Skocz do zawartości

Sezon NBA zawieszony


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

W Stanach dopiero będzie boom zachorowań za miesiąc, dwa jak w Anglii. Przez największych idiotów na świecie, Trumpa i Johnsona uderzy ich to 2x mocniej niż we Włoszech, także żeby liga ruszyła przy tym co tam się będzie działo za miesiąc to na prawdę nie wiem co musiałoby się wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Reikai napisał:

W Stanach dopiero będzie boom zachorowań za miesiąc, dwa jak w Anglii. Przez największych idiotów na świecie, Trumpa i Johnsona uderzy ich to 2x mocniej niż we Włoszech, także żeby liga ruszyła przy tym co tam się będzie działo za miesiąc to na prawdę nie wiem co musiałoby się wydarzyć.

 

 

w ogóle nikt poza Kubbasem który się napalił bo Lakersom dobrze idzie nawet tu nie wspomina o jakimś szybkim graniu - bo faktycznie, nie zanosi się na to (o ile nie pójdą w jakieś sci-fi pomysły jak granie bez publiki..... już widze ratingi w TV meczy bez publiczności LOL, więc myślę że dlatego w to nie pójdą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rw30 napisał:

nie zanosi się na to (o ile nie pójdą w jakieś sci-fi pomysły jak granie bez publiki

Niech wynajmą lotniskowiec, zrobią boisko na pokładzie, otoczą, by nie było wiatru czy deszczu, sprawdzą wszystkich koszykarzy z każdej ekipy, sędziów, dziennikarzy na koronę, niech ich wsadzą na ten lotniskowiec, odpłyną na pełne morze z całą masą jedzenia, testów i respiratorów i niech grają do upadłego :) To by się mogło ciekawie sprawdzić w czasach zarazy! 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

 

 

w ogóle nikt poza Kubbasem który się napalił bo Lakersom dobrze idzie nawet tu nie wspomina o jakimś szybkim graniu - bo faktycznie, nie zanosi się na to (o ile nie pójdą w jakieś sci-fi pomysły jak granie bez publiki..... już widze ratingi w TV meczy bez publiczności LOL, więc myślę że dlatego w to nie pójdą)

aha, tylko ja? a wszyscy w mediach ktorzy mowia o tym samym czyli graniu bez publiki w czerwcu?

akurat to jak Lakers idzie ma znikome znaczenie bo ja jestem kibicem dobrej koszykowki glownie a dopiero potem klubu, jak Lakers grali gowno i mieli gowniany sklad to po prostu nie ogladalem i sledzilem inne zespoly ktore graly fajnie

3 godziny temu, Zdzich napisał:

Niech wynajmą lotniskowiec, zrobią boisko na pokładzie, otoczą, by nie było wiatru czy deszczu, sprawdzą wszystkich koszykarzy z każdej ekipy, sędziów, dziennikarzy na koronę, niech ich wsadzą na ten lotniskowiec, odpłyną na pełne morze z całą masą jedzenia, testów i respiratorów i niech grają do upadłego :) To by się mogło ciekawie sprawdzić w czasach zarazy! 😎

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał:

aha, tylko ja? a wszyscy w mediach ktorzy mowia o tym samym czyli graniu bez publiki w czerwcu?

 

 

przepraszam, nie śledze tego typu plotek ani NBA-mediów na bieżąco (bo po co, skoro się nie gra, a szkoda mojego czasu na śledzenie plotek 'kiedy zagrają' - jak zagrają to zagrają i tyle), ale w ogóle to co, spodziewasz się że włączysz ESPN2 i Stephen A. Smith powie 'chłopaki, NBA w tym roku już nie będzie, skupmy się zatem na retransmisjach tego berka którego wrzucili na forum e-nba' ? Wiadomo że coś tam sobie teoretyzują.

Ja nie mówię że nie zagrają wcale, ale Ty w którymś z poprzednich postów pisałeś że 'zaczną w maju i w sierpniu  skończa sezon'. Nie wiem, dla mnie to sci-fi, ale wiem tyle co Ty i wolałbym w ogóle żebyś Ty miał rację : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, rw30 napisał:

 

przepraszam, nie śledze tego typu plotek ani NBA-mediów na bieżąco (bo po co, skoro się nie gra, a szkoda mojego czasu na śledzenie plotek 'kiedy zagrają' - jak zagrają to zagrają i tyle), ale w ogóle to co, spodziewasz się że włączysz ESPN2 i Stephen A. Smith powie 'chłopaki, NBA w tym roku już nie będzie, skupmy się zatem na retransmisjach tego berka którego wrzucili na forum e-nba' ? Wiadomo że coś tam sobie teoretyzują.

no to jak nie sledzisz to nie mow "Kubbas sie napalil bo lakers idzie dobrze ze sezon sie rozpocznie jako jedyny na swiecie to mowi"

bo jak widac nie jako jedyny i mowia to ludzie ktorzy sa doinformowani typu Windhorst czy Woj

spodziewam sie ze dzieki czerpaniu informacji i byciu w temacie bede doinformowany a nie na odwrot, jak czegos nie wiem to czytam o tym zbieram informacje i wyrabiam sobie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowy komitet olimpijski nie podejmie decyzji w najbliższym czasie czy IO w Tokio odbędą się w terminie.
Rozważają przełożenie na inny termin. Decyzja padnie za ok miesiąc.

