Skocz do zawartości

Sezon NBA zawieszony


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

głównie chodzi  mi o to, że wrzucasz każdą plotę która się pojawi w internetach nt kontynuacji sezonu, a tymczasem jest tak jak Ci 2-3 tyg temu pisałem: nikt nic nie wie (poza tym że fakty są takie że na razie COVID rozkręca się w USA w zastraszającym dość tempie, raczej spełniają się te gorsze scenariusze niż te lepsze), i to co ludzie mówią nt startu czy to NBA czy NHL czy AVP czy czegokolwiek innego to póki co mocne teoretyzowanie.

Wiesz, to forum dyskusyjne a nie periodyk naukowy, więc rozumiem że wiele wątków żyje tu plotkami, twittami o potencjalnych transferach itp, dlatego z jednej strony to niech każdy wrzuca co mu się podoba, nie w mojej gestii tego zabronić. A z drugiej jakbyśmy tu każdą plotkę nt transferu z hoopshype wrzucali to też bym krytykował, więc proponuję trochę zdrowego rozsądku

5 minut temu, Kubbas napisał:

ale o co ci chodzi, napisalem ze sie z nim zgadzam czy co?

a ja nawet nie napisałem że się z nim lub z Tobą nie zgadzam, tylko wrzucam Ci to co mówił miesiąc temu. Sam sobie wywnioskuj na tej podstawie czy to co mówi teraz jest wiarygodne czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na biezaco, wierz mi ze nie musisz mi nic wrzucac

nie wrzucam plotek, wrzucam info z zaufanych zrodel, windhorst i wojnar

chciales sie po prostu przyjebac nie wiem po co

jako ze interesuje sie nba to chyba jasne ze interesuje sie kazdymi doniesieniami na temat tego kiedy wznowi, nie chcesz czytac, opcja ignoruj

pozdro

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas z boku tak to nie wyglada jak piszesz. Miesiąc temu przy sporym gdybaniu napisałem Tobie ze raczej problemem będzie rozpoczęcie nowego sezonu w terminie i to na pewno nie z powodu dokończenia starego. O którym pare razy napisałem ze nie widzę szans na jego dokończenie. Dosyć słusznie pare osób zignorowało medialne rewelacje bo były to typowe zapchaj dziury. Na przestrzeni ostatnich tygodni wieści są coraz gorsze ale nie zauważyłem u Ciebie jakiejś refleksji ze to co cytujesz to coraz bardziej odleciała fantazja. Były pomysły gry na wyspie lotniskowcu i las Vegas. 
 

moze to tylko przypadek w identycznym odbiorze ( może błędnym) ale to było takie romantyczno-optymistyczne to twoje pisanie czy bezkrytyczne cytowanie. 
 

spokojny człowiek jestem gdy siedzę w czterech ścianach z bliskimi ale myśle ze mogły te wpisy niektórych drażnić. 
troche zaklinałes rzeczywistość co niektórzy ( może także blednie) połączyli z tym ze kibicujesz Lakers. Co rozpatrując pod względem czysto sportowym jest na rękę ( bardzo złe to brzmi wiem...) i z korzyścią dla LAŁ ( jakby co nikt tu nikogo nie koronuje) 

 

zle się ułożyły te twoje sekwencje bezkrytyczne dla tych Wojów ... 

wiec nie dziw się reakcji. 
 

zapasc jest taka ze nie ma dziś źródła które by odpowiedziało na nurtujące nas wszystkich pytanie : kiedy?

czysta głupota jest pisanie w innym tonie niż NIE WIADOMO. 

Ale za to nikomu nie zapłacą stad idę te śmieszne opowieści. 
 

osobiscie uważam ze sezon wróci 27 września o 18:36 na Hawajach w hali Honolulu gdzie przemówienie rozpocznie Komisarz na parkiecie będą nowi HOF 2020 ( wszyscy powołani ) hymn zaśpiewa Lady Gaga w czarnej sukni z kolia z 13.456 kamieni szlachetnych. 
mecz Pels vs Lakers wyniku nie zdradzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wezme to do siebie, ignazz, rw

moze to byly i szalone pomysly, ale zobacz gdzie bedzie sie ufc odbywac co juz jest potwierdzone, na wynajetej wyspie, takie czasy tutaj beda proby nowych rzeczy

to samo MLB powiedzialo ze beda grac na pustyni w Arizonie

pewnie ze nie ma odpowiedzi na to kiedy i jak, nikt tego nie wie, ale po to wychodza informacje ze sprawdzonych zrodel zeby wczesniej mozna bylo odczytac co i jak

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sancho napisał:

Bayern już trenuje.bkwestia czasu jak zaczną....

