Skocz do zawartości

2020 ROTY


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież wiadomo, ze ja go nie typuje do top5 głosowania, bo raz, kogo obchodzą miejsca od 2-50 w tym czymś?

dwa - mówię o tym co pokazuje pomimo faktu, że typek prędzej był typowany do kalectwa przez problemy z plecami(ai3 na początku rs mówił, że mu też zaraz stopa odpadnie), a fizycznie wygląda staszliwie, bardzo silny, minięcie, elitarna zbióra coraz lepsza D

od 28 grudnia gdy dostał na stałe większe minuty robi w 19mpg 11/6 na 53%fg 46%3P 63TS 61efg

per36 20/11/2/1/1

na jak dla Cb PJW robiacy w 2020 na 31 min 11pkt na 43fg daje to samo w ataku, to jakoś chyba nie zacznę żałowaç, że oglądam tylko Nuggets

no to mamy wynik h2h

PJW - 20 pts, 40%

MPJ - 0 pts, 0%

 

I win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mac napisał:

Jak Rui jakimś runem doczłapie Wizz do PO (przy lekkiej pomocy Beala ofc) to imo może być czarnym koniem w wyścigu.

 

Na ten moment to Morant, Zion, i Nunn imo. Gdyby Terence Davis dostawał więcej minut byłby imo czwarty, piątkę by zapełniał Clarke.e

Eric Paschall 

Warto o nim pamiętać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na jak dla Cb PJW robiacy w 2020 na 31 min 11pkt na 43fg daje to samo w ataku, to jakoś chyba nie zacznę żałowaç, że oglądam tylko Nuggets

inna rola, inny skillset, ale też mocno użyteczny, on obok takiego Jokera kozacko by wyglądał :) poza tym broni

18 godzin temu, mac napisał:

Jak Rui jakimś runem doczłapie Wizz do PO (przy lekkiej pomocy Beala ofc) to imo może być czarnym koniem w wyścigu.

bądźmy poważni

15 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

typ jest przeciętny

ale lepszy od MPJ, ocenie podlega impact, obecne umiejetności a nie potencjał

ROY Morant 

1st  Morant Nunn Zion Washington Clarke

2nd McLaughin Barrett Thybulle Hunter Paschall 

chociaż ten 2nd to róznie, bo TDavis jeszcze powinien tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, polishllama69 napisał:

inna rola, inny skillset, ale też mocno użyteczny

możesz mi wytłumaczyć co takiego jest w tym PJu? poza tym, że coś tam broni?

typ miał kalitalne wejście, a w zasadzie to październik tylko, a potem? gdzie jest ten jego impact o którym rozmawiamy?

39 minut temu, polishllama69 napisał:

on obok takiego Jokera kozacko by wyglądał

no to fajnie, ale MPJ najwięcej to gra obok Śliwki

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

możesz mi wytłumaczyć co takiego jest w tym PJu? poza tym, że coś tam broni?

typ miał kalitalne wejście, a w zasadzie to październik tylko, a potem? gdzie jest ten jego impact o którym rozmawiamy?

w zasadzie jakbym zadał Ci pytanie co jest takiego w tym Millsapie, to co byś mi odpowiedział ? 

typ miał kapitalne wejście w sezon, w zasadzie tylko październik i listopad, a potem ? gdzie jest tego impact o który zawsze wspominacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

typ miał kapitalne wejście w sezon, w zasadzie tylko październik i listopad, a potem ? gdzie jest tego impact o który zawsze wspominacie ?

co?

kontuzja na niemal 20 spotkań + 50 lat

takie trudne pytanie zadałem? piszesz, że liczy się impact i to co pokazał, to ja się pytam gdzie jest ten impact i co takiego pokazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

co?

kontuzja na niemal 20 spotkań + 50 lat

takie trudne pytanie zadałem? piszesz, że liczy się impact i to co pokazał, to ja się pytam gdzie jest ten impact i co takiego pokazał

a ja Ci odpowiedziałem w jakich zakresach należy szukać:

bdb perimeter D

całkiem spoko interior D (nie jest to poziom Goberta, ale pozwala mu spokojnie na C pykać)

help D

dobry rzut dystansowy 

całkiem sporo też widzi, ale z tego akurat w Hornets nie korzystają 

ogólnie taki Millsapowaty impact i gość bazuje na tym co jest między uszami i ewidentnie tam coś jest a nie szum

co do MPJ jako gracz obecnie i jego potencjalny sufit są grubo przereklamowane, obecnie poza scoringiem (i to nie zawsze) to nic nie daje a instynkty w obronie też nie są dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

co do MPJ jako gracz obecnie i jego potencjalny sufit są grubo przereklamowane, obecnie poza scoringiem (i to nie zawsze) to nic nie daje a instynkty w obronie też nie są dobre

wow

a jak do tego doszedłeś, powiedz?

bo ja widze u Portera poprawę z kazdym meczem (inna sprawa, że Malone oststnio go odstawił, ale to Malone) jaki przereklamowany, na jakiej podstawie tak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

możesz mi wytłumaczyć co takiego jest w tym PJu? poza tym, że coś tam broni?

typ miał kalitalne wejście, a w zasadzie to październik tylko, a potem? gdzie jest ten jego impact o którym rozmawiamy?

Gdyby PJW grał cały sezon to co w październiku to teraz by był konkretnym rywalem Moranta w wyścigu o ROTY

15 minut temu, polishllama69 napisał:

co do MPJ jako gracz obecnie i jego potencjalny sufit są grubo przereklamowane, obecnie poza scoringiem (i to nie zawsze) to nic nie daje a instynkty w obronie też nie są dobre

Też trochę tak mi się wydaje. Jeśli kolo nie osiągnie swojego sufitu ofensywnego (taki gorszy KD) albo nie zrobi jakiejś rewolucji w D (choć tu faktycznie jest duuuża poprawa - bo w pierwszych meczach to wyglądał jak najgorszy obrońca - nie karzeł - w lidze) to na dłuższą metę średnio mi on pasuje do Joka tbh. Jakby dawali za niego PJW to nie myslalbym pol sekundy.

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo ja widze u Portera poprawę z kazdym meczem (inna sprawa, że Malone oststnio go odstawił, ale to Malone) jaki przereklamowany, na jakiej podstawie tak sądzisz?

'mój team bias'

MPJ najlepiej to wyglądał z miesiąc temu, ostatnio albo się leczył albo był średniawy

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

MPJ najlepiej to wyglądał z miesiąc temu, ostatnio albo się leczył albo był średniawy

no do momentu kontuzji, ale przed nią kręcił jakieś 128 Ortg na przestrzeni kilku spotkań, typek w formie jest przejebany i jak ktoś mi mówi, ze jakiś tam PJ z wigwizdowa, który jako PF kręci po asg zabójcze 53TS na jakimś - 8 netrtg pokazał więcej i ma impact to trochę mi czacha dymi

no, ale jak ktoś myśli, ze on tak pewnie wygląda przy Jokiciu to ciężko startować

ponadto:

strasznie przereklamowany typo

pamietaj Julek, słuchaj się Wujka, czy ja Cię kiedyś okłamałem? :) już nawet Bartona propsowałeś, a MPJocik to będzie sztos grajek, tylko trzeba być cierpliwym i trzymać kciuki za jego zdrowie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no do momentu kontuzji, ale przed nią kręcił jakieś 128 Ortg na przestrzeni kilku spotkań, typek w formie jest przejebany i jak ktoś mi mówi, ze jakiś tam PJ z wigwizdowa, który jako PF kręci po asg zabójcze 53TS na jakimś - 8 netrtg pokazał więcej i ma impact to trochę mi czacha dymi

no, ale jak ktoś myśli, ze on tak pewnie wygląda przy Jokiciu to ciężko startować

 

 

Wow, Craig jest w każdej z 9 najgorszych trójek Nuggets, a tak go propsowałeś w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Wow, Craig jest w każdej z 9 najgorszych trójek Nuggets, a tak go propsowałeś w tym sezonie.

też się zaskoczyłem, ale to też pokłosie rzucania nim jak szmatą zamiast dać stałe minuty, no i trzeba pamiętac, ze to okres od 1 stycznia czyli wtedy gdy przez długi czas nie było min. 3 ważnych graczy rotacji

tym bardziej imponująco wygląda Porter, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

też się zaskoczyłem, ale to też pokłosie rzucania nim jak szmatą zamiast dać stałe minuty, no i trzeba pamiętac, ze to okres od 1 stycznia czyli wtedy gdy przez długi czas nie było min. 3 ważnych graczy rotacji

tym bardziej imponująco wygląda Porter, czyż nie?

No to są akurat dane od 1 stycznia, gdzie przez większość czasu miał pewne miejsce w rotacji, więc na te wyniki nie wpływa okres, gdy Nuggets byli zdrowi, a Craig miał nieregularne minuty ( teraz znowu wypadł, ale jak widać słusznie).

MPJ wygląda świetnie, choć ciągle na małej próbie. Bardzo duży potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No to są akurat dane od 1 stycznia, gdzie przez większość czasu miał pewne miejsce w rotacji

ale wcześniej nie miał choć zagrał min kapitalny mecz w Rox, on potrzebuje zaufania, ja tam w niego wierze, choć ta konkurencja jest przejebana po prostu, a na tt fani Barył jeszcze za Malikiem płaczo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

pamietaj Julek, słuchaj się Wujka, czy ja Cię kiedyś okłamałem? :) już nawet Bartona propsowałeś, a MPJocik to będzie sztos grajek, tylko trzeba być cierpliwym i trzymać kciuki za jego zdrowie

ma potencjał

w tym sezonie pokazał mniej niż PJW

ma strasznie dużo IFów (szczególnie jeśli chodzi o docelowe dopasowanie do GOATa)

PJW krul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, polishllama69 napisał:

ROY Morant 

1st  Morant Nunn Zion Washington Clarke

2nd McLaughin Barrett Thybulle Hunter Paschall 

chociaż ten 2nd to róznie, bo TDavis jeszcze powinien tam być

Ja generalnie uważam, że niektórzy z w/w graczy to są tu za puste cyferki.

Morant, Nunn zapewne będą w 1st, choć Davis wg mnie jest lepszym i więcej dającym graczem na plus niż Nunn. McLaughin jest świetny i efektywny, ale ciut minut mu brakuje. Dlatego dorzuciłbym Coby White-a, do 2nd, bo RJ czy Cam mnie nie przekonuje.

Na SF moim cichym faworytem jest Martin, który wygryzł w składzie Charlotte całkiem dobrych graczy i jest bardziej efektywny nawet od PJa, który jest pewniakiem do 1st, niemniej na dziś też minut brakuje podobnie jak u MPJ, ale liczę że je dograja obaj.

Zion wydaje się oczywisty, Clarke to samo, Hunter będzie kandydatem, ale... jest równie nieefektywny jak Paschal, Culver czy Rui.

Z wysokich liczę że sporo minut pogra Reid i wskoczy do 2nd.

Na koniec sezonu jeśli minuty młodych się utrzymają, to typuję:

1st: Morant, Davis, PJ, Clarke, Zion

2nd: Nunn, White, Martin, Hunter, Reid

Tuż poza, rezerwowa 3rd: McLaugin, RJ, MPJ, Rui, Paschal

Ps. Wiem, że nie ma tu podziałów na pozycje.

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.