Skocz do zawartości

FAQ dla nowych


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, SlaKB napisał:

Np. taki Iverson jest teraz zdecydowanie najlepszym graczem w lidze. :)

Z tym brakiem propagandy troche przesadzilismy jak widac.

Iverek jeat w teamie SlaKBa i nie jest najlepszym graczen w lidze xD

Porobie zaraz konta i dam znac na pmach. Potem sie skrobnie jakis wprowadzajacy post dla 'nowych'.

Aha odradzam branie Bulls bo z wolnych to najciezsza ekipa imho.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

Aha odradzam branie Bulls bo z wolnych to najciezsza ekipa imho.

A moim zdaniem są całkiem spoko, 2 gwiazdy i trochę kontraktów będzie spadać 😉

Cavs są idealni pod Przebudowę, czyste salary.

Hawks podobnie, ale więcej ptencjału. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SlaKB napisał:

Hawks i Cavs bardzo fajna opcja @Regis i @Eld nie ma co się zastanawiać :D

 

btw. największym wygranym wirusa będzie mający lekkie kłopoty Simbasket. @julekstep @Krzemo będziecie w gronie podejrzanych :D

Ja tylko Celtics, to co jest w rosterze nie ma znaczenia. Nie zauważyłem, że January już się zgłosił wcześniej. 

Już się kiedyś zastanawiałem nad dołączeniem, ale trochę nie kumałem o co chodzi. Teraz jak dołączy więcej osób to pewnie byłoby łatwiej, nie musiałbym sam o wszystko dopytywać:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sylvinho. napisał:

A jak perspektywy w Raptors ? Bo nie wiem czy dobrze wybrałem :D

dupy nie urywa, ale nie na tragedii :P

1 minutę temu, Regis napisał:

Ja tylko Celtics, to co jest w rosterze nie ma znaczenia. Nie zauważyłem, że January już się zgłosił wcześniej. 

moze @january by wzial inny team w takim razie? - zwlaszcze, ze C's sa troszke w dupie (salary na lata zawalone grajkami, ktorzy nie rozwineli sie tak jak zakladal byly GM :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Regis napisał:

Ja tylko Celtics, to co jest w rosterze nie ma znaczenia. Nie zauważyłem, że January już się zgłosił wcześniej. 

Możesz się dogadać z @january co do zmiany nazwy, on może zachować roster który przeprowadzimy do Bulls/Hawks/Cavs a ty z którymś z tych rosterów dostaniesz Boston.

24 minuty temu, Sylvinho. napisał:

A jak perspektywy w Raptors ? Bo nie wiem czy dobrze wybrałem :D

Są trochę w rozkroku, brakuje defensywy pod koszem, ale nie ma tragedii w salary. Można  przytankowąc i polowac na C z draftu, albo szukac wymiany.

T'macA bym spuścił ze smyczy i wystawiał na PG :) może nawet o PO by powlaczyli.

Trzeba wziąć pod uwagę, że bezpańskie teamy grają na ustawieniach taktycznych CPU, które nie są optymalne, więc i potencjał zawodników w rosterach nie jest w pełni wykorzystany.

Zapraszam do tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, january napisał:

Biorę Boston :D, ale musicie mi co nieco wytłumaczyć.

W sumie na start to kwestie salary za rok (bo widzę Cs mają tam chyba przerąbane) i tego jak to wygląda z klasami draftu^.^

Najbliższy "odtwarzany" draft to klasa 2007, w kolejnych sezonach następne. Mniej więcej odtwarzamy potencjał zawodników biorąc pod uwagę ich karierę/startowy potencjał. Natomiast rozwój w samym simbaskecie zależy już od tego jak program to będzie co sezon sumylował ;) 

Jak masz zawalone salary, to możesz szukać transferów za spadające kontakty ;)

2 minuty temu, Eld napisał:

@Krzemo @julekstep @SlaKB pozwolicie abym przeniósł ostatnie posty do Waszego tematu? Tylko wskażcie mi do którego, aby Wam syfu nie robić, albo może któryś z Was założy temat "FAQ dla nowych" i tam to przeniosę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ok to może ja zacznę od początku. Co robimy jako GMowie swoich drużyn w trakcie sezonu. Widzę, że odbywają się mecze dość często. Czy podajemy komuś skład, taktykę itd. ?

Mecze simujemy codziennie.

W trakcie sezonu ustalasz skład i taktykę na simbasket.pl / taktyka , my to potem wklepujemy przed simowaniem do gierki.

Możesz też trejdować z innymi GMami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.