Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

@rw30 a tobie coz takiego vas uczynił?

Ja jego tworczosc, wątpliwej jakości, oceniam neutralnie. Jest specyficzny, jest nieustępliwy, jest bezkrytyczny wobec działań opozycji

Ale jest też nieszkodliwy, jego porownania sa czasami naprawdę zabawne i przede wszystkim nie jest wulgarny

Aż sobie przejrzałem regulamin nie ma tak ani,jednego punktu jaki złamał 

 

Za to ja czy Ty łamaliśmy kilka z nich dość często

Zresztą nie bardzo czuję się w roli adwokata kogoś kogo mam w ignorowanych ale na tę bezsensowną i bezzasadną nagonkę ktoś powinien zareagowc

Szkoda że nie zrobił tego żaden z modów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał:

Pisanie ogolnokami w sposób wyborcy jakiejś frakcji to idioci (co robisz ty, delta nagminnie, Seba i w sumie każdy) a pisanie jesteś niewykształconym debilem to różnica 

Dokładnie. Obrażenie wielu osób jest dużo bardziej karygodne od obrażenie jednej osoby, podobnie jak pobicie wielu osób jest gorsze od pobicia jednej osoby. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, josephnba napisał:

 

Czy vaske robi coś czego nie robią jeszcze jacyś userzy?

O tak. Regularnie, niemalże codziennie o tej samej porze wchodzi na forum i wrzuca hejterski monolog, prowokując osoby o odmiennych poglądach do wymian zdań w rodzaju tych, które sprawiły, że moderatorzy zamknęli forum. 

Jego wypowiedzi nie wnoszą żadnej wartości merytorycznej do wątku. Bardzo często zawierają sformułowania obraźliwe w kierunku indywidualnych użytkowników ( jeżeli ktoś zechce wejść z nim w polemikę), a głównie wobec wyborców PIS, których regularni obraża i nawet się z tym nie kryje. 

Przede wszystkim jego działalność w wątkach politycznych, jest jego jedyną działalnością na forum. Jesteśmy na forum o NBA i nie rozumiem, czemu moderacja pozwala na upust twórczości kogoś, kto w wątkach o koszykówce nastukał 9 postów.  Przypomnę może wiadomość ely'ego, kiedy zamykał poprzedni temat o polityce:

 

Cytat

To jest forum o koszykówce gdzie dopuszczana jest dyskusja na tematy inne pod warunkiem ,że spełnia ona wymogi kulturalnej dyskusji. Dla niektórych zaś użytkowników jedyna aktywność jest związana z tym właśnie wątkiem politycznym 

Aktywność quevasa nie jest ani dyskusją ( bo prowadzi wyłącznie monologi), nie jest kulturalna ( bo regularnie obraża różnych ludzi) i prawie wyłącznie odnosi się do polityki. 

Ja lubię temat o polityce. Jest tu sporo osób, z którymi można podyskutować o różnych kwestiach i które kulturalnie potrafią prowadzić dialogi i ze sobą rozmawiać. Nie w celu dojebania interlokutorowi, ale w celu wymiany poglądów i dowiedzenia się czegoś nowego z drugiej strony. Posty vasqueza sprowadzają się jedynie do tego, jak urazić, jak najwięcej osób za pomocą jak największej liczby metafor.

Wątek był dopiero co zamknięty, mieliśmy się sami pilnować i reagować krytycznie na takie rzeczy. Mnóstwo userów ma problem z tym użytkownikiem. Temat jest drażliwy, o emocje nie jest trudno. Nie widzę sensu, żeby taka bomba z opóźnionym zapłonem nadal miała nam zaśmiecać wątek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber - bosh, jak przereagowujesz

vasquie to folklor (przaśny bo przaśny, ale folklor) -> nie lubisz folkloru to daj go na ignore'a (ja tam lubię czytać skrajne opinie / kopie skrajnych opinii - szczególnie jeśli są sprzeczne do moich)

a z tym 'obrażaniem w internecie' też mocne -> nie chcecie obrażanek po sieci to sobie po firmowych intranetach buszujcie lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

@fluber - bosh, jak przereagowujesz

vasquie to folklor (przaśny bo przaśny, ale folklor) -> nie lubisz folkloru to daj go na ignore'a (ja tam lubię czytać skrajne opinie / kopie skrajnych opinii - szczególnie jeśli są sprzeczne do moich)

a z tym 'obrażaniem w internecie' też mocne -> nie chcecie obrażanek po sieci to sobie po firmowych intranetach buszujcie lol

Nie przereagowywałem dopóki nam całego tematu o polityce nie zamknęli. 

I teraz będę przereagowywał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie przereagowywałem dopóki nam całego tematu o polityce nie zamknęli. 

