Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, josephnba napisał:

Ale jeśli w dobie pandemii PiS robi zakazy zgromadzeń a łazi 10go po centrum tłumem

To w ogóle jest jakiś kopniak w jajca, który PiS sam sobie wymierzył. No bo zamiast umęczonego naczelnika, który przepełniony bólem i rozpaczą 10 lat po stracie brata i 95 innych Rodaków samotnie przemierza drogę pod pomnik z wieńcem jak ostatni sprawiedliwy mieliśmy lizodupów chcących się polansować w świetle Umiłowanego Przywódcy. Oni chyba serio potrzebują kogoś od marketingu, kto nie będzie srał pod siebie na widok naczelnika. Nie wierzę, że nikt tam na to nie wpadł, prędzej że bał się przedstawić taką propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
12 minut temu, Cardi napisał:

To w ogóle jest jakiś kopniak w jajca, który PiS sam sobie wymierzył. No bo zamiast umęczonego naczelnika, który przepełniony bólem i rozpaczą 10 lat po stracie brata i 95 innych Rodaków samotnie przemierza drogę pod pomnik z wieńcem jak ostatni sprawiedliwy mieliśmy lizodupów chcących się polansować w świetle Umiłowanego Przywódcy. Oni chyba serio potrzebują kogoś od marketingu, kto nie będzie srał pod siebie na widok naczelnika. Nie wierzę, że nikt tam na to nie wpadł, prędzej że bał się przedstawić taką propozycję.

Masz rację, ale cała polska polityka potrzebuje nowych twarzy.

 

Tylko niech te nowe twarze nie lansują się z ogryzkowymi słuchawkami za 700 pln na każdym zdjęciu. Nie sądzę, że muszą być online u fryzjera i fotografa.

Wiem, że masz dystans do swojej ulubionej partii, zwróciłem tylko uwagę, że zasługujemy jako naród na nieco więcej od młodzieży politycznej.

 

A co mamy, ludzi którzy przy każdym problemie są na l4, lans, polskiego Eltona Johna i faceta który wszystko zaczął i do dzisiaj nic nie skończył.

Dla nich to jedynie sposób na łatwe życie, nie jakiekolwiek wyzwanie. Osobiście chętnie im wszystkim i innym Misiewiczom naostrzę łopaty.

Pro bono publico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, StaryFan napisał:

Tylko niech te nowe twarze nie lansują się z ogryzkowymi słuchawkami za 700 pln na każdym zdjęciu.

Patrz na to: https://www.ceneo.pl/83361533

Albo na to

https://www.ceneo.pl/79344907

😎

29 minut temu, StaryFan napisał:

Wiem, że masz dystans do swojej ulubionej partii, zwróciłem tylko uwagę, że zasługujemy jako naród na nieco więcej od młodzieży politycznej.

Czyli do której? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
6 minut temu, josephnba napisał:

@StaryFanjuż widze tych rosjan którzy zastanwiają sie czy wymienic prezydenta :lol:

Oni by Ci za choćby krzywe spojrzenie na putina oczy wydłubali, zresztą nie porównujmy sie do jebanej rosji gdzie dom rodzinny Stalina wciąż jest moejscem kultu niemalże religijnego!

Nie jesteś na bieżąco. Ma najniższe poparcie od początku (pewnie i tak sfałszują).

Ostatnio dowiedzieli się, że Rosja ma najlepszy system inwigilacji (mandaty wystawia system), a naczelnik dał nogę i gubernatorzy walczą z epidemią.

1 minutę temu, Cardi napisał:

Apple Mac Logo | 3D Warehouse

Z takim logo chodzi do toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
Teraz, josephnba napisał:

@StaryFan postawię ci flaszke jeśli putina zrzucą ze stołka

O tym nie pisałem, a flaszek nie piję. Nie mówimy o kraju gdzie panuje demokracja, tylko dyktatura.

Nastroje w Rosji nie mają znaczenia. Po prostu zobaczyli, jak się ich mocno robi w ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

oni zobaczyli ale my, a raczej Wy tego ne widzicie?

Oczywiscie skala inna, ale skoro my zyjemy w demokracji to wszystkich obowiazuja te same zasady

a pis te zasady ma głebiej niz rydzyk wody termalne

Nie tylko mnie dziwi, że ciągle mają 40%+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cardi napisał:

Nie tylko mnie dziwi, że ciągle mają 40%+?

Biorąc pod uwagę ile w ostatnich tygodniach wychodzi przekrętów na jaw to naprawdę zaskakujące

Teraz się okazuje że firma sprzedawała rządowi testy sześć razy drożej niż wynosiła cena u producenta

W czasie pandemii PiS umoczył tyle kasy że przekręty "ujawnione" u sowy to pikuś

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan
12 minut temu, josephnba napisał:

Biorąc pod uwagę ile w ostatnich tygodniach wychodzi przekrętów na jaw to naprawdę zaskakujące

Teraz się okazuje że firma sprzedawała rządowi testy sześć razy drożej niż wynosiła cena u producenta

W czasie pandemii PiS umoczył tyle kasy że przekręty "ujawnione" u sowy to pikuś

No. Za chwilę mnie sąsiad z PO poda do sądu, bo maski medyczne kosztowały po parę zł za 50 szt, a ja kupowałem po 2 pln. Przepłaciłem z 10 razy, a gro płaciło x 50.