Wygląda to nieciekawie.

 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kubbas napisał:

no to jak nie sledzisz to nie mow "Kubbas sie napalil bo lakers idzie dobrze ze sezon sie rozpocznie jako jedyny na swiecie to mowi"

 

 

chodziło mi o to że jako jedyny na forum, nie napisałem że jako jedyny na świecie więc, nawet jeśli nie zrozumiałeś co miałem na myśli, to nie dodawaj od siebie, przypomnę:

 

23 godziny temu, rw30 napisał:

 

 

w ogóle nikt poza Kubbasem który się napalił bo Lakersom dobrze idzie nawet tu nie wspomina o jakimś szybkim graniu - bo faktycznie, nie zanosi się na to (o ile nie pójdą w jakieś sci-fi pomysły jak granie bez publiki..... już widze ratingi w TV meczy bez publiczności LOL, więc myślę że dlatego w to nie pójdą)

 

zresztą, jak ktoś tu dodał ile było przypadków w USA dzisiaj, to teraz sam sobie wyciągnij wnioski

18 minut temu, Rodman91 napisał:

Międzynarodowy komitet olimpijski nie podejmie decyzji w najbliższym czasie czy IO w Tokio odbędą się w terminie.
Rozważają przełożenie na inny termin. Decyzja padnie za ok miesiąc.

 

masa turniejów kwalifikacyjnych nie może mieć miejsca w związku z CoronaVirusem, co mocno utrudnia (paraliżuje?) możliwość rozegrania olimpiady o czasie. Mocno bym sie zdziwił gdyby igrzyska się odbyły w tym roku, a odłożenie decyzji w czasie to pewnie raczej liczenie na cud, że coś się nagle zmieni i chorych przestanie przybywać a ludzie przestano umierać.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknęli dziś Las Vegas, Ohio, pewnie jeszcze masę innych miejsc. Tam się dopiero zaczyna :) Będzie super, jeśli playoffy ruszą kiedykolwiek, chociaż nie zapowiada się na to, musieliby zacząć w lipcu, by następny sezon zacząć w grudniu. Raczej cienko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał:

 

chodziło mi o to że jako jedyny na forum, nie napisałem że jako jedyny na świecie więc, nawet jeśli nie zrozumiałeś co miałem na myśli, to nie dodawaj od siebie, przypomnę:

 

 

zresztą, jak ktoś tu dodał ile było przypadków w USA dzisiaj, to teraz sam sobie wyciągnij wnioski

 

masa turniejów kwalifikacyjnych nie może mieć miejsca w związku z CoronaVirusem, co mocno utrudnia (paraliżuje?) możliwość rozegrania olimpiady o czasie. Mocno bym sie zdziwił gdyby igrzyska się odbyły, a odłożenie decyzji w czasie to pewnie raczej liczenie na cud, że coś się nagle zmieni i chorych przestanie przybywać a ludzie przestano umierać.

Raczej nie ma wielkich szans, by odbyły się w terminie. Już w tym czasie powinny odbywać się kwalifikacje.
Obawiam się przesunięcia o rok podobnie jak mistrzostwa Europy.

Nie wiem czemu ten link nie działa z danymi na żywo jaki wkleiłem. W każdym razie w USA teraz ponad 32 tys.zarażonych i
ponad 400 zmarłych. Dokończenie tego sezonu NBA przy kibicach w kwietniu, maju czy czerwcu jest nierealne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak waszym zdaniem wygląda dogranie sezonu (chociażby okrojonych Playoffs np. BO5 zamiast BO7) bez udziału widowni?

Wiadomo to nigdy nie będzie to samo i sezon będzie uznawany za „mało porównywalny” ale oficjalnie zostanie dograny i poznamy mistrza.

Dodatkowo ułatwi to sprawę organizacyjną przyszłego sezonu - kiedy, co i jak (jak już dowiemy się co z 19/20).

Oczywiście zdrowie jest najważniejsze i to powinno przodować przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji. Tym bardziej, że sytuacja z wirusem za oceanem diametralnie się pogorszyła więc nic na siłę - chodzi również o samych zawodników.

Myślicie, że są jakiekolwiek szanse?

