Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

od dluzszego czasu mierzyles inteligencje kilku uzytkownikow okreslajac ja w zakresach od 10 do 50 IQ. koelner bedac  najwiekszym chamem (nie wiem nie mierzyelm) nie atakowal innych userow. 

No to nie do końca prawda, bo Rappar niejednokrotnie pisał o dwucyfrowym IQ, czyli o zakresie 10-99. Połowa Polaków ma dwucyfrowe IQ, więc można co najwyżej na tej podstawie oskarżyć Rappara, że posądzał swoich rozmówców o przeciętność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

No to nie do końca prawda, bo Rappar niejednokrotnie pisał o dwucyfrowym IQ, czyli o zakresie 10-99. Połowa Polaków ma dwucyfrowe IQ, więc można co najwyżej na tej podstawie oskarżyć Rappara, że posądzał swoich rozmówców o przeciętność:)

W życiu nie poznałem osoby z przeciętnym IQ. 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kucio napisał:

Patrząc na wątek coronavirus, widać, że dyskusja może przebiegać normalnie, a @Eld jako mod sprawdza się swietnie. Co jakiś czas usunie spam, upomni i wszystko się toczy. Jakby polityka miała tak wyglądać to można by stwierdzić, ze byłby to aktualnie jeden z najbardziej quality tematów na forum.

Podbijam @Borys @ely3 zobaczcie ze można świetnie poprawić jakość rozmów. Dziś w sumie w temacie wirusa tak mocno przebija się polityka ze to i tak jest bardziej symbolika przywrócenia tematu głównego politycznego i uporządkowanie na przyszłość. Namawiam gorąco na analizę jakości dyskusji i ewentualne zniesienie blokady. A jeżeli wykryjecie przypadki „zarażenie” to zdecydujecie wtedy czy kwarantanna ( model euro) czy kula ( model Korea Pn). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kucio napisał:

Patrząc na wątek coronavirus, widać, że dyskusja może przebiegać normalnie, a @Eld jako mod sprawdza się swietnie. Co jakiś czas usunie spam, upomni i wszystko się toczy. Jakby polityka miała tak wyglądać to można by stwierdzić, ze byłby to aktualnie jeden z najbardziej quality tematów na forum.

Ja tylko delikatnie i tak jak się tylko da, niewidocznie ingeruję w dyskusje kiedy padają jakieś prowokacyjne posty o podłożu politycznym, czy naśmiewanie się z tego co się dzieje dookoła. Uważam, że każdy to przeżywa na swój sposób więc ciśnięcie beki z takich ludzi jest co najmniej nie na miejscu. A jak się jeszcze wczoraj rozlewało to na temat Utah Jazz i na forum nie było ani Ely3, ani Matka ani Borysa to po prostu delikatnie zainterweniowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony dodam ze nasze forum stało się ze względu na wysoki poziom merytoryczny podstawowym źródłem obecnie o zagrożeniu wirusem. Pierwsze co robię rano to odpalam nba.com ( jeszcze spiąc) po przypomnieniu sobie ze nie poczytam statystyk Bryna Forbesa przełączam się na nasze forum aby zobaczyć co się dzieje. Dosyć szybko wstawiane są odnośniki z innych platform stad jestem zadowolony ze mam to w jednym miejscu. A poziom jest wysoki patrząc na innych. 
Analogicznie było z polityka gdzie tylko niekiedy były ekscesy i wybryki ale tez nigdy nie przekroczono jakieś potężnej granicy dobrego smaku.  
patrząc na dzisiejszy wpływ i jakość wpisów o wirusie zastosowałbym założenie analogiczne do tematu polityka. Jest ona nam potrzebna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Z mojej strony dodam ze nasze forum stało się ze względu na wysoki poziom merytoryczny podstawowym źródłem obecnie o zagrożeniu wirusem.

to jest u nas mocno niedoceniane, stworzyliśmy taką społeczność, że wielu woli dyskutować w gronie powiedzmy 30 osób i rozmawiać merytorycznie z satysfakcją (zwykle) zamiast się kopać po czole na jakiś wielkich forach-molochach czy innych FB/tt, szkoda, że niektórzy widzą tylko pyskówki i kłótnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, lorak napisał:

nie Rappar, ty byłeś i eskalacja pyskowi z Jo.

