnych skarbonek

A Lecha powinni na placu Piłsudskiego przewrócić jak Lenina 

Nie ten poziom żeby Kaczyński stał obok Naczelnika 

Albo niech go grzecznie przestawia w miejscu do tego bardziej odpowiednim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 

Jestem przeciwko finansowaniu takich spędów z podatków

To organizatorzy powinni ponosić koszty profesjonalnej ochrony i nie angażować do tego policji 

Tak samo jestem przeciwko ustawieniu policji przed domem Kaczyńskiego czy przy tych pomnikach postawionych w nieodpowiednim miejscu

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek można popierać lub krytykować idee, pomysły czy działania, tak nigdzie nie było, nie ma i nie będzie takiej sytuacji, że podatnik będzie decydował na co idą jego pieniądze. Masa moich, waszych i wszystkich pieniędzy idzie na rzeczy, których nie potrzebujemy, nie akceptujemy lub uważamy za szkodliwe i nic tego nie zmieni. Zawsze ktoś będzie niezadowolony na co idą jego pieniądze z podatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

Tak samo jestem przeciwko ustawieniu policji przed domem Kaczyńskiego czy przy tych pomnikach postawionych w nieodpowiednim miejscu

Co jest dziwnego w ochranianiu najbardziej hejtowanej osoby w Państwie?

Swego czasu pod domem Tuska też stał patrol, Kasię policja odprowadzała do domu itp (i jak najbardziej to rozumiem / popieram) - no ale rozumiem, że wtedy nie było to tak grzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał:

Premiera Tuska?

jest art z 28.09.2014

więc szeregowego posła Tuska

 

i żeby nie było - w obu przypadkach takie zabezpieczenie popieram (wtedy na Tuska szedł hejt porównywalny z tym co teraz na Kaczora) - case Adamowicza pokazał ile warte są firmy ochroniarskie w PL

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.