Skocz do zawartości

Sezon NBA zawieszony


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, KeepItDirty napisał:

Lepszy nie, ale przynosi wielu stronom olbrzymie zyski (koszulki, reklamy itp).

Przynosił. Ale sądzę, że to właśnie dobiega końca. Nikt nie będzie się reklamował, bo będzie musiał walczyć o przetrwanie na rynku. TV też już tyle nie zapłaci. Więc to koniec świata sportu jaki widzimy zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sancho napisał:

Pytanie kluczowe dla grających na bukmacherce. Czy rozlicza chociaż regular sezon dając zwycięzców dyw. Mvp rookie . Jak będzie się nazywał mistrz nba 2019/20 Czy tylko mistrz regular

Czemu maja dawac nagrody?

Jesli sezon nie zostanie dograny w zadnej formie (as is po standings, po zamiast summer league itp) to wcale nie oznacza, ze uznaja Bucks za mistrzow.

Poprostu sezon bylby jako nieodbyty. Zreszta NCAA tez tak postapila i zadnego precedensu by nie bylo.

Bo o ile mvp itp jeszcze uznac mozna, to jak porownac Bucks i Lakers obiektywnie? Chociazby liczba meczow z druzynami z wlasnej konfy jest nierowna. Wiekszosc wlascicieli by zbojkotowala pomysl dawania Bucks mistrza i slusznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sancho napisał:

Nie chodzi tylko o publiczność... Ale i o zawodników.

zawodnik nie po to zarabia grube miliony, aby się na czas epidemii chować do piwnicy. ma biegać po boisku i pomóc przetrwać kryzys poprzez dostarczanie rozrywki ludziom, dzięki którym w normalnych okolicznościach jest w tak świetnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sancho napisał:

Ale czy cokolwiek zaliczyli?

Nie wiem. Ciezko wywnioskowac, bo pare turniejow trwalo.

Na dzien 11 planowali dograc zapewniajac standardy bezpieczenstwa.

Potem lista anulowanych obejmowala:

Confirmed cancelled basketball tournaments:

By na koncu anulowac juz wszystko jako nieodbyte.

Nie bylo slowa suspended, a cancelled czyli zakladam (niech ktos poprawi), ze caly sezon poprostu bedzie nieodbyty. 

Czy zalicza standingi dywizji itp nie wiem, bo nie moge tego znalesc w podanym w poscie o anulowaniu fragmentach ze strony NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sprawdził ktoś odkąd zaczyna się to archiwum?

@lorak ?

od 1963 ; )

https://www.nba.com/video/classicgames

co ciekawe jak się miało wykupionego LP (przynajmniej parę lat temu), to te classic games nie były dostępne z polski.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sancho napisał:

Czyli anuluj sezon?

 

Jest taka możliwość. Bo mają grać przy pustych trybunach ? A na to się zanosi. Zobacz sobie ile ludzi było w parku Disneya w ten weekend lub
ilu ludzi siedzi u nich na plaży jeden przy drugim. Oni na razie bagatelizują problem i pewnie podchodzą do wieści z Europy jak my,
gdy zaczynało się dziać w Chinach. Obudzą się w maju i czerwcu jak się bardzo mocno rozniesie. A jakoś wątpię, że u nich będą słuchać zakazów tak pokornie jak w Chinach więc też to może u nich znacznie dłużej potrwać.
https://www.o2.pl/artykul/floryda-tlumy-na-plazach-epidemiolodzy-alarmuja-6490349923387009a

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

od 1963 ; )

https://www.nba.com/video/classicgames

co ciekawe jak się miało wykupionego LP (przynajmniej parę lat temu), to te classic games nie były dostępne z polski.

Czy ktoś już sprawdził czy to działa? Bo jak wchodzę w link to jestem w nim wylogowany, kiedy próbuję się zalogować to mówi, że dane się nie zgadzają (a się zgadzają) a kiedy klikam "buy" to automatycznie loguje mnie na mojego LP ale bez classic games tylko te normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cvbe napisał:

Czy ktoś już sprawdził czy to działa? Bo jak wchodzę w link to jestem w nim wylogowany, kiedy próbuję się zalogować to mówi, że dane się nie zgadzają (a się zgadzają) a kiedy klikam "buy" to automatycznie loguje mnie na mojego LP ale bez classic games tylko te normalne...

też tak miałem za pierwszym razem, ale teraz działa (pod chrome), tylko się ładuje kilka sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, cvbe napisał:

Czy ktoś już sprawdził czy to działa? Bo jak wchodzę w link to jestem w nim wylogowany, kiedy próbuję się zalogować to mówi, że dane się nie zgadzają (a się zgadzają) a kiedy klikam "buy" to automatycznie loguje mnie na mojego LP ale bez classic games tylko te normalne...

U mnie podobnie.

Na dole jest coś takiego:

"International NBA League Pass subscribers click here to sign in to your NBA Account."

Klikam, wpisuje dane, ale nic się nie dzieje, tak jakby button z "continue" nie działał. No nic, spróbuję później.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jendras napisał:

U mnie podobnie.

Na dole jest coś takiego:

"International NBA League Pass subscribers click here to sign in to your NBA Account."

Klikam, wpisuje dane, ale nic się nie dzieje, tak jakby button z "continue" nie działał. No nic, spróbuję później.

No u mnie też tutaj to samo... Nie wiem jak to zrobić a dokładnie takich meczów szukałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mich@lik napisał:

W jakiej jakości sa te classic games? Da się to oglądać?

w słabej, tu np 2000

 

1.jpg

 

Oprócz konta na League passie trzeba zrobić oddzielne konto na nba.com, najlepiej dać ten sam login i hasło żeby się nie myliło

https://www.nba.com/membership/user/register/

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Athletic" nie pozostaje w tyle i daje 90 dni za darmo, ale trzeba podać nr karty i nie zapomnieć anulować po tym okresie ;) 

Rzekomo jest też jakaś oferta dla subskrybentów, ale trzeba do nich napisać DMa z nazwą użytkownika i mailem (tyle wyczytałem w komentarzach).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Lakers players have tested positive for coronavirus, sources tell @TheAthleticNBA @Stadium. The team may test the remaining players who did not take tests Wednesday morning.

The 76ers say three members of its staff have tested positive for COVID-19.
 

Zrobiono tez jeden test w Denver ale zero info o wynikach 

Spurs grali z Nets tez będą testowani 

 

a usia na plażach pływają na bananach. 

Tam społeczeństwo karmione rządowa tv nie maja pojęcia ze będę bili zaraz rekordy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Zrobiono tez jeden test w Denver ale zero info o wynikach 

Jak zero jak wiadomo ,że ktoś z Nuggets ma wynik pozytywny i wiadomo ,że przebadano wszystkich a nie tylko jednego. Co najwyżej nie wiadomo dokładnie kto

No i gracz Bostonu również zakażony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.