Niemcy od samego początku pandemii działają o wiele lepiej niż USA, a poza tym są kilka tygodni przed Amerykanami. Więc Niemcy może wrócą na początku czy w połowie maja, a sporty zespołowe w USA to może dopiero lipiec-sierpień się uda jak już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim krajem co chcialby stracic z reklam jest USA. Bo to biznes jak u zadnego innego kolosa na swiecie. Pytanie co jesli nawet zagraja na pustynii czy na grendlandii a jakis prezenter dostanie wirusa? 

Sorka na ta chwile to nierealne. Nie i c***. Jak na jesien cos zorganizuja jak PO wobec rozkladu obecnego ligii to bedzie cud. Wiecej orawdopodobne jest alvo start wg nowego sezonu i pol sezonu w dupe albo anulacja.

Te brednie tych idiotow z mexiow USA nie ma co traktowac serio. Oni dostana szczyt epidemii jak my. O ile o jakimkolwiek szczycie mozna mowic z wirusem co ma  w 80% budowe jak sars co 19 lat nie ma szczepionki.

Kazdy pajav jak Smith czy inny kto sie wypowiada to tylko ze pizdy i pajace mu kaza zarobic na chleb. Nothing more. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarze bawią się świetnie:

propozycje ruchów posezonowych:

 

The Trail Blazers are beginning to give off vibes of the 2013-2018 Toronto Raptors, a talented team led by a dynamic backcourt that's good enough to win some playoff games but not quite title-ready.

Now all they have to do is trade CJ McCollum for Kawhi Leonard.

If that doesn't work, Portland needs to explore some other trade options. At 29-37, the Blazers may miss the playoffs for the first time in seven years, something that may finally force them to break up the Damian Lillard-McCollum duo.

 

z CP3 tez świetny wpis jakby ktoś nie zauważył ze sałary spada i ten kontrakt to smierć obecnie 

 

All-Star for the first time since 2015-16, Paul's production (17.7 points, 4.9 rebounds, 6.8 assists, 1.6 steals, 60.9 true shootingpercentage) and leadership have helped increase his trade value, with his contract down to two years and $85 million after this season.

While cap space-wary teams avoided trading for Paul last summer, his contract is a little less toxic, and the production is clearly still there.

 

 

  1. komentarz jakby się nic nie działo i w to lato jest łatwiej niż w poprzednie. 

 

 

 

Cavs czyste złoto 

 

The Cavaliers' frontcourt is ready to win now, with a starting duo of Kevin Love and Andre Drummond combined with starter-quality backups in Tristan Thompson and Larry Nance Jr.

However, the backcourt is still a few years away.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to calkiem mozliwe ze Blazers moga rozjebac duet CJ Lillard

zwlaszcza ze CJ gra slaby sezon i w tym zespole nic nie gra tak jak powinno oprocz Lillarda, banda gosci ktorzy nie bronia

wiadomo trejd po Kawhia to zart

CP3 jest top10 w lidze teraz pod wzgledem produkcji i wszystkiego co robi, moglby byc nawet 4 czy 5 w MVP talks, nie widze powodu zeby nastepny sezon nie gral tak samo, wszystko co robi opiera na skillu

no z Cavs smiech

ale skad to wziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LONGER01 napisał:

Los Angeles mayor Eric Garcetti told a group of high-level staffers this week that "large gatherings" including sporting events may not be approved until 2021

Gościu jakiś niepoinformowany... Powinien pogadać z Wojem czy ESPN-em zanim ten no-name zacznie mówić, że nie będzie gry🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rw30 napisał:

no i co tam Stephen A. mówi ostatnio? kiedy ruszamy? 

"While Adam Silver has said no substantive update will be made until at least May 1st, there will be discussions on strategies and concerns during the meeting.

Sources tell Sam Amick of The Athletic "that optimism abounds in the ownership, player, agent and league office ranks" in terms of saving the 19-20 season.

The NBA is considering Las Vegas as its "Bubbly City" to play out the remaining season. Unlike the MLB, the NBA has just a short amount of time remaining in its season, which makes the isolation scenario more viable."

https://basketball.realgm.com/wiretap/257902/NBA-Owners-Players-Agents-Optimistic-19-20-Season-Will-Be-Saved

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Beginning on May 1, the NBA is allowing teams to open their practice facilities to players in cities and states where local governments have eased stay-at-home orders, sources tell ESPN.

No to co, powoli jedziemy z koksem? Na początek treningi indywidualne w otwartych stanach, reszta jest zamknięta do 30 kwietnia i pewnie wiele z nich zniesie te zamknięcia,  mapa tu :

https://www.nytimes.com/interactive/2020/us/states-reopen-map-coronavirus.html

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.