Skocz do zawartości

Polityka w Polsce


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

rowniez inni dziennikarze wspominali o tym, wiec nie podejrzewam zeby w tej sprawie zmyslala.

natomiast nie rozumiem dlaczego dyskusja poszla w takim dziwnym kierunku

Ja się dopytałem, bo nic o tym nie słyszałem a byłoby to rozwiązanie zgodne z prawem i rozwiązujące problem terminu wyborów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Ja się dopytałem, bo nic o tym nie słyszałem a byłoby to rozwiązanie zgodne z prawem i rozwiązujące problem terminu wyborów. 

czy nie mylisz teraz stanu wyjatkowego ze stanem nadzwyczajnym w postaci stanu kleski zywiolowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Mocne. To będzie biło rekordy. 

 

1 minutę temu, fluber napisał:

Tego się nie da skomentować:)

Taki z niego raper, a komentarze zablokowane :D 

4 godziny temu, rw30 napisał:

aha @fluber czyli przeprowadzanie wyborów w maju, w środku największej od 100 lat epidemii  było świetnym pomysłem i tylko wina tych paskudnych innych partii i ich liderów że do tego nie doszło.

Bitch please.

Ale czy serio wybory nie mogły się odbyć?

Czym się różni przyjście do żabki do sprzedawcy za pleksą od przyjścia do komisji wyborczej do członka komisji za pleksą, poza liczbą klientów/petentów?

Rząd się zesrał, zamknęli wszystko więc jak wszystko już było zamknięte a po mieście latały tylko szczury i policja to strzałem w kolano było przeprowadzenie wyborów.

Nie posraliby się tak z zamykaniem wszystkiego to wybory spokojnie mogłyby być. Wystarczyłby jeden członek komisji więcej, który by regulował ruch przed komisją i z bani. A tak przez własny overreacting mają taką srakę, że teraz dopiero papieru braknie w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

czy nie mylisz teraz stanu wyjatkowego ze stanem nadzwyczajnym w postaci stanu kleski zywiolowej?

Stan wyjątkowy to jest jeden ze Stanów nadzwyczajnych. Niech będzie, że stan klęski żywiołowej, nie ma to znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quevas napisał:

pieniądze decydują, a nie "kompetencje" prezydenta

będzie budżet, będą fachowcy

Kidawa przyniesie skarbonkę ze sobą na lepszych fachowców? To będzie potrzebowała dużo lepszych, żeby wyrównali do jakiejś znośnej średniej

9 minut temu, quevas napisał:

zatem : traktujesz Dudę jak człowieka, który nie ma zdolności odpowiedzialności za swoje czyny

I takiego chcesz mieć prezydenta

Akurat o mnie mówić, że chcę Dudexa jako prezydenta, to chyba trzeba mieć jakieś przerwy na zwojach :) To twoja interpretacja, nie będę się do niej bardziej odnosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

Tak reżim zamierza obchodzić się z przedsiębiorcami :

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25935383,ziobro-chce-zajmowania-majatku-bez-wyroku-przedsiebiorcy-alarmuja.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg4

 

pan redaktor Kuczyński może mieć zdolności profetyczne, trzynastkowi emeryci, smoleńska sekta i pięćsetplusy nie obronią tej bandy,  kiedy przyjdzie pora

Za każdym razem jak czytam jak narodowcy czy inni ludzie ich pokroju obiecują sobie, że będą kogoś rozliczać chce mi się płakać ze śmiechu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

sugerujesz, że zostanie pozbawiona budżetu ?

Nie, ale pewnie sugerujesz, że będzie lepszym prezydentem, zatem skoro to nie prezydent decyduje tylko fachowcy, to co? Zabierze nam więcej hajsu na budkę suflera, czy wyłoży ze swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, quevas napisał:

Tak reżim zamierza obchodzić się z przedsiębiorcami :

 

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25935383,ziobro-chce-zajmowania-majatku-bez-wyroku-przedsiebiorcy-alarmuja.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg4

 

pan redaktor Kuczyński może mieć zdolności profetyczne, trzynastkowi emeryci, smoleńska sekta i pięćsetplusy nie obronią tej bandy,  kiedy przyjdzie pora

Tymi?

https://mobile.twitter.com/TelukTomasz/status/1259768670747799552

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.