Skocz do zawartości
Borys

Polityka w Polsce i na świecie

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, DeltaCenter napisał:

Hmm. No wiesz. w 2015 roku prawie 3 % wyborców Komorowskiego zagłosowało w II turze na Dudę. 40% wyborców PSL, 15% Palikota, 40% SLD :)

5 lat temu sam na niego głosowałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minister w polskim rządzie.

Minister

w polskim

rządzie.

Ja pierdolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, quevas napisał:

5 lat temu sam na niego głosowałem

Ehh... Chorągiewka zatrzepotała  na wietrze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, StaryFan napisał:

No. Za chwilę mnie sąsiad z PO poda do sądu, bo maski medyczne kosztowały po parę zł za 50 szt, a ja kupowałem po 2 pln. Przepłaciłem z 10 razy, a gro płaciło x 50.

Jak rodzina ujawni moje przekręty, to pójdę siedzieć. Ale jak by co, to jednak wolałbym celę z Szumowskim (gra w brydża), niż z Tuskiem.

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo. Kupowanie po 3-4 krotne zawyżonej cenie od swojego kolegi za państwowe pieniądze testów ignorując i oczerniając polska firmę jest po prostu przestępstwem.   Za ile kupują osoby prywatne czy prywatne to ich sprawa (w przybliżeniu żeby nie zagłębiać się np w przestępstwo polegające na działaniu na szkodę spółki itd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, julekstep napisał:

Podobno najwięcej gazów emitują barany a one z tego co wiem są weganami!

Sugeruję więc każdemu vege opierdolic kilka baranów i sprawa emisji CO2 przestanie nas dotyczyć

Proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, Gregorius napisał:

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo.

Przedstaw świadectwo lub śmieszność. Na tą chwilę postawiłeś jedynie hipotezę.

:)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_sokratyczna

Przestępstwem, może być formułowanie oskarżeń w stosunku do osób publicznych jak również nie, nie posiadając dowodów na poparcie tezy.

Istnieje społeczny obowiązek, zawiadamiania organów ścigania art 304 § 1 kk. Tak więc nie wiem na co niektórzy czekają.

Więc jeżeli nie posiadasz dowodów, mogą Cię oskarżyć o sporo rzeczy w tym zniesławienie. Jeżeli je posiadasz, ale nie zgłosiłeś, ukrywasz te dowody.

Zgodnie z art. 304 § 2 kk są instytucje zobowiązane prawem do zawiadomienia prokuratury w takim przypadku.

Tak więc skoro domagamy się przestrzegania prawa, to przestrzegajmy również sami, a domniemanie winy jeszcze nie obowiązuje.

Edytowane przez StaryFan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, julekstep napisał:

To jest ten ziom, ktory mowil ze nie chce wykonywac pracy dla debili i powinni mu placic za wazne rzeczy, ktore robi, jak chodzenie na protesty?

Dobry swir.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Chytruz napisał:

To jest ten ziom, ktory mowil ze nie chce wykonywac pracy dla debili i powinni mu placic za wazne rzeczy, ktore robi, jak chodzenie na protesty?

Dobry swir.

oj tam

typowy kolo z bednarskiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, StaryFan napisał:

Przedstaw świadectwo lub śmieszność. Na tą chwilę postawiłeś jedynie hipotezę.

:)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_sokratyczna

Przestępstwem, może być formułowanie oskarżeń w stosunku do osób publicznych jak również nie, nie posiadając dowodów na poparcie tezy.

Istnieje społeczny obowiązek, zawiadamiania organów ścigania art 304 § 1 kk. Tak więc nie wiem na co niektórzy czekają.

Więc jeżeli nie posiadasz dowodów, mogą Cię oskarżyć o sporo rzeczy w tym zniesławienie. Jeżeli je posiadasz, ale nie zgłosiłeś, ukrywasz te dowody.

Zgodnie z art. 304 § 2 kk są instytucje zobowiązane prawem do zawiadomienia prokuratury w takim przypadku.

Tak więc skoro domagamy się przestrzegania prawa, to przestrzegajmy również sami, a domniemanie winy jeszcze nie obowiązuje.

Wskaż w mojej wypowiedzi kogo okarzyłem ;) .  Wiec nie, nie możesz mnie o nic oskarżyć. Za to swoim wpisem i groźbami co to Ty nie możesz jak pisałem wyżej wystawiasz sobie świadectwo.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
21 minut temu, Gregorius napisał:

Wskaż w mojej wypowiedzi kogo okarzyłem ;) .  Wiec nie, nie możesz mnie o nic oskarżyć. Za to swoim wpisem i groźbami co to Ty nie możesz jak pisałem wyżej wystawiasz sobie świadectwo.    

Może warto byłoby komentować wpisy, co do których mamy pewność, że je rozumiemy?

To drugi raz, gdzie treść komentarza, nijak nie koresponduje z częścią cytowaną.

Cytat

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, StaryFan napisał:

Może warto byłoby komentować wpisy, co do których mamy pewność, że je rozumiemy?

To drugi raz, gdzie treść komentarza, nijak nie koresponduje z częścią cytowaną.

To jest dobre stary, naprawdę :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, Mrtio napisał:

Ehh... Chorągiewka zatrzepotała  na wietrze...

raczej dowód na to, że w moim przypadku wystarczy raz wdepnąć w g..., by umieć wyciągnąć z tego wnioski

Jadą goście, jadą :

gf-ARRP-NR2d-sywW_wyboby-ii-tura-664x442

Mafia PIS :

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-polska-rzad-przeplacal-za-testy/lqmcpcx

Niektórzy nadal twierdzą, że trzeba "przekonać do swoich racji" wyborców PIS, 500+ i zbowidowców od 13 emerytury, co jest działaniem szkodliwym, bo oni nigdy od PIS nie odejdą : należy po nich przegalopować albo przejechać walcem, a po odebraniu mafii władzy : zabrać te pasożytnicze dodatki, a państwo Kiepscy niech idą do PIS na skargę albo przestaną płodzić ponad potrzebę i pójdą do roboty biorąc wreszcie odpowiedzialność za swój los we własne szanowne rączki, nie szkodzi że obie lewe, dzisiaj robota szuka człowieka, a nie człowiek roboty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś z Warszawy mi wyjaśni o co chodzi z finansowaniem jakichś anarchistów w Warszawie, bo śmigają mi tego rodzaju twitty na twitterze i nie jarzę o co kaman w ogóle: @julekstep @Tecu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@quevas już spoko? można słuchać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, quevas napisał:

raczej dowód na to, że w moim przypadku wystarczy raz wdepnąć w g..., by umieć wyciągnąć z tego wnioski

Umieć słowo klucz i dosyć często w to g.... wdeptujesz prawie taki misio😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość StaryFan
7 godzin temu, n_i_m_h napisał:

Zdjęcie

Urodzony model, gdyby nie drobny bardzo rzucający się w oczy szczegół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i przykrywamy nieudolność Sasina tradycyjnie "winą PO"

I szukamy jednocześnie związków ratusza z anarchistami, Zboczeńcami

Klasyczny PiS 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

No i przykrywamy nieudolność Sasina tradycyjnie "winą PO"

I szukamy jednocześnie związków ratusza z anarchistami, Zboczeńcami

Klasyczny PiS 

a to widziałeś? :D