I teraz będę przereagowywał:)

zamkneli ze wzgledu na:

a) klotnie dwoch userow (w zaden sposob nie zwiazana z vasquezem), ktora byla trigger pointem

b) zamykajacego moda, ktory jest wyczulony na jednego z tych dwoch userow

c) ogolne wkurwienie modow ze wzgledu na ilosc zgloszen (w czym brales udzial i jak widac nie wyciagnales wnioskow)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

zamkneli ze wzgledu na:

a) klotnie dwoch userow (w zaden sposob nie zwiazana z vasquezem), ktora byla trigger pointem

b) zamykajacego moda, ktory jest wyczulony na jednego z tych dwoch userow

c) ogolne wkurwienie modow ze wzgledu na ilosc zgloszen (w czym brales udzial i jak widac nie wyciagnales wnioskow)

juz nie chcesz byc w naszym koleczku?;(

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber twój post to jakaś abstrakcja!

Ojojoj vaskez pisze posty które mi siebie podobają i tym "zmusza" mnie do reakcji!mamooooooooooooo

 

Tak mniej więcej można streścić cała teoja gornolotna wypowiedź

A nie przyszło ci do głowy że sami go nakręcacie? Że reagując dajecie chłopakowi argumenty do pisania kolejnych postów?

Ja,mam wrażenie że niektórzy z was, z szacunku do siebie nie wspomnę którzy lubią sobie po nim pojeździć i podawać tych "lepszych, mądrzejszych"

Nie podobają ci się posty vaskeza, dlaczego go nie wrzucić do ignorowanych? 

A nadmienie że jesteś w mojej opinii jedną z najaktywniejszych osób wchodzących z nim w polemikę, nie wiem czy nie najbardziej aktywną

 

4 minuty temu, kucio napisał:

W sumie tutaj o vasquezie nie będę się wypowiadać, bo najczęściej jego monolog mnie męczy, bo styl pisania mi nie odpowiada. Dziwi mnie nagonka na @darkonza, którego ja mam w sumie za topowego usera w wątku politycznym bo mimo swoich skrajnych poglądów, przedstawia również argumenty i podejmuje często normalną polemikę. Dodatkowo pokazuje polski socjalizm w zupełnie innej odmianie, nie takiej, którą nam katowano do głów od lat w szkołach, bo trzeba było się odciąć. Pamiętać trzeba, że jednak każdy ustrój ma swoje dobre strony, a sporo rzeczy o których pisze Towarzysz @darkonza jest po prostu ciekawa z punktu widzenia historycznego.

Nie no spoko

Pochwała stalinizmu to "ciekawy punkt widzenia"

Gratuluję wróc do szkoły jednak bo chyba mało "katowano ci do głowy"

Dyskusja o stalinizmie? Chętnie bo jest to jeden z ciekawszych okresów w historii

Pochwała dla komunizmu, nazizmu? Nigdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

ignor ode mnie za chamstwo.

przez Ciebie zamkneli watek o polityce i nic do Ciebie nie dotarlo. 

w sumie bez zaskoczenia

Weź mnie jeszcze zgłoś 

 

@kucio ja mam na ignorze darknoze, podałem tylko przykład jego osoby jako pochwalają ego stalinizm bez bana w kontekście tego za co tu chcą dać bana vaskezowi

A skoro nie czytałeś u niego pochwały stalinizmu i Stalina, jego rozwiązań, to przejrzyj wątek, było o tym parę razy i to mnie skłoniło do włączenia ignora

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to Wam się dziwie ze się tak łatwo denerwujecie. Sytuacja na Świecie pokazuje co jest ważne a politycy obojętnie od kraju pochodzenia stanowiska czy poglądów raczej się zbłaźnili plus do prawdomównych nie należą. W imię kłótni o tych pajaców warto? Denerwować się. Ignorować. Wyzywać. Serio wystawicie  się za tymi kryształowymi kolesiami? Obojętnie czy rządzący czy opozycja. 
podniecac się można pewnym poziomem np. NBA. Nasza polityka to taka nasza czwarta liga kopanej. 

A tu ignory obraza majestatu donosy czy chęć wykluczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Obojętnie czy rządzący czy opozycja. 
podniecac się można pewnym poziomem np. NBA. Nasza polityka to taka nasza czwarta liga kopanej. 

Jeśli tym NBA jest amerykańska polityka, to jak dla mnie wstydu wobec Clinton, Trumpa czy Sandersa nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jeśli tym NBA jest amerykańska polityka, to jak dla mnie wstydu wobec Clinton, Trumpa czy Sandersa nie ma

Nic nie pisałem o poziomie us i a 

Tylko o najlepszej lidze świata w koszu 

A poziom raczej sugeruje ze nie ma się co tym bardziej podniecać polityka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.