Skocz do zawartości
kucio

Jebla idzie dostać - sport w dobie kryzysu

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Państwo, Kochani moi,

Mamy stan w którym każdy ze sportów zostaje odwoływany lub przekładany. Zaczyna brakować rozgrywek do oglądania. To jest moment w którym nawet powtórka biegu narciarskiego wydaje się ciekawą opcją, ale nic nie daje takiej frajdy jak oglądanie wyczynów sportowców na żywo! 

Właśnie dlatego zakładam ten temat, to jest wątek, którego potrzebujemy. Wrzucajcie tutaj rozgrywki, które jeszcze możemy zobaczyć live. Bo jak to mawia wielki Polak na emigracji- „Jebla idzie dostać”

13h temu nawet zawody Snookera na Giblartarze przełożono. :(

Ja mam do zaoferowania na ten moment GP F1, które odbędzie się 22 marca! Tak, to jest fakt, królowa motosportu wraca z częścią kierowców w formie elektronicznej. Pierwsze w historii wirtualne GP odbędzie się w tą niedziele na serwisie Twitch.

https://www.formula1.com/en/latest/article.formula-1-launches-virtual-grand-prix-series-to-replace-postponed-races.1znLAbPzBbCQPj1IDMeiOi.html

Zapraszam I zachęcam wszystkich do researchu- nie dajmy się kryzysowi, nie dajmy odebrać sobie sportu. To jest apel, to jest wołanie, to jest krzyk o lepsze chwile w te smutne dni.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, fluber napisał:

Na chess 24 transmitują codziennie turniej pretendentów o mistrzostwo świata w szachach. Dzisiaj jest dzień przerwy, ale od jutra znowu transmitują:

https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/fide-candidates-2020

Zawsze chciałem nauczyć się grać w szachy, więc z braku laku to chyba dobra opcja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam bardzo, Mati to jest gościu!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

GOAT polskiego dziennikarstwa. Mógłby sprzedawać podpaski i bym go słuchał chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Reikai napisał:

GOAT polskiego dziennikarstwa. Mógłby sprzedawać podpaski i bym go słuchał chętnie.

Goatem jest dla mnie Pawka, ale Mati moze być na drugim ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Stacje telewizyjne odkurzają stare mecze, F1 itp. np na Canal+Sport są  codziennie ok 21 fragmenty spotkań Premier League z lat 90s, na tvp sport ok 21.30 jest codziennie jakiś dokument espn. Wczoraj był dokument "Dopaść Tysona" o Holyfieldzie i Bestii https://sport.tvp.pl/47196054/filmy-espn-dopasc-tysona

Kolejne na tvp sport:

Sobota, 21marca 21:35 Sportowy dokument - Filmy ESPN: "Tragedia na Hillsbrough" 

Niedziela, 22 marca 21:30 - Filmy ESPN:  "9,79" 

Poniedziałek, 23 marca 21:45 - Filmy ESPN "Bracia"

Wtorek, 24 Marca 21:45 - Filmy ESPN "Pokonać Borsuka"

Środa, 25 Marca 21:45  - Filmy ESPN "George Best - własnymi słowami"

Czwartek, 26 Marca 21:45  - Filmy ESPN "Escobar i Escobar"

Piątek, 27 Marca 21:45 - Filmy ESPN "Celtics & Lakers - serdeczni wrogowie" (1)

Sobota, 28 Marca 21:45 - FIlmy ESPN "Celtics & Lakers - serdeczni wrogowie" (2)

Sobota, 28 Marca 22:45 - Filmy ESPN "Maradona 86"

Niedziela, 29 Marca 21:45 - Filmy ESPN "Celtics & Lakers - serdeczni wrogowie" (3)

Poniedziałek, 30 Marca 21:30 - Filmy ESPN "Lolo Jones"

Wtorek, 31 Marca 21:35 - Filmy ESPN "Irlandzka masakra"

Wtorek, 31 Marca 22:05  - Filmy ESPN "Barbosa: człowiek, który doprowadził Brazylię do łez"

Środa, 1 Kwietnia 21:35 - Filmy ESPN "Tajemnica Pucharu Rimeta"

Środa, 1 Kwietnia 22:05 - Filmy ESPN "Wielki Garrincha"

Na eleven retro F1:

4 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Ruda Jolka z udziałem Brodnickiej dzisiaj zadarła ze skromnym mejwenem z Dębicy. RIP Jolka 🙂

Edytowane przez Mailman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Mailman napisał:

Ruda Jolka z udziałem Brodnickiej dzisiaj zadarła ze skromnym mejwenem z Dębicy. RIP Jolka

Zastanawiałem się gdzie ona znowu się wkręciła, że lajwy jakieś robi, a to tylko jakieś kij wie co na IG.

