Skocz do zawartości
julekstep

Petycja - oddajcie scenę polityczną!

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lorak napisał:

nie Rappar, ty byłeś i eskalacja pyskowi z Jo.

nieprawda to Rappar jest ofiarą. pomóżmy mu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Koelner napisał:

nieprawda to Rappar jest ofiarą. pomóżmy mu 

Przez takie posty jak ten w życiu nam nie otworzą tego tematu z powrotem.

• Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, fluber napisał:

Przez takie posty jak ten w życiu nam nie otworzą tego tematu z powrotem.

nie wspieraj osoby które robią rozpierdol tematu a później przybierają postać ofiary to będzie łatwiej o przywróceniu tematu . z resztą patrzę , że kolejny temat zaśmiecacie więc nie rozumiem obecnego tutaj płaczu . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Koelner napisał:

nie wspieraj osoby które robią rozpierdol tematu a później przybierają postać ofiary to będzie łatwiej o przywróceniu tematu . z resztą patrzę , że kolejny temat zaśmiecacie więc nie rozumiem obecnego tutaj płaczu . 

Nie bedzie latwiej o przywrocenie tematu jezeli bedziesz chamsko zaczepial innych userow na forum. Po raz kolejny prosze zebys tego nie robil.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, fluber napisał:

Nie bedzie latwiej o przywrocenie tematu jezeli bedziesz chamsko zaczepial innych userow na forum. Po raz kolejny prosze zebys tego nie robil.

dlaczego nie skomentowałeś posta Twojego pupila gdzie próbował mnie zaczepić ? stosujesz podwójne standardy , nie ładnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego nie skomentowałeś posta Twojego pupila gdzie próbował mnie zaczepić ? stosujesz podwójne standardy , nie ładnie .

Pupil. Znowu znieważanie. Ta agresją, skąd u Ciebie się ona bierze? Masz w niej absolutnie mistrzostwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami :) polityka tylko byla tlem ;)

dajmy sobie na wstrzymanie na kilka miesiecy i powrocimy do merytorycznej dyskusji ustalajac jakies scisle zasady co do kulturalnego sposobu dyskutowania, z jasnymi i prostymi zasadami odnosnie ostrzezen... zeby pozniej nie bylo placzu.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, Borys napisał:

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami

Raczyłbym może zwrócić uwagę na prowokacyjne, głupie i chamskie prowokacje Koelnera, @fluber zwrócił na to uwagę, dalej nie ma żadnych reakcji.

Ja wczoraj na podobny jego wpis napisałem - "Za to Ty merytorycznie przebiłeś już sufit i 15krotnie okrążyłeś orbitę" za to też wyłapałem bana na 24 od @ely3 

Poziom moderacji na tym forum osiąga już szczyt absurdu, nie chcę się denerwować, wczoraj napisałem też dużego posta odnośnie koronowirusa i sytuacji w mojej firmie, post został skasowany bez podania przyczyny. Traktuj sobie @ely3 dalej ludzi jak śmieci, ale zobaczysz, spotka Ciebie za to kara, bo karma zawsze w końcu daje o sobie znać.

Nie zamierzam się więcej udzielać w tym temacie, bo to nie ma żadnego sensu, gdy jestem traktowany jak najgorsze gówno, na bana jak widać zawsze znajdzie się powód dlatego ja pasuję, mam tutaj na forum wielu bardzo dobrych kumpli, normalnych ludzi, którzy nie zachowują się jak dyktatorzy z kraju 3 świata, dla nich wolę poświęcać czas a nie próbować naprawiać coś co jest przegniłe już dawno. Wszystkim, którzy liczą na jakieś zmiany i normalny dialog życzę dużo cierpliwości, przyda się na pewno.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Borys napisał:

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami :) polityka tylko byla tlem ;)

dajmy sobie na wstrzymanie na kilka miesiecy i powrocimy do merytorycznej dyskusji ustalajac jakies scisle zasady co do kulturalnego sposobu dyskutowania, z jasnymi i prostymi zasadami odnosnie ostrzezen... zeby pozniej nie bylo placzu.

Nie wszyscy. Wystarczy zobaczyć na temat o COVIDzie i jaki wysoki poziom i przyjemna atmosfera panuje tam, jak tylko się nie udziela trójka Josephnba, Artlan i Koelner. Dlatego nawet nie czuję potrzeby przywracania tematu polityki, bo w sumie to bardziej był temat o aktualnych zdarzeniach, a obecna pandemia całkowicie monopolizuje każdą dyskusję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Raczyłbym może zwrócić uwagę na prowokacyjne, głupie i chamskie prowokacje Koelnera, @fluber zwrócił na to uwagę, dalej nie ma żadnych reakcji.

