Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ely3 napisał:

Tak to prawda. Można oczywiście dać dwom głównym adwersarzom 90 dniowe zakazy pisania a pozostałych kłótnikom po tydzień. Ale jak na razie to za każdym razem kara dla Rappara spotykała się z płaczem i awanturą i był robiony jeszcze większy ferment niż po zamknięciu wątku politycznego

Zróbmy tak. Ja porozmawiam jeszcze z Borysem. Ustalimy warunki na jakich to może wrócić ale już jako nowy wątek. Do tego jasne i wyraźnie ustawione kary za przekroczenia regulaminu. 

Tylko tez pytanie od jakiego poziomu chcesz banowac. Teraz wspomniales o malej klotni julka z artlanem w kontekscie banowania gdzie przeciez takie przekomarzanie jest na porzatku dziennym w innych tematach. 

Nie wiem, dalbys bana za taki tekst? 

A choć raz potrafisz napisać coś na temat? Czy jednak wolisz pisć od rzeczy

Albo taki?

Nie sądziłem ,że aż tak bardzo odlatujesz w komentowaniu rzeczywistości.

gadasz od czapy i nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Tak to prawda. Można oczywiście dać dwom głównym adwersarzom 90 dniowe zakazy pisania a pozostałych kłótnikom po tydzień. Ale jak na razie to za każdym razem kara dla Rappara spotykała się z płaczem i awanturą i był robiony jeszcze większy ferment niż po zamknięciu wątku politycznego

Rappar dla mnie nie jesteś już Ziemkiewicz tylko Mel Gibson

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre slowo jednego z moich ulubionych dyskutantow (mimo wzajemnych obrazanek) z tematu TABU! ❤️

Podsumowujac:

1 - niech raportujacy dokonaja autorefklesji.

2 - niech modzi z defaultu olewaja raporty odnosnie tego tematu (a jak ktos bedzie im spamowal PM albo robil jakies dziwne rzeczy to niech takie jednostki dostaja prztyczka).

3 - mozna dac dodatkowego moda tylko do tego tematu, ktory - zachowujac jakies ludzkie proporcje (patrz przyklady ely3, ktory tu wytknal palcem rzeczy jakie sam robi w innych tematach) bedzie ogarnial te faktycznie slabe eskalacje (patrz ostatnia klotnia joseph vs rappar). Kandydat - fluber (jak odbedzie pokute opisana w punkcie 1).

4 - niech oburzone osoby postronne omijaja temat lol.

 

W ogole jak czytam tu o jakichs 'skruchach', 'przeprosinach', 'obietnicach poprawy' to mam malego mindfucka i staram sie sobie przypomniec czy my tam organizowalismy jakies ustawki/napady czy po prostu docinalismy sobie nawzajem - tak jak to sie dzieje w innych tematach (ten temat byl najbardziej 'aktywnym' tematem to i ilosc docinek byla najwieksza, proste) - czemu temat o Rockets nie zostal dzis zamkniety tak btw!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi Was jak się to wszystko czyta, ale mam pomysł. Jestem jakimś tam pseudo modem, gdzie w 95% wykorzystuje to tylko do beGM a pozostałe 5% używam na spamujące boty jak nikogo z super modów nie ma pod ręką. Jestem też stosunkowo często na forum, praktycznie cały czas gdzieś jest odpalone w tle, a i nawet z telefonu nauczyłem się moderować. Stąd mogę zaoferować swoją pomoc w tym, aby trzymać tam porządek. 

Ale dwa warunki.

Pierwszy: oczywiście nie liczcie, że będę czytał każdy Was post bo po prostu nie jestem aż takim masochistą, ale że się tak wyrażę, jeśli ktoś mnie otaguje, przywoła poprzez @Eld to zaglądnę, posprzątam przekleństwa, zostawię jakieś tam czerwone pogrubione ostrzeżenia i tyle. Będziecie sami musieli rozsądzić co zgłaszać, a ja obiektywnie nie stojąc po żadnej ze stron będę lub nie będę usuwał poszczególne posty.

Drugi: sami musicie sobie to u Borysa i reszty supermodów wyprosić. Ja tylko oferuję swoją pomoc nie mając w tym żadnego interesu, więc też nie liczcie, że będę o to lobbował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

 a w zadne PMy i inne knowania bys sie nie bawil to ja jestem bardzo za.

Nawet by mi się nie chciało bawić w jakieś PMy i inne rzeczy. Usnąć post to dwa kliknięcia mychą, edycja niewiele więcej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Ostatnie dwa lata daliśmy wam wolną rękę i efekt był widoczny. Coraz większą eskalacja. A Twoja propozycja brzmi dajcie nam swobodę naszego moderator. Nie ma u nas działać regulamin a w ogóle to niech nikt nie zagląda spoza grupy?

Zapomnij ta propozycja nie ma żadnych szans. Jeśli tak bardzo chcesz grupę do naparzanek to naprawdę w sieci znajdziesz wiele takich miejsc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ely3 napisał:

 

Ostatnie dwa lata daliśmy wam wolną rękę i efekt był widoczny. Coraz większą eskalacja.

Nah. Raczej standardowa sinusoida. Raz było 'ostrzej' raz było 'łagodniej'. Ot ostatnia naparzanka joseph vs Rappar to +/- poziom tego co wypisywał DaFlou czy tam Puzon rok-dwa temu.

23 minuty temu, ely3 napisał:

Nie ma u nas działać regulamin a w ogóle to niech nikt nie zagląda spoza grupy?