Niech ona już zniknie.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Zastanawiałem się gdzie ona znowu się wkręciła, że lajwy jakieś robi, a to tylko jakieś kij wie co na IG.

Odkąd wyciągnęła sprawę Bryanta i jego "gwałtu" to zniknęła gdzieś, a teraz jeszcze tych nielicznych, którzy ją popierali to też ma przeciwko sobie. Do kuchni niech wraca. Do bigosu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od siebie moge wrzucic

i najlepszy dokument jaki ogladalem ever:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Intrygowało mnie jak można "dostać jebla". Od dwóch dni odkąd @kucio to wrzucił. Nie dawało mi to spokoju więc wujek google musiał się znów stawić na służbie. No i pierwsze co znalazłem to Jebel Toubkal. Najwyższy szczyt Maroka. 4167 m n.p.m. No w sumie ciekawe ale chyba autor nie to miał na myśl. 

No to szukam dalej. No i okazuje się, że przez jedną literkę straciłem kilkanaście MB transferu. Pisze się "dostać jobla", a nie "dostać jebla". Przynajmniej tak jest w słowniku PWN, gdzie występuje samo słowo "jobel", czyli potocznie lekki obłęd, mania lub dziwactwo. Oczywiście występuje jeszcze w tzw. miejskim słowniku slangu "dostać jebła", ale to jest przez Ł, a nie przez L.

W sumie to nawet nie wiem po co to napisałem. Chyba rzeczywiście ja też dostaję jobła czy tam jebła. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, Weirdo Beaver napisał:

To ja tu podrzuce inny sport mozna ogladac stare mecze jak na zywo bo wynikow i tak pewnie nikt nie sledzil tutaj. ultimte frisbee.

https://www.youtube.com/watch?v=4dtUsvXk428

Kwarantanna, dzien 7, zaczynam ogladac archiwalne mecze ultimate frisbee...

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, fluber napisał:

Kwarantanna, dzien 7, zaczynam ogladac archiwalne mecze ultimate frisbee...

Co Ty chcesz. Zajbieste! I jeszcze Seattle wygrało :D.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Eld napisał:

Co Ty chcesz. Zajbieste! I jeszcze Seattle wygrało :D.

Bez spoilerów...

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Eld napisał:

Intrygowało mnie jak można "dostać jebla". Od dwóch dni odkąd @kucio to wrzucił. Nie dawało mi to spokoju więc wujek google musiał się znów stawić na służbie. No i pierwsze co znalazłem to Jebel Toubkal. Najwyższy szczyt Maroka. 4167 m n.p.m. No w sumie ciekawe ale chyba autor nie to miał na myśl. 

No to szukam dalej. No i okazuje się, że przez jedną literkę straciłem kilkanaście MB transferu. Pisze się "dostać jobla", a nie "dostać jebla". Przynajmniej tak jest w słowniku PWN, gdzie występuje samo słowo "jobel", czyli potocznie lekki obłęd, mania lub dziwactwo. Oczywiście występuje jeszcze w tzw. miejskim słowniku slangu "dostać jebła", ale to jest przez Ł, a nie przez L.

W sumie to nawet nie wiem po co to napisałem. Chyba rzeczywiście ja też dostaję jobła czy tam jebła. 

image.thumb.jpeg.8936c257843ee471446a010ff5e3f500.jpeg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, kucio napisał:

image.thumb.jpeg.8936c257843ee471446a010ff5e3f500.jpeg

Na żywo wyglądałeś inaczej.

• Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam siatkówkę plażową, tzn ja sam trochę pykam więc trudno mi oceniać z perspektywy osoby nie-grającej. Ale choćby nawet, to i tak na pewno fajniejsze niż jakieś psie wyścigi, i w dodatku nasi są w czubie.

ciekawostka: najlepsza para na świecie pochodzi z ................... Norwegii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi