Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał:

i jak to interpretujesz? ułatwię Ci , rozrysuj sobie na kartce , towar , klient , sprzedawca , producent , usunięty / wykreślony i odpowiedz . narazie masz pretensje do McDonalds , że w ofercie śniadaniowej nie ma Bic Maca a całorocznej McDrwala

To co Allegro oferuje to platformę do sprzedaży. Książkę Ziemkiewicza wystawiono na tej platformie całkowicie legalnie. Nikt nie wygrał żadnego procesu  o tą książkę z Ziemkiewiczem, nikt nie zakazał sądowa jej dystrybucji. Kierowano się opinią jakiegoś stowarzyszenia. Zakaz dystrybucji na tej podstawie to zwyczajna cenzura. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

To Ty mylisz allegro z księgarnią ( piszę to po raz drugi)

Allegro to serwis aukcyjny. Oferuje możliwość wystawania produktów. Osoby zakupiły możliwość wystawiania produktów, a ich oferty zostały usunięte, bo zaoferowały książkę Ziemkiewicza.

 

maja do tego prawo , co innego jakbyś zakupił książkę na licytacji i Allegro odmówiłoby Ci sprzedaży , źle interpretujesz prawo dlatego chciałem Ci pomóc z rozrysowane ikonografii 

10 minut temu, Sebastian napisał:

To jest taka sama cenzura i tak samo powinna być potępiana. Nie bądź hipokrytą. 

Cenzura w sieci prywatnej ? Tez czuje się dyskryminowany w sklepie koszykarza jak buty powyżej 48 są droższe ( tak było )

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

I vice versa. 

Nie dalej jak wczoraj czy przedwczoraj napisałem o tym, że PIS nie odwoła wyborów, chociaż powinien, bo Duda prowadzi w sondażach i liczą na wygraną

Ty nie tylko nie jesteś w stanie skrytykować platformy, ale też pierwszy przybiegasz się dopi*****ić, jak ktoś coś złego na nich powie. Nie ma porównania między nami pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirwir napisał:

W sklepie dla wegan nie ma mięsa! Cenzura!

Proponuję jednak postarać się czytać ze zrozumieniem. 

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

Cenzura w sieci prywatnej ? Tez czuje się dyskryminowany w sklepie koszykarza jak buty powyżej 48 są droższe ( tak było )

Przecież to jest zupełnie inna sprawa..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

maja do tego prawo , co innego jakbyś zakupił książkę na licytacji i Allegro odmówiłoby Ci sprzedaży , źle interpretujesz prawo dlatego chciałem Ci pomóc z rozrysowane ikonografii 

Nie, nie mają. Przedsiębiorcy kupili miejsce na platformie aukcyjnej, a sprzedaż anulowano. 

Po raz trzeci. Allegro nie jest księgarnią.

A ikonografia to nie jest słowo, którego szukałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sebastian napisał:

Proponuję jednak postarać się czytać ze zrozumieniem. 

Staram się zrozumieć o co chodzi. Jak powszechnie wiadomo w tym temacie wypowiadają się osoby, znające się na wszystkim i mające praktycznie nie ograniczone wpływy.

Jak widać inne problemy są już rozwiązane i trzeba się zając allegro i książką Ziemkiewicza.

Absurdalny problem to i absurdalny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Nie dalej jak wczoraj czy przedwczoraj napisałem o tym, że PIS nie odwoła wyborów, chociaż powinien, bo Duda prowadzi w sondażach i liczą na wygraną

Ty nie tylko nie jesteś w stanie skrytykować platformy, ale też pierwszy przybiegasz się dopi*****ić, jak ktoś coś złego na nich powie. Nie ma porównania między nami pod tym względem.

Może to wynikać z tego, że Ty piszesz tu sto postów dziennie a ja sto w ciągu roku. Moje faktycznie są głównie pisane przeciwko niesłusznej, wg mnie, krytyki a gdy krytykujesz słusznie to i polajkuję. 

Tak, masz rację, te zbieranie 1,5 mln głosów było pod publiczkę, ale nie zrobili nic złego jeżeli chodzi o przepisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirwir napisał:

Staram się zrozumieć o co chodzi. Jak powszechnie wiadomo w tym temacie wypowiadają się osoby, znające się na wszystkim i mające praktycznie nie ograniczone wpływy.

Jak widać inne problemy są już rozwiązane i trzeba się zając allegro i książką Ziemkiewicza.

Absurdalny problem to i absurdalny post.

To nie jest problem. Sam zakaz sprzedaży książki Ziemkiewicza nie jest problemem. Problemem jest  powód jaki podano. To idealnie wpisuje się w moje dzisiejsze posty w wątku o sytuacji na świecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

 

Tak, masz rację, te zbieranie 1,5 mln głosów było pod publiczkę, ale nie zrobili nic złego jeżeli chodzi o przepisy. 

Ja nie twierdzę, że zrobił coś złego jeśli chodzi o przepisy.

Ja twierdzę, że niepotrzebnie narażał ludzi, zbierając 16 razy więcej podpisów niż powinien. Gdzie jednocześnie reprezentuje partię, która wyprodukowała spot wyborczy, w którym informowała, że koronawirus na papierze utrzymuje się przez 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

klient , nie znam dokładnie sytuacji ale jeśli ktoś już wylicytował te książkę to masz racje , jeśli nie to marnujesz swoje siły 

Klientem allegro są osoby, które wykupują u nich możliwość wystawiania swoich ofert. Kilku użytkowników wykupiło to miejsce, wystawiło książki i ich oferty zostały usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam twórczości gościa i nawet nie chce mi się czytać co z tą książką jest nie tak ale uważam, że jak ktoś chce to czytać to niech czyta. Ziemkiewicza i tak jest tyle wokoło, że jego wpływy nie zmniejszą się znacznie przez nieobecność na allegro. 

A tak przy okazji ciekawe kto jest odpowiedzialny za ofertę książkową w urzędach pocztowych. I czy można tam nabyć ostatnia książkę Tuska 🦊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał:

Nie znam twórczości gościa i nawet nie chce mi się czytać co z tą książką jest nie tak ale uważam, że jak ktoś chce to czytać to niech czyta. Ziemkiewicza i tak jest tyle wokoło, że jego wpływy nie zmniejszą się znacznie przez nieobecność na allegro. 

No to patrz na wyjaśnienie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kolader napisał:

Serio chcesz porównywać tamten lukier z tym lukrem, który mamy w telewizji podobno publicznej od 5 lat?

Jak słodkość tego lukru zmierzyć.

Różnica jest taka, że wtedy ten lukier dla rządzących wylewał się z TVP, TVN oraz Polsatu.

Dziś tylko z TVP.

Tygodniki oraz dzienniki też mam wymienić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
12 minut temu, fluber napisał:

Gdzie jednocześnie reprezentuje partię, która wyprodukowała spot wyborczy, w którym informowała, że koronawirus na papierze utrzymuje się przez 24 godziny.

A biorąc pod uwagę, że kropelki tuszu wydostają się z kartridża z prędkością 50 km/h, można to wykorzystać jako polityczną broń biologiczną, przenoszoną drogą kropelkowo-kartridżową.

Mamy czerwiec, a kurierzy i listonosz wciąż ci sami.

Gdzie w polityce jest skala absurdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.