Skocz do zawartości

FAQ dla nowych


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Roger napisał:

$16 200 000 (7-9 lat) w pierwszym roku kontraktu.

Komisze po zakończeniu sezonu poinformują, którzy gracze sami się oferują swojemu obecnemu klubowi. Jak nie będzie takowej oferty idzie na FA, a Ty masz do niego prawa birda, więc mozesz zaoferować dodatkowy rok kontraktu w stosunku do innych.

Hill będzie miał po tym sezonie 10 lat w lidze = 18,9 mln w 1 roku.

Heat mogą dać 6 lat i 12,5% podwyżki rocznie. Przy takim maxie ostatni rok to będzie kosmos. 

Heat powinni się modlić, żeby Hill sam się zaoferował, na niższych warunkach 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzemo @julekstep @SlaKB

Przykładowa sytuacja.

Mam salary wypełnione na maxa - 80 mln. Po sezonie spada mi gracz za 15 mln. Potrzebuję zastrzec birdy, co w salary zabierze mi 6 mln. Czy mogę to zrobić?

Przez chwilę - przed końcem kontraktu gracza za 15 mln i z wirtualnymi 6 mln za birda będę ponad hard cap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo @julekstep @SlaKB

Przykładowa sytuacja.

Mam salary wypełnione na maxa - 80 mln. Po sezonie spada mi gracz za 15 mln. Potrzebuję zastrzec birdy, co w salary zabierze mi 6 mln. Czy mogę to zrobić?

Przez chwilę - przed końcem kontraktu gracza za 15 mln i z wirtualnymi 6 mln za birda będę ponad hard cap.

birdy zastrzega się przed FA -> już po 'spadnięciu' graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

za trudne pytania :P 

@Pablo81 nie pytaj tak szczegółowo. 
10 lat chłopaki grali w 7 i zawsze było człowiek ponad bot bo nigdy się nie zdarzyło aby dwóch żywych uczestników simki miało tie breakera rozpisywać. 
z reszta patrząc na historie wyników to na twoje pytanie odpowiedz jest jedna:

” zawsze Philadelphia jest wyżej „ ;))))

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, julekstep napisał:

przecież w zeszłym roku nie można było? xD

Post Ashigaru :)

 

Bucks in: Caron Butler, Manu Ginobili, Jerry Stackhouse, Vinny Del Negro, David Lee, Grizzlies 1st r pick '32

 

Bucks out: Magic Johnson, Samuel Dalembert, Jarrett Jack, Jason Maxiell, prawa do LLE

 

 

 

 

 

 
Grizzlies in: Magic Johnson, Samuel Dalembert, Jarrett Jack, Jason Maxiell, prawa do LLE 
 
Grizzlies out: Caron Butler, Manu Ginobili,  Jerry Stackhouse, Vinny Del Negro, David Lee, Grizzlies 1st r pick '32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Post Ashigaru :)

 

Bucks in: Caron Butler, Manu Ginobili, Jerry Stackhouse, Vinny Del Negro, David Lee, Grizzlies 1st r pick '32

 

Bucks out: Magic Johnson, Samuel Dalembert, Jarrett Jack, Jason Maxiell, prawa do LLE

 

 

 

 

 

 
Grizzlies in: Magic Johnson, Samuel Dalembert, Jarrett Jack, Jason Maxiell, prawa do LLE 
 
Grizzlies out: Caron Butler, Manu Ginobili,  Jerry Stackhouse, Vinny Del Negro, David Lee, Grizzlies 1st r pick '32

nie wiem co tam się zadziało, ale dla mnie to jakieś dziwadło (no gierka tego nie przepuści :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.