Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, quevas napisał:

kiedy miałem psa, "przyjemna atmosfera" o jakiej mówisz polegała na tym, że ten wredny i histeryczny kundel przestawał nieznośnie ujadać,  gdy z płotu zeszły trzy sympatyczne i nikomu nie zawadzające koty

 

https://eu.usatoday.com/story/news/nation-now/2017/11/30/dogs-smarter-than-cats-yes-and-science-proves/908159001/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 16:57, quevas napisał:

 

 

kiedy miałem psa, "przyjemna atmosfera" o jakiej mówisz polegała na tym, że ten wredny i histeryczny kundel przestawał nieznośnie ujadać,  gdy z płotu zeszły trzy sympatyczne i nikomu nie zawadzające koty

 

Nie mowie ze się z tym zgadzam co zaraz powiem, bo bedzie ze to personalny atak, ale dużo ludzi mówi ze psy przejmują cechy właściciela ;) (abstrahując od tego ze każda rasa ma swoje cechy charakteru) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można się z nim zgadzać lub nie, ale słowem operuje lepiej niż większość z nas, pisze na temat w odpowiednim dziale, dodaje kolorytu. 

Godzinę temu, RappaR napisał:

Vasqueza potrafią docenić tylko ludzie mu równi :)

Doceniam a nie stawiam się na równi z nim. 

Ogólnie ludzi należy cenić a nie wywyższać się. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 26.03.2020 o 19:33, rw30 napisał:

czemu Vasquez nie zostanie usunięty z forum? gość który w forum wpisuje się tylko w jednym temacie, gdzie jest mega stronniczy. Ten temat i bez niego powoduje spore emocje, więc naprawdę nie wiem po co on tu. 

ponawiam petycję

@Borys @ely3 @Eld @Dnc czy kto tam jeszcze modem jest

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, rw30 napisał:

ponawiam petycję

@Borys @ely3 @Eld @Dnc czy kto tam jeszcze modem jest

Ja jestem pseudo-modem. Nie mam wszystkich uprawnień, choć delikatnie sugerowałem mu ( Borysowi ), że w pewnych drastycznych przypadkach ze względu na moją ilość spędzaną na forum ( a jestem tu aż za często ) mógł bym zagasić wiele konfliktów, ostudzić gorące łby i inne tym podobne skłonności niektórych z Was.

Ale do meritum. W tym Wam nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rw30 napisał:

ponawiam petycję

@Borys @ely3 @Eld @Dnc czy kto tam jeszcze modem jest

a ja zgłaszam sprzeciw. Vasqez nikomu krzywdy nie robi i jeśli nawet kogoś obraża, to w wyszukany (jak na internetowe standardy) sposób. można się nie zgadzać z poglądami, ale styl ma unikalny.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lorak napisał:

a ja zgłaszam sprzeciw. Vasqez nikomu krzywdy nie robi i jeśli nawet kogoś obraża, to w wyszukany (jak na internetowe standardy) sposób. można się nie zgadzać z poglądami, ale styl ma unikalny.

W sumie to teraz nie ma podstaw, ale przecież vasquez dostał bodajże perma albo baaardzo długiego bana na oryginalnym koncie, więc założył drugie i normalnie korzysta z forum, więc to trochę dziwne, że na tym drugim koncie nikt go nie zablokował, skoro na oryginalnym ma bana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fluber napisał:

W sumie to teraz nie ma podstaw, ale przecież vasquez dostał bodajże perma albo baaardzo długiego bana na oryginalnym koncie, więc założył drugie i normalnie korzysta z forum, więc to trochę dziwne, że na tym drugim koncie nikt go nie zablokował, skoro na oryginalnym ma bana:)

tia - i do tej pory nie wiadomo za co był ten ban (a był nadany przez moda, który mi np dawał dniowe bany za to że krytykowałem Kobiego, więc jestem sceptycznie nastawiony co do powodu :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.