Twoja opinia :) Swoją drogą dalej pokazujesz, że nie potrafisz się kulturalnie zachować, nie okazując chociaż podstaw szacunku pisaniem zwrotu do adresata z dużej litery. Cały czas ataki wychodzą od was. Ogrom agresji raz po raz. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Przez takie posty jak ten w życiu nam nie otworzą tego tematu z powrotem.

nie wspieraj osoby które robią rozpierdol tematu a później przybierają postać ofiary to będzie łatwiej o przywróceniu tematu . z resztą patrzę , że kolejny temat zaśmiecacie więc nie rozumiem obecnego tutaj płaczu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

nie wspieraj osoby które robią rozpierdol tematu a później przybierają postać ofiary to będzie łatwiej o przywróceniu tematu . z resztą patrzę , że kolejny temat zaśmiecacie więc nie rozumiem obecnego tutaj płaczu . 

Nie bedzie latwiej o przywrocenie tematu jezeli bedziesz chamsko zaczepial innych userow na forum. Po raz kolejny prosze zebys tego nie robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Nie bedzie latwiej o przywrocenie tematu jezeli bedziesz chamsko zaczepial innych userow na forum. Po raz kolejny prosze zebys tego nie robil.

dlaczego nie skomentowałeś posta Twojego pupila gdzie próbował mnie zaczepić ? stosujesz podwójne standardy , nie ładnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego nie skomentowałeś posta Twojego pupila gdzie próbował mnie zaczepić ? stosujesz podwójne standardy , nie ładnie .

Pupil. Znowu znieważanie. Ta agresją, skąd u Ciebie się ona bierze? Masz w niej absolutnie mistrzostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami :) polityka tylko byla tlem ;)

dajmy sobie na wstrzymanie na kilka miesiecy i powrocimy do merytorycznej dyskusji ustalajac jakies scisle zasady co do kulturalnego sposobu dyskutowania, z jasnymi i prostymi zasadami odnosnie ostrzezen... zeby pozniej nie bylo placzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Borys napisał:

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami

Raczyłbym może zwrócić uwagę na prowokacyjne, głupie i chamskie prowokacje Koelnera, @fluber zwrócił na to uwagę, dalej nie ma żadnych reakcji.

Ja wczoraj na podobny jego wpis napisałem - "Za to Ty merytorycznie przebiłeś już sufit i 15krotnie okrążyłeś orbitę" za to też wyłapałem bana na 24 od @ely3 

Poziom moderacji na tym forum osiąga już szczyt absurdu, nie chcę się denerwować, wczoraj napisałem też dużego posta odnośnie koronowirusa i sytuacji w mojej firmie, post został skasowany bez podania przyczyny. Traktuj sobie @ely3 dalej ludzi jak śmieci, ale zobaczysz, spotka Ciebie za to kara, bo karma zawsze w końcu daje o sobie znać.

Nie zamierzam się więcej udzielać w tym temacie, bo to nie ma żadnego sensu, gdy jestem traktowany jak najgorsze gówno, na bana jak widać zawsze znajdzie się powód dlatego ja pasuję, mam tutaj na forum wielu bardzo dobrych kumpli, normalnych ludzi, którzy nie zachowują się jak dyktatorzy z kraju 3 świata, dla nich wolę poświęcać czas a nie próbować naprawiać coś co jest przegniłe już dawno. Wszystkim, którzy liczą na jakieś zmiany i normalny dialog życzę dużo cierpliwości, przyda się na pewno.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Borys napisał:

Tak patrze i Wy sie poprostu macie ochote poobrzucac blotem i wyzwiskami :) polityka tylko byla tlem ;)

dajmy sobie na wstrzymanie na kilka miesiecy i powrocimy do merytorycznej dyskusji ustalajac jakies scisle zasady co do kulturalnego sposobu dyskutowania, z jasnymi i prostymi zasadami odnosnie ostrzezen... zeby pozniej nie bylo placzu.

Nie wszyscy. Wystarczy zobaczyć na temat o COVIDzie i jaki wysoki poziom i przyjemna atmosfera panuje tam, jak tylko się nie udziela trójka Josephnba, Artlan i Koelner. Dlatego nawet nie czuję potrzeby przywracania tematu polityki, bo w sumie to bardziej był temat o aktualnych zdarzeniach, a obecna pandemia całkowicie monopolizuje każdą dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.