Skocz do zawartości

Media Room


Zdzisław Ptak

Rekomendowane odpowiedzi

Rubio powinien być dużo lepszy. Tu wypada jak Brandon Jennings a on w Barcelonie od 16 roku życia robił cuda. To ze mu nie poszło w życiu i wylądował w Wilkach gdzie zgaszono jego rozwój jak pęta to inna sprawa. Daj mu trochę z tego geniuszu. On mlody był lepszy od Curry. 

W sumie to Sergio Rodriguez wyszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tecu napisał:

Ale, że Curry ma passing i handling o tyle lepsze niż Harden, który z kolei blocking ma dwa razy lepsze niż Griffin? 

przecież Griffin jest fatalnym 'shot-blockerem' jak na PF'a a Harden jest ok jak na guarda :) 

a u Hardena trzeba oddać to jak bardzo jest 'turnover-prone' (case Westbrooka)

 

8 minut temu, ignazz napisał:

Rubio powinien być dużo lepszy. Tu wypada jak Brandon Jennings a on w Barcelonie od 16 roku życia robił cuda. To ze mu nie poszło w życiu i wylądował w Wilkach gdzie zgaszono jego rozwój jak pęta to inna sprawa. Daj mu trochę z tego geniuszu. On mlody był lepszy od Curry. 

W sumie to Sergio Rodriguez wyszedł. 

Rubio imho jest dość sensowny - Rondoesque taki  (a wg @Qcin_69 Rondo to najlepszy gracz simki :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Kochasz Joka a niego genialnego Eurosa nie szanujesz. To jest zmarnowany generational potencial. 
ja w drafcie nie biorę udziału ale 100 do potencjału to must have 

nope  - Oden też nie miał setki :) 

a Rubio nie jest zły - 95 potencjału, 19 lat, fajne skille PG, fajne skille D, rzut do poprawy i jest kozak

7 minut temu, Krzemo napisał:

Harden imo za słaby w def. 

obniżyłem mu D i handling żeby zrównoważyć jego mocarny scoring - jedno z tych dwóch pewnie będzie można podciągnąć troszkę - ale nie oba i nie za mocno, bo będzie guardowy Shaq 2.0 :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

Rubio powinien być dużo lepszy. Tu wypada jak Brandon Jennings a on w Barcelonie od 16 roku życia robił cuda. To ze mu nie poszło w życiu i wylądował w Wilkach gdzie zgaszono jego rozwój jak pęta to inna sprawa. Daj mu trochę z tego geniuszu. On mlody był lepszy od Curry. 

W sumie to Sergio Rodriguez wyszedł. 

Rubio wygląda tu w miarę sensownie, ewentualnie lekko poprawiony kozioł. I byłby w pełni odwzorowany potencjał i umiejętność z jakim przychodził do ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, julekstep napisał:

przecież Griffin jest fatalnym 'shot-blockerem' jak na PF'a a Harden jest ok jak na guarda :) 

Wg mnie w takim razie powinni mieć po równo, czyli ok 30 a tak to trochę bez sensu wygląda. 

Chociaż Westbrook lepszy na starcie od Hardena i na równi z Curry (oczywiście tylko w pkt ovr) to wg mnie też nie jest ok. Rose z lepszym passingiem niż Harden to też trochę dziwne. 

Ale rozumiem, że nie jest to łatwe, choć z pewnością i Curry i Harden to mega gracze w realu top ileś w historii a nie poziom Westbrooka lub nawet gorsi. 

Ale w sumie to nie powinienem się wtrącać, za bardzo zainteresowany jestem 🙂

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.