Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fluber napisał:

Sam bym to obiecal gdybym byl w opozycji:)

Wiadomo, że opozycji jest łatwiej obiecywać, ale jak dla mnie od początku zwolnienie z ZUS dla wszystkich byłoby dobrą opcją (przynajmniej na miesiąc póki co). To co proponuje PiS to brzmi jak rozrośnięcie się już i tak dużej biurokracji. 

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

 

 

Po drugie jako antyszczepionkowiec powinieneś być pierwszym , który wychwala decyzję Kopacz o nieprzystapieniu do porozumienia w 2014 bo wtedy Polska nie chciała kupować szczepionki na MERS bo była nieprzetestowana, droga  i o dość wątpliwym działaniu. Do dziś zresztą połowa tamtych zakupów wala sie po magazynach różnych krajów

Przeciez podpisanie porozumienia nie oznaczalo ze musielismy je kupowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

@DeltaCenter

Po drugie jako antyszczepionkowiec powinieneś być pierwszym , który wychwala decyzję Kopacz o nieprzystapieniu do porozumienia w 2014 bo wtedy Polska nie chciała kupować szczepionki na MERS bo była nieprzetestowana, droga  i o dość wątpliwym działaniu. Do dziś zresztą połowa tamtych zakupów wala sie po magazynach różnych krajów

Ja - antyszczepionkowiec? Muszę :) - podaj źródło ely3. Jak ty to sobie wywnioskowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2018 o 20:20, DeltaCenter napisał:

A już szczepionka noworodka na gruźlice to już istna parodia. W XXI wieku szczepić przeciw gruźlicy. Zawsze podawali jako argument sąsiedztwo z Ukrainą. Od kilku lat miliony Ukraińców przewalają się przez Polskę i mega zachorowalności nie ma.

A już dodatkowe szczepienia przeciw ospie wietrznej i grypie to już dla mnie tylko Tworki.

No raczej na zwolennika szczepień to nie wyglądasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kucio napisał:

Szczególnie w takim okresie agresywna narracja w stanie zagrożenia jest tak samo użyteczna jak pusta rolka po papierze toaletowym. Niby jeszcze papier, ale dupy nie podetrzesz.

Ja chodzę z córką na poszukiwania dinozaurów od kilku dni, gdzie jednym z rekwizytów są lornetki z przerobionych pustych rolek po papierze :) 

Bardzo przydatna rzecz na czas zarazy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, quevas napisał:

ma także własny majątek

Lewandowscy nie uruchomili zbiórki, nie pogonili do roboty skrzykniętych wolontariuszy, lecz sięgnęli do swojego majątku

Kościół nie dał nawet złamanego grosza, ale zapewne dlatego, bo bez reszty pogrążył się w modlitwie, że kwestie rażąco przyziemne do wyżyn jego uduchowienia nie docierają, on ma większą misję do zrealizowania

 

znam ten numer na wylot : kiedy byłem bardzo mały i chodziłem na msze,  to też znienacka pogrążałem się w odcinającej mnie od świata zewnętrznego modlitwie, kiedy nadciągał ministrant potrząsający znacząco tacą, a ja koniecznie chciałem ocalić mojego pieniążka, by móc tę godzinną, upiorną torturę powetować sobie wyprawą na frykasy do cukierni

https://m.niezalezna.pl/319094-ile-kosciol-dal-na-epidemie-w-sieci-nie-brakuje-zarzutow-i-oczerniania-duchownych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Na postawie mojego wyglądu to stwierdziłeś ? A na witarianina, ci wyglądam? Na syndykalistę? Monarchistę?

Nie pisz już więcej. Ogarnij się chłopie.

