Skocz do zawartości

Najlepszy dunker


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2020 o 22:53, lorak napisał:

jak w tytule. 

każdy może nominować jednego zawodnika.

mój kandydat: Kemp

EDIT

wszelaką kandydaturę dobrze by było poprzeć jakimś wideo z top 5/10.

Stawiam, że Carter z swoich pierwszych sezonów. Nie tylko ze względu na pamiętny konkurs wsadów, ale gość miał w sobie coś takiego, że potrafił eksplodować i załadować piłkę nad głową największego gracza przeciwnej drużyny jakby to nie było niczym trudnym.
Spore wrażenie jako dunkerzy zrobili na mnie również Julius Erving, Jordan, Pippen, Kemp, Bryant, Shaq, Wade.
Jordan jeszcze większe wrażenie niż dunkami robił na mnie, gdy w powietrzu fruwał, został uderzony czy nie,
ale mu nie przeszkadzało, zawisnął w powietrzu jakby zatrzymał się czas i dopiero po chwili oddawał rzut. Miał poza tym tyle różnych zagrywek ofensywnych, że zawsze mógł czymś zaskoczyć.
Ale tylko po dunkach to jednak Carter nr 1.
Bryant podczas ASG w 2001 też miał wsad, który miażdżył system w stylu Cartera.

O to mi chodził podczas ASG 2001:
Carter 1:43.   Bryant 2:27 i 3:02

 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.03.2020 o 23:52, MarcusCamby napisał:

Skoro został wspomniany Shawn Kemp, to mus być niedoceniony po latach Antonio McDyess. Na przełomie tysiąclecia liczyły się tylko te dwa nazwiska pod tym względem, co dobrze pamiętam, bo były to moje początki z NBA. Niestety bardziej efektowny McDyess miał przez kontuzje bardzo krótki prime.

 

Dyse był spoko, na tej zasadzie kmart też dawał radę.

To ja dla zasady zapodam Jazzową legendę, Darrell Griffith w swoich czasach jeden z efektowniej grających obrońców, nie bez kozery miał ksywę Dr. Dunkenstein :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam zadnego porzadnego rankingu dunkerow all time zeby jordan nie byl w top 3 a tu jedno slowo o nim, wstyd ;]

jeszcze byl taki ktos niewspomniany do tej pory, nr 2 rozpierdala.

 

favorite vince

 

no i na koniec giannis ktory rosnie z roku na rok, tez ma juz przepozętny swoj top 50 czy c*** wie ile.

tu mnie zniszczyl najbardziej powrot do D, block, driblle , jeden koziol na polowie rywala i bang prawie z osobistych . wszystko w jednym. miazga.

 

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marzec napisał:

 

jeszcze byl taki ktos niewspomniany do tej pory, nr 2 rozpierdala.

 

Tomek, to, że miałeś do rozwiezienia  547 kg psiej karmy w ostatnim miesiącu nie zwalnia Cię z tego, by czytać posty swojego najlepszego kumpla i koszykarskiego guru. 

A teraz wejdź na poprzednią stronę, zobacz co napisał wujek Lu i prześlij pięciokilogramową paczkę karmy dla Diega z krotkim liścikiem, na którym pojawi się tylko “przepraszam". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.