Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
12 minut temu, lorak napisał:

to wróć do mojego postu, który zacytowałeś ;] jedna żona ministra, druga narciarza - obydwie rejestrują firmy i robią super biznesy w ekspresowym tempie.

Ale gdzie w poście, masz dowód na rejestrację firmy przez żonę Szumowskiego.

7 minut temu, quevas napisał:

szefowa sztabu wyborczego Kosiniak-Kamysza oznajmiła, że w sporze PO vs PIS jej pryncypał chce być "trzecią drogą"

Ryzykowna symbolika, bo co się znajduje pomiędzy dwiema nogami ?

Zarówno patrząc z przodu jak i z tyłu, perspektywa nie jest przesadnie wytworna.

 

Skoro żona mówi do niego tygrysie, to może niekoniecznie, albo ma słaby punkt odniesienia.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
16 minut temu, lorak napisał:

zakładam, że poseł nie kłamie w takich sprawach.

To tak jak byś założył, że Małysz nie potrafi jeździć na nartach.

Czy chcesz mi powiedzieć, że osoba posiadająca aktywa o wartości godziwej blisko 13 mln, rejestruje firmy aby zarobić niecałe 50 000 minus podatek?

Przecież to jest do sprawdzenia i już w internecie byłyby skany.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
2 minuty temu, lorak napisał:

on ma na to dokumenty. zresztą gdyby oczerniał, to na pewno od razu sprawa poszłaby do sądu.

Ale pokaż informację z żoną Szumowskiego, chyba, że Szumowski jest instruktorem narciarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
2 minuty temu, lorak napisał:

wrzucałem to kilka dni temu, jest na twiterze Szczerby - nie chce mi się przez niego przebijać, żeby tego twitta odnaleźć.

To napisz. Jeżeli chodzi Ci o różnicę pomiędzy kapitałem zakładowym udziałów żony Szumowskiego, a wyceną wartości godziwej, to jutro możesz aresztować 90% spółek zoo i ska w kraju. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

laska wygląda jak Kelly Bundy po 20tu latach (ostrej bani)

Kelly Bundy swego czasu też byłą fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
30 minut temu, julekstep napisał:

tak -> nawet bardzo fajna

ale w wersji z SE już nie jest :) 

Poznałem w czasach rmf fm (jakieś 12,13 lat temu), to bardzo fajna osoba. 

Ale porównanie z Applegate trafione, obie są pod 40. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
Cytat

Senackie komisje przyjęły m.in. poprawkę o zbieraniu podpisów przez ePUAP. 

No to powodzenia. Firma obsługująca epuap, ma 20 dni roboczych na usuwanie usterek. Mi konto padło 3 tyg temu, e-skrzynka nie działa od początku, najważniejsze, że Senat da mi możliwość dostępu przez niesprawny system.

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-2020-senat-decyduje-o-projekcie-ustawy-pis-6516748067154049a

Po zmianie sondaży, Wielki Doktor ruszył z przygotowaniem wyborów. Się da? Się da.

Droga ta zmiana kandydata KO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Artlan napisał:

Na szczęście inne pisowskie rodziny są normalne. Do antyPiSu należą już szwagier Dudy, siostrzeniec Morawieckiego i syn Gowina. :) 

ja zupelnie nie rozumiem po co jednego dnia sugerujesz ze moja rodzina jest patologiczna, a drugiego ze nienormalna??? juz wkurzyles dzis jednego moderatora i krecisz srubka dalej, zupelnie nie wiem po co. potem bedziesz wspominal ze tylko wymieniasz poglady. przez jakis czas dawalismy rade z w miare kulturalba wymiana zdan i szczerze wierze ze mozemy to kontynuowac!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

ja zupelnie nie rozumiem po co jednego dnia sugerujesz ze moja rodzina jest patologiczna, a drugiego ze nienormalna??? 

LOL, przecież nawet cię nie oznaczyłem. Piszecie wyżej o rodzinie Szumowskich to chyba oczywiste, że nawiązywałem do niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.