Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał:

tia - i do tej pory nie wiadomo za co był ten ban (a był nadany przez moda, który mi np dawał dniowe bany za to że krytykowałem Kobiego, więc jestem sceptycznie nastawiony co do powodu :) )

Ban był za wrzucenie zdjęcia flagi Polski w gównie z tego co pamiętam:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ban był za wrzucenie zdjęcia flagi Polski w gównie z tego co pamiętam:)

czego banowany się wyparł a ja np tej foty nigdy nie widziałem (a jestem dość aktywny  w temacie 'politycznym')

Ty widziałeś?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no to gratki

wciąż - nie jest to powód do permabana (jak najbardziej można oczekiwać że w temacie politycznym będą osoby które prezentują taką postawę - jak głupia by ona nie była)

Nie wiem, czy to powód do permabana, ale to chyba nawet przestępstwo jest ( znieważenie symbolu narodowego).

Zresztą ja nie polemizuję z tym, czy ban był słuszny, czy nie, tylko stwierdzam fakt, że zbanowany po prostu założył drugie konto i pisze dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, czy to powód do permabana, ale to chyba nawet przestępstwo jest ( znieważenie symbolu narodowego).

Zresztą ja nie polemizuję z tym, czy ban był słuszny, czy nie, tylko stwierdzam fakt, że zbanowany po prostu założył drugie konto i pisze dalej:)

piszemy na forum gdzie ludzie nie raz dzielili się streamami, więc z tymi przestępstwami to pls

nie on jeden pisze z drugiego konta po perma banie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem, czy to powód do permabana, ale to chyba nawet przestępstwo jest ( znieważenie symbolu narodowego).

To zależy czy:

-naruszenie, art. 49 Kodeksu wykroczeń - kara aresztu (od 5 do 30 dni) albo grzywny (od 20 do 5000 zł) - wykroczenie

- znieważenie (w tym konkretnym przypadku) art. 137 Kodeksu karnego, kara grzywny i do roku więzienia - przestępstwo

3 minuty temu, julekstep napisał:

piszemy na forum gdzie ludzie nie raz dzielili się streamami, więc z tymi przestępstwami to pls

Musiałbyś dostać materiał bezpośrednio od użytkownika, tylko w tym przypadku użytkownik, mógłby ponieść odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 08:32, lorak napisał:

można się nie zgadzać z poglądami, ale styl ma unikalny.

W kółko te same genericowe teksty rodem z żenującego politycznego kabaretu, który wujek Andrzej z wujkiem Stefanem, spaleni do czerwoności lipcowym słońcem, oglądają w gaciach na działce, to jest dla ciebie unikalny styl?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 09:32, lorak napisał:

a ja zgłaszam sprzeciw. Vasqez nikomu krzywdy nie robi i jeśli nawet kogoś obraża, to w wyszukany (jak na internetowe standardy) sposób. można się nie zgadzać z poglądami, ale styl ma unikalny.

jak będę chciał unikalnego stylu to wejde na forum.unikalny-styl.pl

tutaj wchodzę bo mam z ludźmi stąd wspólne zainteresowania, i chętnie z takimi równiez pogadam o tematach, na które nie mamy wspólnych poglądów, ale obecność osobnika który ma najwyraźniej problemy z psychiką jest dla mnie nieco ....deprymująca? irytująca? nie wiem dokładnie jak to określić

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

jak będę chciał unikalnego stylu to wejde na forum.unikalny-styl.pl

tutaj wchodzę bo mam z ludźmi stąd wspólne zainteresowania, i chętnie z takimi równiez pogadam o tematach, na które nie mamy wspólnych poglądów, ale obecność osobnika który ma najwyraźniej problemy z psychiką jest dla mnie nieco ....deprymująca? irytująca? nie wiem dokładnie jak to określić

 

Po prostu wqurvia Ciebie jak gwizdek w ustach sędziego Rasheeda Wallace’a. 

I obstawiam ze ostatnim skutkiem tego jest ze działa to deprymująco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obraża, raczej jest ofiarą ataków rappara i to jego chcecie banować?

Ja mam go na ignorze i tyle

Darknoza promujący zbrodniczy ustrój nikomu nie przeszkadza, obrażający każdego kogo nie lubi rappar nikomu nie przeszkadza, bezkrytyczny wobec wszystkiego co robi pis, jednocześnie atakujący każdego nie lubiącego PiSu , każdego kto nie nie lubi UE delta nikomu nie przeszkadza

Ale niegroźny będący w pewien sposób zabawny vaskez wam przeszkadza?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba czyli Tobie tez przeszkadza:)

watek byl zamkniety za pyskowki wiec nic dziwnego ze sporo bywalcow watku nie chce powtorki i woli zeby to uosobienie hejterstwa przestalo zasmiecac dyskusje.

gdyby tworczosc vasqueza ograniczylaby sie wylacznie do wysylania tego belkotu na priv loraka, to nikt nie bylby z pewnoscia stratny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy on nazywa kogoś lub sugeruje zexjest głupi, niewykształcony, albo sugeruje że najbardziej zbrodniczy system w historii świata to jednak dobry pomysł?

 

Przypomnę że to ostatnie jest katane prawem nie tylko banem na forum 

To że wasze kółeczko ma z nim problem to jeszcze nie powód żeby go banować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Czy on nazywa kogoś lub sugeruje zexjest głupi, niewykształcony, albo sugeruje że najbardziej zbrodniczy system w historii świata to jednak dobry pomysł?

 

Przypomnę że to ostatnie jest katane prawem nie tylko banem na forum 

To że wasze kółeczko ma z nim problem to jeszcze nie powód żeby go banować 

ogolnie to.w co drugim jego poscie sa wyrazne stwierdzenia ze wyborcy pis wlasnie tacy sa. jako wyborca pis moge zatem z czystym sumieniem brac to do siebie.

dyskusja o roznych systemach politycznych nie jest niczym karana. tak jak korwina nikt nie zamyka za mowienie ze za hitlera cos bylo dobre.

akurat @rw30 poruszyl ten temat a z tego co mi wiadomo nie jestem z nim w zadnym koleczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

nie nazywam wyborcow zadnej partii nagminnie idiotami. 

Nie dosłownie

 

Czy vaske robi coś czego nie robią jeszcze jacyś userzy?

Bardziej bezsensowne sa wpisy np Julka który 85% postów w polityce pisze jednozdaniowe "komentarze" które nie mają absolutnie żadnej treści

Identycznie w kwestii merytorycznej można traktować posty Delty który jest równie bezkrytyczny wobec PiSu co vas wobec PO. Wspomnianydarknoza promuje komunizm i wychwala Stalina (to nie jest dyskusja o rodzajach ustrojów co sugerowaleś), rappar ma na koncie więcej obelg pod adresem innych userow niż połowa aktywnych piszących w polityce, ja też nie raz atakowałem ludzi personalnie 

Jakoś nikt ich nie banuje 

Podaj mi choć jeden powód dla którego akurat vaskeza powinno się zbanować?

Bo ty i twoi poplecznicy go nie lubicie?

Tu idealnie pasuje wymiana zdań między Palpatine'em a Windu

I AM THE SENAT!

NOT YET!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.