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nba to biznes i gdyby był cień ze USA wyjdą szybko z wirusa bym może i tworzył scenariusz bez publiki. 
Zacznijmy od takich luźnych dywagacji jakby tragedii ludzkiej nie zauważać. 
sezon dogrywamy bo... 

kontrakty graczy 

prawa TV 

umowy najmu hal

ciaglosc statystyk Mistrza i inne pierdoły 

Plus tym bardziej ze nie lekceważyłbym wpływu Lakers i Clippers na docisk aby dograć sezon nawet w okrojonym zakresie. 
lbj jest osobowością ligi i utrata składowych rekordów all time 

tylko ze obecnie mamy trudno do oceny sytuacje z wirusem i na moje nie przejdzie się do codzienności w czerwcu przy serii bankructw i wyższego bezrobocia 

druga przeszkoda: NFL

jakby mimo wszystko forsować powrót sportów na salony szybko bo w lato to nfl planował we wrześniu rozgrywki stad był plan nba na te gry czerwiec-wrzesień + nowy sezon od grudnia jako swoista koordynacja kalendarza. 
moim zdaniem nie będzie można zlekceważyć czynnika tragedii a przesunięcie innych lig sprawi ze realne jest wznowienie nba na gwiazdkę ( nowy sezon 60 gier) niż to co staracie się tu pisać - granie starego plus nowy w terminie oryginalnym. 
 

a po drodze Olimpiada jeszcze. ( tzn realnie w 2021) 

Nie ma szans... 

Fajnie się czyta ze w sierpniu to nets atakują z Durantem z #7 ale to bajeczka. Gracze mogą tez być poza forma bo motywacja dziś siada ... 

Każdy wykorzysta miliony i się zabunkruje na pacyfiku niż poszuka hali do treningu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ignazz napisał:

Nba to biznes i gdyby był cień ze USA wyjdą szybko z wirusa bym może i tworzył scenariusz bez publiki. 
Zacznijmy od takich luźnych dywagacji jakby tragedii ludzkiej nie zauważać. 
sezon dogrywamy bo... 

kontrakty graczy 

prawa TV 

umowy najmu hal

ciaglosc statystyk Mistrza i inne pierdoły 

Plus tym bardziej ze nie lekceważyłbym wpływu Lakers i Clippers na docisk aby dograć sezon nawet w okrojonym zakresie. 
lbj jest osobowością ligi i utrata składowych rekordów all time 

tylko ze obecnie mamy trudno do oceny sytuacje z wirusem i na moje nie przejdzie się do codzienności w czerwcu przy serii bankructw i wyższego bezrobocia 

druga przeszkoda: NFL

jakby mimo wszystko forsować powrót sportów na salony szybko bo w lato to nfl planował we wrześniu rozgrywki stad był plan nba na te gry czerwiec-wrzesień + nowy sezon od grudnia jako swoista koordynacja kalendarza. 
moim zdaniem nie będzie można zlekceważyć czynnika tragedii a przesunięcie innych lig sprawi ze realne jest wznowienie nba na gwiazdkę ( nowy sezon 60 gier) niż to co staracie się tu pisać - granie starego plus nowy w terminie oryginalnym. 
 

a po drodze Olimpiada jeszcze. ( tzn realnie w 2021) 

Nie ma szans... 

Fajnie się czyta ze w sierpniu to nets atakują z Durantem z #7 ale to bajeczka. Gracze mogą tez być poza forma bo motywacja dziś siada ... 

Każdy wykorzysta miliony i się zabunkruje na pacyfiku niż poszuka hali do treningu 

Ludzie nauczcie się. Olimpiada to okres 4 letni między igrzyskami olimpijskimi, a nie impreza docelowa.
Często popełniany błąd nawet przez dziennikarzy, który później korygują.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Rodman91 napisał:

Ludzie nauczcie się. Olimpiada to okres 4 letni między igrzyskami olimpijskimi, a nie impreza docelowa.
Często popełniany błąd nawet przez dziennikarzy, który później korygują.

jako ze przypierdalasz sie bez powodu do szczegolow probujac cos udowodnic nie wiem po co:

Cytat
4419938g
W filmie nagminnie powtarzany jest błąd. Okres zmagań sportowych nazywa się IGRZYSKAMI OLIMPIJSKIMI, olimpiada jest to okres trwajacy 4 lata pomiędzy Igrzyskami. Poza tym 5/5 !!
 
 
majki9lipen
PROSZĘ SIĘ NIE CZEPIAĆ !!!!! Poprawne jest używanie zarówno słowa olimpiada jak i igrzyska olimpijskie - mówi dr Katarzyna Kłosińska, językoznawca, pracownik naukowy Uniwersytetu Warszawskiego i sekretarz Rady Języka Polskiego.
 
 
majki9lipen
Rzeczywiście w starożytności jako igrzyska określano zawody sportowe, a olimpiadą nazywano okres czterech lat między zawodami. Można też powiedzieć, że dawniej słowo olimpiada służyło do rachuby czasu, np. Rzym został założony w 3. roku 6. Olimpiady (753 r. p.n.e.). Dzisiaj określamy czas w inny sposób, mamy kalendarz, daty. A tymczasem słowo olimpiada stało się synonimem igrzysk olimpijskich.
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Rodman91 napisał:

Ludzie nauczcie się. Olimpiada to okres 4 letni między igrzyskami olimpijskimi, a nie impreza docelowa.
Często popełniany błąd nawet przez dziennikarzy, który później korygują.

w mowie potocznej jest to dopuszczalne, więc nie jest błędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.