Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie wiem kim ten Simon jest, bo wcześniej newsów nie czytałem a teraz też tak średnio, ale widzę, że w komentarzach ludzie mocno go punktują i nazywają chorągiewką, która codziennie gada co innego, część nawet o jakiś aferach z jego szpitalem pisała (bez szczegółów niestety a mnie też to średnio interere aby drążyć temat).

Wiem jednak, że we Wrocku mam ciotkę (nie najmłodszą już), która pracuje w szpitalu (nie wiem w którym, musiałbym dopytać)  i która zaraziła się koroną (miała test zrobiony). Przez dwa tygodnie była na kwarantannie, straciła częściowo smak, ale poza tym nic jej nie było, normalnie wyzdrowiała nie zarażając przy tym nikogo w domu.

Niemniej jednak dla mnie też te obostrzenia trochę za mocno luzują. Powinni je zdejmować stopniowo. Zgromadzenia nie o 100 osób od razu a powiedzmy o te 10/20, szczególnie, że od ostatnich zmian minął ledwo tydzień (jak w przypadku wesel).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artlan napisał:

Simon w lutym twierdził, że nie ma się czego bać i jesteśmy zajebiście przygotowani, w marcu zaczął panikować, że wszystkiego brakuje i czeka nas apokalipsa a teraz oskarża rząd o fałszowanie liczby zgonów. Zupełnie nie wiem co mam myśleć o tym człowieku. :) 

To jest lekarz opozycji - ma prawo zmienić zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
10 godzin temu, josephnba napisał:

Znów błąd 

Przypomnij sobie czy kiedykolwiek widziałeś zaangażowane OSP w jakieś akcje? Żadne osp wg mojej wiedzy nigdy nie poparło nikogo konkretnego

Masz wiedzę o każdej jednostce osp?

Cytat

Simon w lutym twierdził, że nie ma się czego bać i jesteśmy zajebiście przygotowani, w marcu zaczął panikować, że wszystkiego brakuje i czeka nas apokalipsa a teraz oskarża rząd o fałszowanie liczby zgonów.

To ten który zasłynął wiekopomną krytyką Rządu, że cytuję "jakby Rząd zrobił, to czego nie zrobił, to by zrobił źle"?

Postawiłbym diagnozę, zmniejszyć liczbę ekspertyz online o 3/4, zdecydowanie wziąć się za robotę. Powinno zadziałać.

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, StaryFan napisał:

Masz wiedzę o każdej jednostce osp?

 

Jak koordynuje kilka to pewnie ma większą wiedzę niż Twoja, którą zakładam masz wziętą z opowiadań kolegów kolegów. 

Od wczoraj próbujesz Josephowi udowodnić, że - będąc wewnątrz OSP i mając z nimi stałą styczność - gówno o nich wie. Ty zaś -oglądając OSP tylko podczas przejeżdżania koło remizy - znasz najtajniejsze tajniki. Na początku wydawało mi się to nawet śmieszne, ale to co zacytowałem powyżej sprawiło, że jest zwyczajnie żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sebastian napisał:

Po czym wnosisz ? Nalewałeś ? Bo przecież nie po kolorze, prawda ?

Chyba nie sądzisz, że polski prezydent z polskim premierem wizytując polski strategiczny projekt nad polskim morzem pili irish ale. No chyba że to jakiś obciachowy reddsik albo inny captain jack. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
6 minut temu, Sebastian napisał:

Jak koordynuje kilka to pewnie ma większą wiedzę niż Twoja, którą zakładam masz wziętą z opowiadań kolegów kolegów. 

Od wczoraj próbujesz Josephowi udowodnić, że - będąc wewnątrz OSP i mając z nimi stałą styczność - gówno o nich wie. Ty zaś -oglądając OSP tylko podczas przejeżdżania koło remizy - znasz najtajniejsze tajniki. Na początku wydawało mi się to nawet śmieszne, ale to co zacytowałem powyżej sprawiło, że jest zwyczajnie żałosne.

Ciągle tłumaczysz mi, co ktoś ma na myśli i jeszcze co ja sam mam na myśli, oraz co myślę o innych. Ciekawe.

Dorobiłeś nawet dość mało ambitną historię, do bezkonfliktowej konwersacji.

