Skocz do zawartości

Media Room


Zdzisław Ptak

Rekomendowane odpowiedzi

姚明 - 圣安东尼奥马刺

Trwające od wielu miesięcy negocjacje zakończyły się sukcesem. Jak donoszą źródła zbliżone do zawodnika, duży wpływ na transfer miał pogarszający się stan psychiczny Minga.

Źródła donoszą, iż transfer raczej nie zostanie ciepło przyjęty wśród ekspertów.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Mając na uwadze powagę ostatnich wydarzeń, zwracamy się do komisarzy Ligi Simbasket, aby na znak solidarności z protestującymu usunęli ręcznie z taktyki Utah Jazz Grega Ostertaga.

 

Z poważaniem,

Zarząd San Antonio Spurs

Ostry wydał oświadczenie: "Niech moja powierzchowność nie będzie powodem do wrogiego nastawienia. Wiadomo jestem biały z urodzenia ale czuję się najcza.. jszym skurkobańcem w tej lidze. Ja jestem Yin. Czuję się afroamerykaninem i proszę mnie postrzegać jako gregstera czarnoskórego senegalczyka pół żyda pół mormona.  Tak to ja jestem Black Bamba. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
6 minut temu, january napisał:

Update z Bostonu:

Picki Bostonu (bo komisze nie chcą w temacie draft pick protections by pisać :) )


2033
1st: Celtics, Mavericks, Hornets, Spurs/Kings - better
2nd: Celtics
2034
1st: Celtics, Kings, Nuggets
2nd: Celtics
2035
1st: Celtics, Nuggets, Kings
2nd: Celtics
2036
1st: Celtics, Heat
2nd: Celtics
2037
1st: Celtics
2nd: Celtics
2038
1st: Celtics, Spurs
2nd: Celtics

O jak miło, że zakładasz, iż w 34 będę wyżej od Denver :)

Masz przecież pick lepszy den/sas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy GM Seattle SuperSonics chciałbym się oficjalnie przywitać z GMami pozostałych klubów. Dziękuję Julkowi za wprowadzenie i pomoc przy wyjaśnieniu taktyki i kierunku w którym zmierza drużyna oraz innych istotnych kwestii. Jestem na etapie zapoznawania się z zasadami rządzącymi w SimBaskecie. Plan na prowadzoną przeze mnie drużynę jest zawsze klarowny - walczymy na maxa tym co mamy. Oczywiście w tym sezonie celem są playoffy, choć mam świadomość, że jest to cel bardzo odległy i szanse na nie są niewielkie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja Seattle Super Sonics chciała podziękować Davidowi Westowi za wniesione do drużyny profesjonalizm oraz doświadczenie, którym dzielił się z młodymi graczami oraz życzyć graczowi powodzenia w drużynie Houston Rockets. Na obecnym etapie przebudowy drużyny, dla gracza nie było niestety zbyt dużo minut na boisku. Klub chce zainwestować w młodzież, co stało w sprzeczności z planami Organizacji oraz Davida. Sonics chcieliby sprawdzić na co stać na boisku swoich młodych wysokich graczy, którzy do tej chwili nie mieślili się w rotacji - Jasona Smitha oraz Ryana Andersona. 

Jednocześnie Klub wita w swoim składzie Michaela Redda, który wzmocni drużynę na newralgicznej pozycji shooting guarda z ławki. Liczymy na to, ze Michael okaże się istotnym wzmocnieniem. 

Dalsze ruchy kadrowe nie są obecnie planowane. W najbliższym czasie będziemy chcieli dać pograć wszystkim graczom z rosteru, gdyż GM chce zapoznać się dokładniej z potencjałem drużyny jakim dysponuje. Cały czas naturalnie będziemy starali się gonić playoffy, ale aktualny bilans 3-9 nie wygląda zbyt optymistycznie. Seattle oczywiście nie składają broni, ale szans na awans nie oceniamy już tak optymistycznie jak jeszcze przed seria 5 kolejnych porażek oraz kontuzją Tracyego McGradyego. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seattle Sonics wykorzystało nadarzającą się okazję, by pozyskać jednego z najlepszych europejskich graczy ever - Arvydasa Sabonisa. Szanse na sprowadzenie podczas sezonu tak znakomitego gracza nie zdarzają się co dzień, zatem GM nie wahał się dokonać jeszcze jednej istotnej zmiany w składzie.  Arvydas będący już w jesieni swojej koszykarskiej kariery, będzie pełnił rolę mentora dla młodzieży Sonics zarówno w szatni jak i na boisku. Tak świetne wzmocnienie pod koszem z ławki powinno jeszcze bardziej poprawić grę Seattle pozytywnie zmotywowanych dodatkowymi zwycięstwami ostatnio z rywalami do playffs z Portland i Phoenix.

Klub jednocześnie dziękuje za swoje usługi Mattowi Geigerowi rezygnując z jego usług i życzy graczowi powodzenia na rynku FA oraz znalezienia drużyny, w której mógłby dostawać większe szanse na grę niż w Seattle. 

Sabonis wspólnie z Ianem Mahinmim będą zmiennikami Brooka Lopeza na pozycji centra. Niewykluczone, że któryś z tych graczy po wzmocnieniu głębi składu pod koszem, będzie tez dostawał jakieś minuty na pozycji pf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salt Lake Tribune

Zaledwie 24h mineły od sprzedaży Utah Jazz przez rodzinę Millerów. Nowy właściciel Ryan Smith  już zapowiedział że nie należy do pragmantycznych właścicieli. I będzie chciał realnie mieć wpływ na politykę transferową Utah Jazz. W kuluarach mówi się o sprowadzeniu czołowych gwiazd ligii do SLC.

W tej sytuacji generalny manadżer - gimmie nie próżnuje. Mówi się że w klubie nastąpi prawdziwa rewolucja. 

gimmie: "Szykujemy coś spektakularnego!".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze nigdy gwiazda zespołu z Dallas Andrei Kirilenko, nie była tak blisko zmiany klubu.

Po korytarzach budynku klubowego Mavs chodzą słuchy, że właściciel nie jest zadowolony z jego formy po podpisaniu nowego kontraktu i chętnie wymieniłby go na gracza podobnego formatu, który wspomógł by drużynę swoją grą od zaraz i pomógł w awansie do play off. Kontuzja której doznał Kirilenko oraz dwie wygrane z rzędu z drużynami z czołówki bez jego udziału, mogą przelać czarę goryczy. Głośno również mówi się o niezadowoleniu Dee Browna z formy Rosjanina. Lider ekipy Mavs liczył na dużo lepszą grę zawodnika, którego Dallas wybrali z nr 6 w drafcie.

W kuluarach mowa jest o propozycjach Pistons, Heat, Suns i kilku innych ekip, ale kierunek który może obrać właściciel Mavs może się okazać totalnym zaskoczeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.