Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryFan
10 godzin temu, Gregorius napisał:

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo.

Przedstaw świadectwo lub śmieszność. Na tą chwilę postawiłeś jedynie hipotezę.

:)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_sokratyczna

 

Przestępstwem, może być formułowanie oskarżeń w stosunku do osób publicznych jak również nie, nie posiadając dowodów na poparcie tezy.

Istnieje społeczny obowiązek, zawiadamiania organów ścigania art 304 § 1 kk. Tak więc nie wiem na co niektórzy czekają.

Więc jeżeli nie posiadasz dowodów, mogą Cię oskarżyć o sporo rzeczy w tym zniesławienie. Jeżeli je posiadasz, ale nie zgłosiłeś, ukrywasz te dowody.

Zgodnie z art. 304 § 2 kk są instytucje zobowiązane prawem do zawiadomienia prokuratury w takim przypadku.

 

Tak więc skoro domagamy się przestrzegania prawa, to przestrzegajmy również sami, a domniemanie winy jeszcze nie obowiązuje.

 

Edytowane przez StaryFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

To jest ten ziom, ktory mowil ze nie chce wykonywac pracy dla debili i powinni mu placic za wazne rzeczy, ktore robi, jak chodzenie na protesty?

Dobry swir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, StaryFan napisał:

Przedstaw świadectwo lub śmieszność. Na tą chwilę postawiłeś jedynie hipotezę.

:)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_sokratyczna

 

Przestępstwem, może być formułowanie oskarżeń w stosunku do osób publicznych jak również nie, nie posiadając dowodów na poparcie tezy.

Istnieje społeczny obowiązek, zawiadamiania organów ścigania art 304 § 1 kk. Tak więc nie wiem na co niektórzy czekają.

Więc jeżeli nie posiadasz dowodów, mogą Cię oskarżyć o sporo rzeczy w tym zniesławienie. Jeżeli je posiadasz, ale nie zgłosiłeś, ukrywasz te dowody.

Zgodnie z art. 304 § 2 kk są instytucje zobowiązane prawem do zawiadomienia prokuratury w takim przypadku.

 

Tak więc skoro domagamy się przestrzegania prawa, to przestrzegajmy również sami, a domniemanie winy jeszcze nie obowiązuje.

 

Wskaż w mojej wypowiedzi kogo okarzyłem ;) .  Wiec nie, nie możesz mnie o nic oskarżyć. Za to swoim wpisem i groźbami co to Ty nie możesz jak pisałem wyżej wystawiasz sobie świadectwo.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
21 minut temu, Gregorius napisał:

Wskaż w mojej wypowiedzi kogo okarzyłem ;) .  Wiec nie, nie możesz mnie o nic oskarżyć. Za to swoim wpisem i groźbami co to Ty nie możesz jak pisałem wyżej wystawiasz sobie świadectwo.    

Może warto byłoby komentować wpisy, co do których mamy pewność, że je rozumiemy?

To drugi raz, gdzie treść komentarza, nijak nie koresponduje z częścią cytowaną.

Cytat

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
1 minutę temu, josephnba napisał:

No i przykrywamy nieudolność Sasina tradycyjnie "winą PO"

I szukamy jednocześnie związków ratusza z anarchistami, Zboczeńcami

Klasyczny PiS 

Dostałeś skrzydeł po porządkach w CHI :) 

Gratuluję udanego wyczekiwanego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dziś wywiad z Bosakiem

Było to najdłuższe cokolwiek co wypłynęło z ust tego człowieka co udało mi się doczytać 

Zdecydowanie to nie jest mój kandydat, nawet nigdy obok takiego nie stał

Najpiękniej brzmiała ta idea silnej Polski. W którą nikt poza konfederacją nie wierzy i ON udowodni że nie mieli racji

Polska samowystarczalna, z armią której boją się sąsiedzi

Dobry kot

Rozumiem jego wizję, sam bym sobie takiej Polski życzył, ale gdzie tu realizm? Czy on sobie zdaje sprawę że to nie wyborców konfederacji ma przekonać do swojej osoby? 

2 minuty temu, Cardi napisał:

 

a to widziałeś? :D 

No nie dotrwałem chyba

3 minuty temu, StaryFan napisał:

Dostałeś skrzydeł po porządkach w CHI :) 

Gratuluję udanego wyczekiwanego tygodnia.

Widzisz ja też widzę tę zależność

Rząd PiSu to taki GarPax właśnie

https://www.haloursynow.pl/artykuly/nie-bedzie-sciezki-wzdluz-plaskowickiej-wybudowac-ja-miala-gddkia,14915.htm

 

Mamy kolejną winę trzaskowskiego 🤣

Kładę na stole stówę że to wyjdzie w kampanii, kto przyjmie zakład?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
7 minut temu, josephnba napisał:

Widzisz ja też widzę tę zależność

Rząd PiSu to taki GarPax właśnie

Tylko, że PIS ma w miarę sensowne wyniki, a GP nie.

Jeżeli PO lub KO, ktokolwiek, będzie miał lepsze, będzie miał mój głos (oczywiście nie będę trolował, aby te wyniki podkręcić :) )

Tak więc nie widzę analogi, ale chętnie zobaczę, dla dobra dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ktoś z Warszawy mi wyjaśni o co chodzi z finansowaniem jakichś anarchistów w Warszawie, bo śmigają mi tego rodzaju twitty na twitterze i nie jarzę o co kaman w ogóle: @julekstep @Tecu

 

tak jak pisałem już tutaj - ja jestem z elitarnych Bielan a nie z jakichś plebejskich dzielnic gdzie te wszystkie głupotki (parady równości, marsze niepodległości itepe) się odbywają - więc mnie to nie rusza

mnie mogą ruszać ew. atrakcje około-cmentarne (bo Powązki blisko), albo koncerty na Bemowie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 07:11, jack napisał:

Jacek Kurski mieszka pod Warszawą

Ale większość życia spędził w Gdańsku. 

Cytat

mafia pedofilska - księży pedofilów takich jak Jankowski broni nawet TVP więc trudno uznać, że to Gdańska specyfika

Najsłynniejszy obecnie gang pedofilski pochodzi akurat z Trójmiasta. 

W dniu 28.05.2020 o 13:58, StaryFan napisał:

Masz rację, ale cała polska polityka potrzebuje nowych twarzy.

Ale te nowe twarze cały czas się pojawiają i to w każdym ugrupowaniu. Pięć lat temu takie nazwiska jak Patryk Jaki, Borys Budka, Artur Dziambor czy Adrian Zandberg prawdopodobnie nic ci nie mówiły. 

Polityków z lat 90-tych w polskiej polityce krajowej już praktycznie nie ma (poza Kaczyńskim i Korwinem). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Artlan napisał:

 

Ale te nowe twarze cały czas się pojawiają i to w każdym ugrupowaniu. Pięć lat temu takie nazwiska jak Patryk Jaki, Borys Budka, Artur Dziambor czy Adrian Zandberg prawdopodobnie nic ci nie mówiły. 

Polityków z lat 90-tych w polskiej polityce krajowej już praktycznie nie ma (poza Kaczyńskim i Korwinem). 

5 lat temu borys budka był ministrem sprawiedliwości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.