Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, jakie szczęście że mamy TVPiss. Dzięki temu do studia może przyjść poseł Czarnek i wygłosić swoje mądrości i nikt go nie wyrzuci. 

https://www.wprost.pl/wybory-prezydenckie-2020/10334343/szokujace-slowa-posla-pis-o-lgbt-ci-ludzie-nie-sa-rowni-ludziom-normalnym.html

A może lepiej dla niego, gdyby go w porę ktoś wyrzucił? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

Ufff, jakie szczęście że mamy TVPiss. Dzięki temu do studia może przyjść poseł Czarnek i wygłosić swoje mądrości i nikt go nie wyrzuci. 

https://www.wprost.pl/wybory-prezydenckie-2020/10334343/szokujace-slowa-posla-pis-o-lgbt-ci-ludzie-nie-sa-rowni-ludziom-normalnym.html

A może lepiej dla niego, gdyby go w porę ktoś wyrzucił? 

 

Czarnek się zagalopował wyraźnie. Natomiast w całej ideologicznej walce między normalnością a LGBT będę stał twardo po stronie normalności. To co środowisko LGBT nam proponuje to żadna nowoczesność i rozwój a zwyczajnie odrzucenie znanych nam wartości na rzecz propagowania wynaturzeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

w kościele nie ma wynaturzeń ? np monogamia albo celibat ?

Chrześcijanie to nie ludzie, to ideologia 🦁

30 minut temu, Sebastian napisał:

To co środowisko LGBT nam proponuje to żadna nowoczesność i rozwój a zwyczajnie odrzucenie znanych nam wartości na rzecz propagowania wynaturzeń. 

Od zawsze mnie to zastanawia jaki ma być skutek tego propagowania. Ja jako heteroseksualista nie wyobrażam sobie by ktoś mnie nakłonił do homoseksualizmu. To chyba tak nie działa więc o co to halo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jack napisał:

Chrześcijanie to nie ludzie, to ideologia 🦁

chrzescijanstwo jak juz.

7 minut temu, jack napisał:

 

Od zawsze mnie to zastanawia jaki ma być skutek tego propagowania. Ja jako heteroseksualista nie wyobrażam sobie by ktoś mnie nakłonił do homoseksualizmu. To chyba tak nie działa więc o co to halo? 

przeciez oburzenie nie dotyczy promowania ideologii lgbt w strone doroslych a w strone dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

chrzescijanstwo jak juz.

LGBT to Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender a nie Lesbianizm, Gaizm, Bisexualizm i Transgenderyzm. Dlatego jeśli LGBT to ideologia to Chrześcijanin też. 

13 minut temu, fluber napisał:

przeciez oburzenie nie dotyczy promowania ideologii lgbt w strone doroslych a w strone dzieci

Idąc tym tropem powinniśmy odciąć dzieci od wszelkich ideologii tych głoszących, że homoseksualizm to grzech i idzie się za to do piekła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Idąc tym tropem powinniśmy odciąć dzieci od wszelkich ideologii tych głoszących, że homoseksualizm to grzech i idzie się za to do piekła. 

jestem za!

ani razu czegos takiego w szkole nie slyszalem (przedszkole i zlobek slabo pamietam, ale chyba tez nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

LGBT to Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender a nie Lesbianizm, Gaizm, Bisexualizm i Transgenderyzm. Dlatego jeśli LGBT to ideologia to Chrześcijanin też. 

jezeli kupie sobie psa. i temu psu dam na imie pedal. i powiem ze mam w domu pedala. a ktos zapyta, jak moge tak mowic, przeciez pedal to czlowiek.

a ja odpowiem na to ze pedal to nie czlowiek, tylko pies.

to znaczy ze nie mam racji?

k****, przeciez nie jestes glupi i doskonale wiesz co mial na mysli zalek, wiec po co i dla kogo powtarzasz tu cos, o czym wiemy, ze jest oczywista nieprawda?

5 minut temu, jack napisał:

 

Idąc tym tropem powinniśmy odciąć dzieci od wszelkich ideologii tych głoszących, że homoseksualizm to grzech i idzie się za to do piekła. 

no przeciez to postuluja konserwatysci. zeby nikomu nie narzucac ani ideologii katolickiej ani lgbt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał:

LGBT to Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender a nie Lesbianizm, Gaizm, Bisexualizm i Transgenderyzm. Dlatego jeśli LGBT to ideologia to Chrześcijanin też. 

Ale LGBT, LGBTIQ, LGBT+, to jedynie akronim, który oznacza w zasadzie inny niż heteroseksualny. Trudno porównać akronim do określenia chrześcijanina jako osoby.

 

Podobna sytuacja występuje ze słowem "Murzyn".

Językoznawcy dawno prześledzili etymologię. Polski "Murzyn" pochodzi od Maura i oznacza przynależność etniczno/genetyczną, podobnie jak np Eskimos.

Ale już "murzyn" pisane mała literą może/nie musi, mieć znaczenie pejoratywne i może/nie musi mieć negatywne konotacje.

Tak więc przy zapisie wielką literą, nie może być mowy o wydźwięku rasistowskim.

 

Może nasi przywódcy ideowi, zamiast klepać frazesy, sięgnęliby raczej do źródeł i przestali bić pianę i mydlić ludziom oczy?

Żaden o ile mi wiadomo, językoznawcą nie jest i nie ma omnipotencji w tym zakresie. 

Zatem słownik ponad wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

k****, przeciez nie jestes glupi i doskonale wiesz co mial na mysli zalek, wiec po co i dla kogo powtarzasz tu cos, o czym wiemy, ze jest oczywista nieprawda?

Ja wiem, że to jest wygodny wybieg by obrażać ludzi obrażając niby ideologię. Żalek się tego nieudolnie trzymał ale już Czarnek najwyraźniej uznał, że nie ma różnicy, przecież i tak chodzi o to, że homoseksualizm trzeba tępić. 

9 minut temu, fluber napisał:

no przeciez to postuluja konserwatysci. zeby nikomu nie narzucac ani ideologii katolickiej ani lgbt

Jasne, pewnie na lekcjach religii w szkole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

Ja wiem, że to jest wygodny wybieg by obrażać ludzi obrażając niby ideologię. Żalek się tego nieudolnie trzymał ale już Czarnek najwyraźniej uznał, że nie ma różnicy, przecież i tak chodzi o to, że homoseksualizm trzeba tępić. 

panstwo swieckie nie obraza katolikow.

tak samo panstwo ktore odcina sie od ideologii lgbt nie obraza homoseksualistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.