Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DeltaCenter napisał:

Jak słodkość tego lukru zmierzyć.

Różnica jest taka, że wtedy ten lukier dla rządzących wylewał się z TVP, TVN oraz Polsatu.

Dziś tylko z TVP.

Tygodniki oraz dzienniki też mam wymienić???

No jakieś źródło mógłbyś podać bo jeśli powołujesz się na swoje doznania to mogło wcale nie być tak słodko jak tobie się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

Allegro to nie ogólnopolska , całodobowa , publiczna Polska stacja radiowa, której celem działalności  jest wypełnienie zadań radiofonii publicznej w Polsce. 

Tak w ogóle to od kiedy zadaniem radiofonii publicznej w Polsce jest puszczanie piosenek Kazika?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał:

No jakieś źródło mógłbyś podać bo jeśli powołujesz się na swoje doznania to mogło wcale nie być tak słodko jak tobie się wydaje 

TVN to wiadomo.

TVP - lista dziennikarzy (jedyny nie pro-rządowy, miał program po godzinie 23:00). Stare wydania Wiadomości można znaleźć na youtube. Raporty z ilości poświęconego czasu antenowego dla ówczesnego rządu oraz opozycji. Dobór gości.

Słynny słowa Andrzeja Wajdy.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1772994,1,polsat-skreca-w-prawo.read

https://www.newsweek.pl/polska/jak-polsat-pokochal-pis/vckxvg6

Jest też ciekawe zestawienie pani Pauliny Olechowskiej "Ideologiczne Podziały Mediów....." gdzie przedstawia medialne obozy antyPiS i antyPO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Klientem allegro są osoby, które wykupują u nich możliwość wystawiania swoich ofert. Kilku użytkowników wykupiło to miejsce, wystawiło książki i ich oferty zostały usunięte.

przeczytaj regulamin Allegro 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Koelner napisał:

przeczytaj regulamin Allegro 

Już biegnę w podskokach. 

Jak rozumiem nie masz już nic mądrego do powiedzenia, więc eot.

o, ziemkiewicz wrocil na allegro

https://allegro.pl/oferta/cham-niezbuntowany-rafal-a-ziemkiewicz-9352380190

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Już biegnę w podskokach. 

Jak rozumiem nie masz już nic mądrego do powiedzenia, więc eot.

źle rozumiesz . podałeś prawo które nie dotyczy tej sytuacji . możesz sobie dalej prowadzić wojnę hybrydowa w swoim stylu ale porównanie działania prywatnej firmy do publicznego radia jest bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, DeltaCenter napisał:

TVN to wiadomo.

TVP - lista dziennikarzy (jedyny nie pro-rządowy, miał program po godzinie 23:00). Stare wydania Wiadomości można znaleźć na youtube. Raporty z ilości poświęconego czasu antenowego dla ówczesnego rządu oraz opozycji. Dobór gości.

Słynny słowa Andrzeja Wajdy.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1772994,1,polsat-skreca-w-prawo.read

https://www.newsweek.pl/polska/jak-polsat-pokochal-pis/vckxvg6

Jest też ciekawe zestawienie pani Pauliny Olechowskiej "Ideologiczne Podziały Mediów....." gdzie przedstawia medialne obozy antyPiS i antyPO

Pozwól że się odniosę do tego

Wtedy  TVN, Polsat i TVP potrafiły i wytykały błędy koalicji rządzącej. TVN i TVP także lukrowały ich sporo.

Teraz sytuacja wygląda tak że TVP i powoli Polsat strasznie wchodzą do tyłka Zjednoczonej Prawicy. TVN rzuca gównem w ZP ale też co jakiś czas rzuci nim w totalną opozycję. TVP na potęgę rzuca gównem w totalną opozycję. Natomiast czy usłyszałeś w TVP od czasu zmiany władzy jakąkolwiek krytykę wobec rządzących? Oglądając ich można dojść do wniosku że przez te 5 lat niczego nie zjebali, nie wybuchła żadna afera i kraj ma się dobrze. 

I powiedz mi jak to jest. Dwa miesiące temu gdy niektóre kraje masowo robiły testy i miały sporo nowych przypadków to w TVP było że nie dają sobie rady tak jak my Polacy. U nas gdy liczba badań obecnie jest na akceptowalnym poziomie i sporo wzrosła liczba zakażonych (2 miejsce w Europie) to masz tłumaczenia bo zwiększyliśmy liczbę badań, gdyby nie to, to mielibyśmy sytuację opanowaną. Cały czas mówią że sytuację mają opanowaną. Tak mocno opanowaną, że czekam 16 dzień na wyniki badań, które nam zlecono i zero odezwu (powiesz to nie wina rządzących ale przy każdych niepowodzeniach spycha się na kogoś innego). Jeżeli widzą (a widzą), że sanepidy nie dają rady to powinni zareagować a nie udawać że takie sytuacje nie mają miejsca. Ten ostatni akapit nie dotyczy tego o czym gadasz ale masz kolejny przykład zakłamania jaki bije od nich.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

źle rozumiesz . podałeś prawo które nie dotyczy tej sytuacji . możesz sobie dalej prowadzić wojnę hybrydowa w swoim stylu ale porównanie działania prywatnej firmy do publicznego radia jest bez sensu. 

roznica jest taka ze prywatna firma nie moze odmowic zrealizowania uslugi bez istotnej przyczyny a publiczne radio nie musi grac kazdej piosenki jaka powstanie.