Jak rodzina ujawni moje przekręty, to pójdę siedzieć. Ale jak by co, to jednak wolałbym celę z Szumowskim (gra w brydża), niż z Tuskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, quevas napisał:

moje uwagi dotyczyły wyłącznie kuriozalnych zachowań  rządu, który zatacza jak zatwardziały moczymorda, a społeczeństwo musi uprawiać przemocą narzucane przez niego figury tańca połamańca

 

PIS jest w szoku

raz, że Trzaskowski ma już ok. 30 %, Duda poniżej 40, a na dodatek : nie wiadomo jaką strategię propagandy przyjąć

Przez ostatnich parę lat zdążyli Trzaskowskiego wytarzać w najohydniejszej smole i pierzu, więc widownia TVP i czytelnicy bankrutów za rządowe pieniądze mają już pełną "wiedzę" na jego temat, nic nowego nie da się wymyślić

W takim układzie pozostaje albo przemilczenie tej kandydatury, czego PIS nie zrobi, bo jego orkowie domagają się codziennej porcji krwawego mięcha, albo parcie w surrealizm, czego dowodem są wczorajsze Wiadomości, gdzie Trzaskowskiego powiązano z działającymi w Berlinie gangami tureckimi

Po raz pierwszy powstaje wrażenie, że bejsbolowe metody TVP zaczynają przysparzać sympatii atakowanym kandydatom opozycji, a odbierają punkty Dudzie : pokazują go bez przerwy, a im częściej to robią - tym gorzej, bo na tle Trzaskowskiego Duda wygląda jak pozbawiony determinacji, mdły i smętny emeryt w kapciach z pomponem

Ty to się nigdy nie nauczysz. Trzaskowski jest dobry dla PiSu bo jest wyrazistym kandydatem i odwraca uwagę od KK, Hołowni i Bosaka. PiS będzie atakował tamtych i podbierał im procenty a Trzaskowski ostrą kampanią zmobilizuje twardy elektorat ale odrzuci tych, którzy są polaryzacją zmęczeni. Na koniec zdobędzie drugie miejsce w wyborach i PiS będzie miał to co chciał a PO będzie miała ułudę tego, że jest dobrze. Tymczasem nie jest u nich dobrze (co w sumie bardzo mnie cieszy bo chciałbym, żeby po prostu Ci ludzie zniknęli) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że od wyniku Rafała będzie zależała sytuacja PO w takim sensie że Tusk może albo wrócić i wyczyścić trochę te skompromitowane bydło, albo założy nowe ugrupowanie, ściągnie do siebie Trzaskowskiego, Holownie, może namówi Kostniaka żeby opuścił ludowców, trochę liberalnego skrzydła PiSu i już bez naczelnika w kolejnych wyborach zrobi różnicę, tym bardziej że wiele wskazuje na to że PiS w drugiej kadencji się coraz bardziej nadyma

A kiedy Kaczyński odejdzie (o ile znów nie ściemnia) to PiS, przepraszam kolalicja się zadusi między sobą

Ziobryści, Dudziści, Błaszczakiścil, Brudzinkiści

Wystarczy tylko kupić kiełbaski, piwo rozpalić grilla i oglądać to krwawe przedstawienie

Już tylko trzy lata

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, quevas napisał:

bo wszyscy wyborcy Hołowni, Biedronia czy Kosiniaka-Kamysza w 2 turze pogalopują oddać głos na Dudę

piłka, bramka, gol !

Hmm. No wiesz. w 2015 roku prawie 3 % wyborców Komorowskiego zagłosowało w II turze na Dudę. 40% wyborców PSL, 15% Palikota, 40% SLD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, StaryFan napisał:

No. Za chwilę mnie sąsiad z PO poda do sądu, bo maski medyczne kosztowały po parę zł za 50 szt, a ja kupowałem po 2 pln. Przepłaciłem z 10 razy, a gro płaciło x 50.

Jak rodzina ujawni moje przekręty, to pójdę siedzieć. Ale jak by co, to jednak wolałbym celę z Szumowskim (gra w brydża), niż z Tuskiem.

Nie wiem czy próbujesz być smieszny ale wystawiasz tylko sobie świadectwo. Kupowanie po 3-4 krotne zawyżonej cenie od swojego kolegi za państwowe pieniądze testów ignorując i oczerniając polska firmę jest po prostu przestępstwem.   Za ile kupują osoby prywatne czy prywatne to ich sprawa (w przybliżeniu żeby nie zagłębiać się np w przestępstwo polegające na działaniu na szkodę spółki itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Podobno najwięcej gazów emitują barany a one z tego co wiem są weganami!

Sugeruję więc każdemu vege opierdolic kilka baranów i sprawa emisji CO2 przestanie nas dotyczyć

Proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.