Chciałeś cytatu - odszukałem Twoje wypowiedzi na temat szczepionek. I co otrzymałem w zamian? Te kilka zdań powyżej

Oj puszczają ci nerwy oj puszczają

Miał rację Julekstep ,że jesteś Vasquezem prawej strony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

 

Tamtego cytatu nie zauważyłem. Na podstawie jednego zdania i mojego wyglądu nazywasz mnie abtyszepionkowcem?  Ktoś podważa sens dodatkowych szczepień - i jak jest nazywany?. Nieźle musisz być nakręcony , że szukasz moich cytatów sprzed dwóch lat. Raczej jestem zwolennikiem systemu i kalendarza szczepień jaki byłw Irlandii, gdzie syn miał dostęp do tych sczepionek z górnej półki i było to finansowane przez Państwo. Przed badaniem był badany przez lekarza i raz nawet przy temperaturze 37.0 lekarz odmówił szczepień. Poza tym tam system NOP normalnie funkcjonuje i ich zgłaszanie jest cyzmś normalnym. W Polsce byłbym wyzwany od oszołoma i anty-cokolwiek.

W Polsce po powrocie do kraju, syn załapał się na dwie szczepionki. Jak chcesz mieć lepszej jakości - dopłata po 300 złotych. Na pierwszym lekarka nie badała, tylko pielęgniarka i nawet temperatury nie zbadała. Zażądałem żeby lekarka go zbadała, kilka fochów, ale zrobiła to. Po drugiej szczepionce dwa miesiące później, syn po kilku godzinach dostał temperatury ponad 39 stopni, drgawek i wylądował na tydzień w szpitalu. Mimo, że na ulotce była informacja o skutkach ubocznych w tym o wysokiej temperaturze, to żaden lekarz nie chciał słyszeć, że to może po szczepionce.  Możesz sobie śmieszkować,, wiem jak w Polsce w pewnych mało lotnych kręgach nazywa się każdego, który zapyta jedynie o system NOP a może być zwolennikiem szczepień. trudno, więcej po tobie i twoich durnych wpisach, które kończą się cytowaniem najczęściej fakenewsów, nie mogę się spodziewać.

Czy na podstawiue twoich psuedofaktów (o tym, że Duda przebierał działacza PiS za ratownika albo że mniejszości nardowe masowo poparły Trumpa) mogłbym uznać cię za debila ? Sam sobie odpowiedz.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2020 o 18:29, Sebastian napisał:

Nieprawda. Na rynku budowlanym deweloperzy i główni wykonawcy zamordują teraz mnóstwo zdrowych firm podwykonawczych. Sprzedaż mieszkań stanęła zupełnie. 

Ta osoba obsluguje firmy z calego wachlarza branz, Ty podajesz tylko jedna...

a PiS sobie strzela w kolano...

 

Edytowane przez polskignom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ptak napisał:

Co oznacza termin "glosowanie korespondencyjne"? Drogą listowną?

Też jestem ciekaw jak to technicznie ma wyglądać. Poczta już teraz leży i kwiczy a epidemia jeszcze się na dobre u nas nie zaczęła. Pewnie WOT zajmie się korespondencją wyborczą.

Wyborca antypis ma zbliżające się wybory w głębokim zadzie bo ma ważniejsze rzeczy na głowie i zupełnie inne priorytety niż Kaczyński. PIS stąpa po cienkim lodzie pracując na łatkę "po trupach do celu", która wodec pandemii jest gorsza niż "komuniści i złodzieje". Gniew ludu może być srogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał:

Też jestem ciekaw jak to technicznie ma wyglądać. Poczta już teraz leży i kwiczy a epidemia jeszcze się na dobre u nas nie zaczęła. Pewnie WOT zajmie się korespondencją wyborczą.

Wyborca antypis ma zbliżające się wybory w głębokim zadzie bo ma ważniejsze rzeczy na głowie i zupełnie inne priorytety niż Kaczyński. PIS stąpa po cienkim lodzie pracując na łatkę "po trupach do celu", która wodec pandemii jest gorsza niż "komuniści i złodzieje". Gniew ludu może być srogi. 

Wchodzą all in, bo wiedzą, że wirusa nie powstrzymają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

Wyborów w maju nie będzie

Myślisz, że do maja wszystko jebnie? Czy uważasz, że wraz z Wielkanocą i końcem postu wirus zmutuje i odpuści? Kaczyński w ostatnich dniach nie wygląda na kogoś kto się wirusowi kłania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.