Niedziela to nie jest czas, na walkę z czyjąś konfabulacją. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jack napisał:

Chyba nie sądzisz, że polski prezydent z polskim premierem wizytując polski strategiczny projekt nad polskim morzem pili irish ale. No chyba że to jakiś obciachowy reddsik albo inny captain jack. 

Jest kilka naszych craftow o czerwonym kolorze. Sadze ze stac ich na picie takowych.  Zwyczajnie  sadzę że to zdjęcie o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jack napisał:

Chyba nie sądzisz, że polski prezydent z polskim premierem wizytując polski strategiczny projekt nad polskim morzem pili irish ale. No chyba że to jakiś obciachowy reddsik albo inny captain jack. 

Captain Jack jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jack napisał:

Chyba nie sądzisz, że polski prezydent z polskim premierem wizytując polski strategiczny projekt nad polskim morzem pili irish ale. No chyba że to jakiś obciachowy reddsik albo inny captain jack. 

Suchar alert: a może pili Polish IPA? (skrót każdy zrobi sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Sebastian napisał:

Jest kilka naszych craftow o czerwonym kolorze. Sadze ze stac ich na picie takowych.  Zwyczajnie  sadzę że to zdjęcie o niczym nie świadczy.

Pewnie, że są czerwone krafty. Tak jak są polscy producenci eleganckiej odzieży a dr Jaki ubiera się tak

 

 

EY4rBRNXgAITb1U.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" W co najmniej 25 amerykańskich miastach wprowadzono godzinę policyjną, zatrzymano też do tej pory ponad tysiąc osób, których zachowanie było najbardziej agresywne

...

- Ludzie są w tym kraju strasznie traktowani. Dochodzi do zabójstw z rąk policji. To okropne  - mówili demonstranci w Waszyngtonie. - Musieliśmy tu przyjść. Musimy zatrzymać mordowanie ludzi przez policję. To nie jest w porządku - dodawali.

...

Tim Waltz, gubernator Minnesoty, gdzie zaczęły się protesty, zmobilizował 10 tysięcy żołnierzy Gwardii Narodowej."

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25990074,protesty-po-smierci-george-a-floyda-w-wielu-miastach-godzina.html#a=351&c=160&s=BoxNewsImg5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, julekstep napisał:

- smianie sie z piwa z sokiem

- dywagowanie o piwach kraftowych

choose one

Niechęć wyborców PiS do piw kraftowych wynika z upośledzenia kubków smakowych na skutek wieloletniego żłopania Tyskiego i Harnasia czy też kryje się za tym coś więcej? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artlan napisał:

Niechęć wyborców PiS do piw kraftowych wynika z upośledzenia kubków smakowych na skutek wieloletniego żłopania Tyskiego i Harnasia czy też kryje się za tym coś więcej? :) 

Właśnie odwrotnie - to Wy się śmialiście z za drogich dla was rzeczy :)

Ja tam lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Artlan napisał:

,,My" się śmialiśmy z ,,piwoszy neofitów" (którzy stali się irytujący jak wszyscy fanatycy) ale nie z piw kraftowych jako takich. 

My też się śmiejemy z fanatyków, dlatego jesteście z dwoma kochankami tacy pocieszni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Artlan napisał:

Niechęć wyborców PiS do piw kraftowych wynika z upośledzenia kubków smakowych na skutek wieloletniego żłopania Tyskiego i Harnasia czy też kryje się za tym coś więcej? :) 

Niechęć wyborców antypis do piw z sokiem wynika z powiązywania poziomu męskości z rodzajem spożywanych napojów czy też kryje sie za tym coś więcej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

My też się śmiejemy z fanatyków, dlatego jesteście z dwoma kochankami tacy pocieszni :)

 Dyskusja z waszym duetem (R & J) to jak gra w szachy z gołębiem - przewróci wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny z wygranej. :) 

Trzeba przyznać, że robicie świetną antyreklamę PiS. Jeżeli ktoś nie ma sprecyzowanych poglądów politycznych, nie wie na kogo głosować albo głosował PiS nie będąc ich specjalnym fanem to po przeczytaniu waszej twórczości powinien się zniechęcić do tej partii. :) 

Ja miałem podobnie po przeczytaniu słynnego e-basketowgo wątku ,,go Spurs a liga pójdzie z torbami", który na jakiś czas zniechęcił mnie do Lakers oraz ich fanów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.