6 minut temu, kolader napisał:

TVN rzuca gównem w ZP ale też co jakiś czas rzuci nim w totalną opozycję. 

moglbys mi podlinkowac jakikolwiek material z faktow tvn, z, nie wiem, tego roku, w ktorym rzucaja gownem w totalna opozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

 

Cenzura w sieci prywatnej ? Tez czuje się dyskryminowany w sklepie koszykarza jak buty powyżej 48 są droższe ( tak było )

Nie ale czułbym się jakby stowarzyszenie orlików zawnioskowalo o zakaz sprzedaży takowych butów (bo są droższe) i sklep by to zaakceptował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

i jak to interpretujesz? ułatwię Ci , rozrysuj sobie na kartce , towar , klient , sprzedawca , producent , usunięty / wykreślony i odpowiedz . narazie masz pretensje do McDonalds , że w ofercie śniadaniowej nie ma Bic Maca a całorocznej McDrwala

Porownujesz fluberowa krytyke allegro z krytyka oferty sniadaniowej McDonalda?

W sensie ze fluber ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kolader napisał:

Pozwól że się odniosę do tego

Wtedy  TVN, Polsat i TVP potrafiły i wytykały błędy koalicji rządzącej. TVN i TVP także lukrowały ich sporo.

Natomiast czy usłyszałeś w TVP od czasu zmiany władzy jakąkolwiek krytykę wobec rządzących? Oglądając ich można dojść do wniosku że przez te 5 lat niczego nie zjebali, nie wybuchła żadna afera i kraj ma się dobrze. 

Ciekaw jestem przykładów jak TVN wytykał błędy rządomTuska?

Odpowiem ci na drugie pytanie. Tak, słyszałem. Gdy Szydło została premierem, czyli od 16 listopada do połowy stycznia. Takiego natężenia antyrządowej histerii w TVP za Kraśki, Lewickiej i Tadli to nawet TVN nie widział. Takiej promocji każdego marszu na antenie TVP Info to KOD nie miał nawet w TVN24. I o dziwo rząd PiS znosił to przez ponad dwa miesiące, bo jazda zaczęła się dzień po ogłoszeniu wyników wyborów. Bardzo zmieniły się reguły gry. Jedynym ratunkiem rządu PiS było wyciąć z TVP tuskowych dziennikarzy i zrobić z TVP takie TVN-bis, tylko że propisowskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Mamy 2020 a ludzie wciąż wierzą że jedyną nadzieją dla PiS było wycięcie "tuskowych" ludzi z TVP 

W bociana i SW.mikolaja też wierzycie?

Jedyną nadzieją? Skąd to wydedukowałeś. Taka struktura TVP w Polsce, że mogli to zrobić no i zrobili. O ile przyjemniej gdy debata przedwyborcza, której organizację wymusza ustawa odbywa się w cieplarnianych warunkach bez polemiki i zadawania pytań, a napierdala na Ciebie tylko TVN, a nie jeszcze TVP. Gdyby władzę przejmowało PO, a w TVP siedziały Holeckie i Rachonie stałoby się dokładnie to samo tylko w lustrzanym odbiciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

roznica jest taka ze prywatna firma nie moze odmowic zrealizowania uslugi bez istotnej przyczyny a publiczne radio nie musi grac kazdej piosenki jaka powstanie.

moglbys mi podlinkowac jakikolwiek material z faktow tvn, z, nie wiem, tego roku, w ktorym rzucaja gownem w totalna opozycje?

Nie jestem w stanie tego odgrzebać, nie jestem biegły w internetach. Natomiast pamiętam że podczas 9 tygodni spędzonych na delegacji (w tym roku) nasza ekipa była zaskoczona tym, iż wieczorem, w tvnie można było usłyszeć głosy krytyki na totalną opozycję. Nie stwierdziłem że często się to pojawia ale głos krytyki był. Tak, możesz wyśmiać mnie że to tylko moje słowa nie poparte żadnymi filmikami. Spoko.

29 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ciekaw jestem przykładów jak TVN wytykał błędy rządomTuska?

Odpowiem ci na drugie pytanie. Tak, słyszałem. Gdy Szydło została premierem, czyli od 16 listopada do połowy stycznia. Takiego natężenia antyrządowej histerii w TVP za Kraśki, Lewickiej i Tadli to nawet TVN nie widział. Takiej promocji każdego marszu na antenie TVP Info to KOD nie miał nawet w TVN24. I o dziwo rząd PiS znosił to przez ponad dwa miesiące, bo jazda zaczęła się dzień po ogłoszeniu wyników wyborów. Bardzo zmieniły się reguły gry. Jedynym ratunkiem rządu PiS było wyciąć z TVP tuskowych dziennikarzy i zrobić z TVP takie TVN-bis, tylko że propisowskie. 

Aha, czyli chcesz mi powiedzieć że przekształcenie państwowej telewizji w tubę propagandową za którą musi płacić każdy obywatel jest ok ale prywatna stacja telewizyjna nie może zająć miejsca po żadnej ze stron sporu? Oczywiście nie dotyczy to Republiki i Trwam bo to są prywatne stacje, ale małe, więc mają małe przebicie w społeczeństwie.

No i najważniejsze. Ja nie tłumaczę ani tamtych ani tych, bo nie jestem za żadnymi z nich. Napisałem tylko swoje odczucia oglądając wtedy i teraz te telewizje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

Nie jestem w stanie tego odgrzebać, nie jestem biegły w internetach. Natomiast pamiętam że podczas 9 tygodni spędzonych na delegacji (w tym roku) nasza ekipa była zaskoczona tym, iż wieczorem, w tvnie można było usłyszeć głosy krytyki na totalną opozycję. Nie stwierdziłem że często się to pojawia ale głos krytyki był. Tak, możesz wyśmiać mnie że to tylko moje słowa nie poparte żadnymi filmikami. Spoko.

glosy krytyki mozna uslyszec i w tvp i w tvn. jak pojawiaja sie wypowiedzi politykow przeciwnych obozow. innej krytyki nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.