Ja wczoraj na podobny jego wpis napisałem - "Za to Ty merytorycznie przebiłeś już sufit i 15krotnie okrążyłeś orbitę" za to też wyłapałem bana na 24 od @ely3 

Poziom moderacji na tym forum osiąga już szczyt absurdu, nie chcę się denerwować, wczoraj napisałem też dużego posta odnośnie koronowirusa i sytuacji w mojej firmie, post został skasowany bez podania przyczyny. Traktuj sobie @ely3 dalej ludzi jak śmieci, ale zobaczysz, spotka Ciebie za to kara, bo karma zawsze w końcu daje o sobie znać.

Nie zamierzam się więcej udzielać w tym temacie, bo to nie ma żadnego sensu, gdy jestem traktowany jak najgorsze gówno, na bana jak widać zawsze znajdzie się powód dlatego ja pasuję, mam tutaj na forum wielu bardzo dobrych kumpli, normalnych ludzi, którzy nie zachowują się jak dyktatorzy z kraju 3 świata, dla nich wolę poświęcać czas a nie próbować naprawiać coś co jest przegniłe już dawno. Wszystkim, którzy liczą na jakieś zmiany i normalny dialog życzę dużo cierpliwości, przyda się na pewno.

chciałbym kolegę wesprzeć w tej argumentacji

wg mnie, problem naczelny polega na tym, że moderatorzy za obowiązującą normę uznają WŁASNY smak, własną wrażliwość, własne widzimisię, własny gust, podczas gdy powinno być na odwrót : moderator musi ustanowić normę na miarę przeciętnego smaku, wrażliwości, gustu i widzimisię użytkowników.

50 minut temu, RappaR napisał:

Nie wszyscy. Wystarczy zobaczyć na temat o COVIDzie i jaki wysoki poziom i przyjemna atmosfera panuje tam, jak tylko się nie udziela trójka Josephnba, Artlan i Koelner.

kiedy miałem psa, "przyjemna atmosfera" o jakiej mówisz polegała na tym, że ten wredny i histeryczny kundel przestawał nieznośnie ujadać,  gdy z płotu zeszły trzy sympatyczne i nikomu nie zawadzające koty

Edytowane przez quevas
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, quevas napisał:

kiedy miałem psa, "przyjemna atmosfera" o jakiej mówisz polegała na tym, że ten wredny i histeryczny kundel przestawał nieznośnie ujadać,  gdy z płotu zeszły trzy sympatyczne i nikomu nie zawadzające koty

https://eu.usatoday.com/story/news/nation-now/2017/11/30/dogs-smarter-than-cats-yes-and-science-proves/908159001/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może to zmasowana i trafna krytyka rządu oraz prezydenta przyczyniła się do zamknięcia "PSP" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Findek otworzył to findek powinien zamknąć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.03.2020 o 16:57, quevas napisał:

Nie mowie ze się z tym zgadzam co zaraz powiem, bo bedzie ze to personalny atak, ale dużo ludzi mówi ze psy przejmują cechy właściciela ;) (abstrahując od tego ze każda rasa ma swoje cechy charakteru) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie mowie ze się z tym zgadzam co zaraz powiem, bo bedzie ze to personalny atak, ale dużo ludzi mówi ze psy przejmują cechy właściciela ;) (abstrahując od tego ze każda rasa ma swoje cechy charakteru) 

[ nic nie "będzie", bez obaw ! chciałbym nawet doznać jakiegoś prawdziwego "personalnego ataku", żeby na forum znów poczuć się jak żywy człowiek, a nie chroniony okaz muzealny czy zagrożony wyginięciem gatunek, którą to dolę zgotowali mi (nad)opiekuńczy moderatorzy ]

A powyżej cytowanej uwadze celności odmówić nie sposób, czego donośnym wyrazem był zgodny z przytoczonym opisem charakter mojej aktywności na "Polskiej scenie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótka refleksja po lekturze tematu o wirusie:

meme

• Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

myślę, że jedną z największych forumowych ofiar wirusa jest poczucie humoru, które podlega cenzurze, mimo iż śmiech i dowcip są jedną z najlepszych strategii walki z dowolną opresją.

Mamy tutaj rzeczywistość z "Imienia Róży".

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemu Vasquez nie zostanie usunięty z forum? gość który w forum wpisuje się tylko w jednym temacie, gdzie jest mega stronniczy. Ten temat i bez niego powoduje spore emocje, więc naprawdę nie wiem po co on tu. 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Downvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.03.2020 o 21:33, ely3 napisał:

Jakbyś przejrzał ostatnie 300 stron to coś bys zobaczył. Obrażanie ad personam. Jakieś pojedyncze wpisy na temat i to głównie Vasqueza

@rw30 co czlowiek to opinia:)

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi