Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

Powiedzenie 100 tysięcy razy głupoty raczej nie powinno być okolicznością łagodzącą w przypadku powiedzenia tej głupoty po raz 100 001.

Wręcz przeciwnie.

a od kiedy za glupoty w tekstach piosenek dostaje sie wezwania do sadu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

To, że Korwin ,,nie zarapował niczego czego nie powiedział w przeszłości'', nie zmienia sytuacji, że gdyby Adrian Zandberg zarapował o obcinaniu jaj i ćwiartowaniu szmat konserwatystów, jest bardzo mało prawdopodobne, że konserwatyści mieliby dystans i stwierdzili ,,hehe, dobre flow ma''.

I nie ma w tym kompletnie nic złego, bo popularni politycy raczej nie powinni rapować o poszatkowaniu przeciwników politycznych, określić ich szmatami i sugerować chęci zamknięcia ich za kratami. 

Korwina pewnie można byłoby jeszcze bronić gdyby ktoś stwierdził, że to było dla żartu, ale Wy sami piszecie, że przecież on tak serio od lat uważa. xD

Jak myślisz na jakiej szatkownicy będzie Korwin szatkował lewactwo jeżeli kiedyś dojdzie do władzy?

https://www.google.com/search?q=szatkownica&safe=strict&rlz=1C1GCEB_enPL879PL879&sxsrf=ALeKk0392do9CYWht5T120o8qsucCA-VdA:1589278795840&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjKo8zwjK7pAhULFpoKHcGHCcUQ_AUoAXoECAwQAw&biw=1920&bih=937

Wskaż jakiś model please.

 

A jak już tak dosłownie rozumujesz słowa piosenek, to zgłoś Zdzisławę Sośnicką za kłamstwo, bo nie mogła biec aleją gwiazd.

No i anioł ze stróżem też miałby trudność, by iść w parze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

To, że Korwin ,,nie zarapował niczego czego nie powiedział w przeszłości'', nie zmienia sytuacji, że gdyby Adrian Zandberg zarapował o obcinaniu jaj i ćwiartowaniu szmat konserwatystów, jest bardzo mało prawdopodobne, że konserwatyści mieliby dystans i stwierdzili ,,hehe, dobre flow ma''.

I nie ma w tym kompletnie nic złego, bo popularni politycy raczej nie powinni rapować o poszatkowaniu przeciwników politycznych, określić ich szmatami i sugerować chęci zamknięcia ich za kratami. 

jakp socjalista nie czuje sie urazony:)

pojdzie do sadu, powie ze to tylko wizerunek sceniczny i po co nam to bylo?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

jakp socjalista nie czuje sie urazony:)

pojdzie do sadu, powie ze to tylko wizerunek sceniczny i po co nam to bylo?:)

Żeby był hurr durr na tłiterze przez nieudaną próbę zbicia kapitału przed wyborami. Nihil novi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

jakp socjalista nie czuje sie urazony:)

ale lorakowi np dawałeś ignore'a bo Jezusa nie szanował

albo LGBT jak na ostatnich happeningach z tą pochwą ganiali - też Cię to urażało (a przynajmniej pisałeś o tym)

 

 

więc generalnie fajnie że nie czujesz się urażony tekstami, które nie trafiają akurat w Twoje czułe punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

A jak już tak dosłownie rozumujesz słowa piosenek

3 godziny temu, Cardi napisał:

Przecież Korwin powiedział to pierwszy raz na tym klipie, NIGDY wcześniej nic takiego nie mówił. W całym swoim życiu. NIGDY.

25 minut temu, fluber napisał:

A jeśli chodzi o Korwina, to jest bardziej kwestia tego, że Korwin nie zarapował niczego, czego nie powiedział już jakieś 100 tysięcy razy przez ostatnie 30 lat:)

Wy: łohohoho, lewactwo się obrusza, a Korwin mówi takie rzeczy od dawna, haha, kij w dupie, o k****

My: yyy, może je mówić od dawna, ale to nie zmienia faktu, że ,,raczej'' nie powinien mówić takich rzeczy

Wy: dlaczego analizujecie słowa korwina z piosenki

🤔🤔🤔

Trochę się pogubiliście, bo jeżeli ta piosenka odzwierciedla treść wypowiedzi i poglądy wypowiadane przez Korwina od lat, to tym bardziej reakcja lewicy jest uzasadniona, a tego nagrania nie można sprowadzić do ,,to tylko piosenka''.

Przy czym, osobiście mam to gdzieś (i mam podejrzenie graniczące z pewnością, że julekstep też), po prostu nie dziwię się, że osoby o lewicowych poglądach czują się urażone tekstami o tym, że są szmatami, które trzeba zamykać za kratami, szatkować i obcinać jaja, ze strony popularnego polityka.

Wydaje mi się to dosyć uniwersalna reakcja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Wy: łohohoho, lewactwo się obrusza, a Korwin mówi takie rzeczy od dawna, haha, kij w dupie, o k****

My: yyy, może je mówić od dawna, ale to nie zmienia faktu, że ,,raczej'' nie powinien mówić takich rzeczy

Wy: dlaczego analizujecie słowa korwina z piosenki

🤔🤔🤔

ale co w tym dziwnego?:) korwin mowi takie rzeczy od lat i nigdy go jikt za to nie zamknal ale jak nagral piosenke to go zglosili kiedy akurat w tworczosci artystycznej mozna wiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Wy: łohohoho, lewactwo się obrusza, a Korwin mówi takie rzeczy od dawna, haha, kij w dupie, o k****

My: yyy, może je mówić od dawna, ale to nie zmienia faktu, że ,,raczej'' nie powinien mówić takich rzeczy

Wy: dlaczego analizujecie słowa korwina z piosenki

🤔🤔🤔

Trochę się pogubiliście, bo jeżeli ta piosenka odzwierciedla treść wypowiedzi i poglądy wypowiadane przez Korwina od lat, to tym bardziej reakcja lewicy jest uzasadniona, a tego nagrania nie można sprowadzić do ,,to tylko piosenka''.

Przy czym, osobiście mam to gdzieś (i mam podejrzenie graniczące z pewnością, że julekstep też), po prostu nie dziwię się, że osoby o lewicowych poglądach czują się urażone tekstami o tym, że są szmatami, które trzeba zamykać za kratami, szatkować i obcinać jaja, ze strony popularnego polityka.

Wydaje mi się to dosyć uniwersalna reakcja. 

Wy: Hurr durr, Korwin, mowa nienawiści

Ja: Od kiedy się przejmujesz tym co mówi Krul Korwin?

Wy: Od hot16

 

No k**** :D 

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

ale co w tym dziwnego?:) korwin mowi takie rzeczy od lat i nigdy go jikt za to nie zamknal ale jak nagral piosenke to go zglosili kiedy akurat w tworczosci artystycznej mozna wiecej:)

Nergal od lat prowokująco traktuje symbole religijne i nikt go za to nie zamknął, ale osobom o prawicowych poglądach dalej chce się zgłaszać kolejne zawiadomienia do prokuratury, pomimo tego, że w twórczości artystycznej można więcej. 

Mam nadzieję, że ten ,,kij w dupie'' też Ci przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

ale co w tym dziwnego?:) korwin mowi takie rzeczy od lat i nigdy go jikt za to nie zamknal ale jak nagral piosenke to go zglosili kiedy akurat w tworczosci artystycznej mozna wiecej:)

za obrazę uczuć religijnych też nie kojarzę, żeby kogoś skazano - tym bardziej 'zamknięto' (Urban, Negal)

nie przeszkadza to Ordo Iuris trzymać gotowca pod donos: https://www.ordoiuris.pl/wolnosc-sumienia/wzor-zawiadomienia-o-obrazie-uczuc-religijnych

1 minutę temu, Cardi napisał:

Wy: Hurr durr, Korwin, mowa nienawiści

Ja: Od kiedy się przejmujesz tym co mówi Krul Korwin?

Wy: Od hot16 od nigdy? śmieszy tylko hipokryzja 'prawaków'

 

No k**** :D 

poprawiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Nergal od lat prowokująco traktuje symbole religijne i nikt go za to nie zamknął, ale osobom o prawicowych poglądach dalej chce się zgłaszać kolejne zawiadomienia do prokuratury, pomimo tego, że w twórczości artystycznej można więcej. 

Mam nadzieję, że ten ,,kij w dupie'' też Ci przeszkadza.

kij w dupie odnosi sie do tego, powtorze, ze konserwatywny korwin i konserwatywny duda nagrywaja charytatywne rapy a postepowi politycy nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

poprawiłem

Jaka hipokryzja? Taka że robią bekę z lewactwa, które zgłasza do prokuratury coś, co wybrzmiewa spod wąsa Korwina od 30+ lat? :D 

1 minutę temu, fluber napisał:

konserwatywny duda

:D czym się objawia konserwatyzm Dudy? Tym, że chodzi do kościoła? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Jaka hipokryzja? Taka że robią bekę z lewactwa, które zgłasza do prokuratury coś, co wybrzmiewa spod wąsa Korwina od 30+ lat? :D 

hipokryzja osób zajaranych tą beką (tak jakby nie istniała analogiczna beka z prawactwa -> kończąca się zgłoszeniami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

hipokryzja osób zajaranych tą beką (tak jakby nie istniała analogiczna beka z prawactwa -> kończąca się zgłoszeniami)

Hipokryzja to raczej tych oburzonych :D akurat teraz.

1 minutę temu, fluber napisał:

Tak, chodzi mi tu o dysonans między konserwatywnym światopoglądem a charytatywnym rapowaniem:)

To że chodzi do kościoła to nie konserwatyzm tylko katolicyzm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BMF napisał:

Nergal od lat prowokująco traktuje symbole religijne i nikt go za to nie zamknął, ale osobom o prawicowych poglądach dalej chce się zgłaszać kolejne zawiadomienia do prokuratury, pomimo tego, że w twórczości artystycznej można więcej. 

Mam nadzieję, że ten ,,kij w dupie'' też Ci przeszkadza.

 

8 minut temu, julekstep napisał:

za obrazę uczuć religijnych też nie kojarzę, żeby kogoś skazano - tym bardziej 'zamknięto' (Urban, Negal)

nie przeszkadza to Ordo Iuris trzymać gotowca pod donos: https://www.ordoiuris.pl/wolnosc-sumienia/wzor-zawiadomienia-o-obrazie-uczuc-religijnych

No właśnie trochę beka, że postępowa lewica jest mentalnie tam, gdzie Ordo Iuris, co nie?:)

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

To że chodzi do kościoła to nie konserwatyzm tylko katolicyzm 

Chodziło mi o tę definicję słowa konserwatyzm:

Cytat

Konserwatyzm (łac. conservare „zachowywać”) – doktryna, która bazuje na hasłach obrony porządku społecznego oraz umacniania tradycyjnych wartości, takich jak: religia, naród, państwo, rodzina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.