Jakby regulamin miał być przestrzegany w takiej formie w jakiej jest tutaj: 

to jakaś połowa zawartości tego forum powinna polecieć (teraz jak tak patrzę to sam swego czasu nagminnie łamałeś pkt 3 i to wykorzystując przywileje moda! :) ) - i wcale nie byłoby to z korzyścią dla forum (moja prywatna opinia ofc).

Dodatkowo regulamin chyba celowo (tak przynajmniej zakładam) umieszczony jest w dziale NBA a pozostałe działy są ogólnie przeznaczone do luźniejszych dyskusji.

30 minut temu, ely3 napisał:

Jeśli tak bardzo chcesz grupę do naparzanek to naprawdę w sieci znajdziesz wiele takich miejsc. 

Nie nie chcę grupy do naparzanek - skąd taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

@julekstep

Ostatnie dwa lata daliśmy wam wolną rękę i efekt był widoczny. Coraz większą eskalacja. A Twoja propozycja brzmi dajcie nam swobodę naszego moderator. Nie ma u nas działać regulamin a w ogóle to niech nikt nie zagląda spoza grupy?

Zapomnij ta propozycja nie ma żadnych szans. Jeśli tak bardzo chcesz grupę do naparzanek to naprawdę w sieci znajdziesz wiele takich miejsc. 

Muszę się absolutnie zgodzić z tym, że wątek żadnej autonomii mieć nie może i nie powinien. Ostatnie kilka jego stron naprawdę ciężko się czytało i nie widzę tego aby w takiej formie wiele osób chciało dyskutować. A jednak ten wątek to zabawa dla więcej niż 4 muszkieterów :) Motyw z tym, że wszyscy są dorośli i jakoś zniosą obrazę mnie nie przekonuje, tym bardziej, że ktoś może to wykorzystać i wynieść na pozostałe działy forum.

Ja proponuję normalne forumowe reguły i więcej samokontroli użytkowników. Nic więcej tak naprawdę nie potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DeltaCenter napisał:

Ostatnie kilka postów ty i Ely, kopiuj wklej tego co się zarzuca politycznym. 

kumam, ja generalnie po kilku godzinach od zajścia nigdy nie jestem z siebie za specjalnie dumny, no, ale ciężko mi czasem powstrzymać się od emocji i ostrzejszej retoryki, sam wątek polityczny, to była dla mnie zbyt duża dawka atlasu osobowości i opinii, jak ostatnio tam na dłużej zagościłem to Joseph mieszał sympatyków Konfy z gównem, od tamtej pory już się nie udzielałem raczej tylko od czasu do czasu wrzucałem jakiś fakap z tt lub coś bardziej odpowiedniego

nie zmienia to faktu, że największy krzyk podnosili Ci, którzy tam nie pisali, nie wierzę, że można na siłe czytać coś czego się tak nie popiera... choć wiem, że są i pewnie tacy

racja, ze rozmowy w dziale NBA często nie odbiegały zbytnio od tego politycznego, po prostu ciężko się aż tak napinać w temacie spoconych Murzynów, gdy los ich rodzin i przyszłych pokoleń raczej zbytnio na sercu nikomu z nas nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem cały czas wałkowany tylko ja i Joseph, a nie ma największego chama forum Koelnera? Tutaj część jego wpisów i chciałbym wiedzieć które moje były bardziej obraźliwe od jego:

 

"jeśli mierzylibyśmy poziom agresji to jesteś tutaj faworytem , próbując ubliżać innym bardzo dużo napisałeś już o sobie . przykre ale dystans i luz charakteryzuje ludzi inteligentnych oraz szczęśliwych a Ty jak każdy głupek jesteś jeszcze gorszy ponieważ z dyplomem czyli pretensjami . idąc Twoja zdolnością korzystania z Wikipedii to drugie zdanie jest całkowicie odzwierciedleniem na tym forum Twojej kariery, chociaż nie zapominaj o pierwszym . beka z Ciebie , fluber julek dajcie mu się samemu wypowiedzieć :)"

"jak na trepa dużo się uczysz"

" czyli typowe cebulactwo biedny ale dumny"

 

 

Jest tego sporo więcej, jeśli chodzi o samą ilość, więc chciałbym się dowiedzieć, które moje wpisy były gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Czemu jestem cały czas wałkowany tylko ja i Joseph, a nie ma największego chama forum Koelnera? 

od dluzszego czasu mierzyles inteligencje kilku uzytkownikow okreslajac ja w zakresach od 10 do 50 IQ. koelner bedac  najwiekszym chamem (nie wiem nie mierzyelm) nie atakowal innych userow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się poczuł urażony moimi nielicznymi wpisami w dziale Polityka, to bardzo go przepraszam i postanawiam poprawę.

Gdyby taka sytuacja miała się powtórzyć, proszę o zwrócenie mi uwagi na priv by nie eskalować szerzenia nienawiści. 

Co prawda, nigdy nikogo nie nazwałem vel głupek, ale może ktoś poczuł się kiedyś dotknięty tym co piszę co nie było moją intencją i z czego mogłem sobie nie zdawać sprawy. 

Serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że temat wróci w jakiejś formie a osoby odpowiedzialne za jego zamknięcie przemyślą sprawę i postanowią się poprawić. Zacznijmy od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mistrzBeatka napisał:

koelner bedac  najwiekszym chamem (nie wiem nie mierzyelm) nie atakowal innych userow. 

Mnie atakował czyli atakował innych userów. Chyba, że masz na myśli innych nie licząc mnie, wtedy atakował chociażby Julka czy Flubera

13 minut temu, mistrzBeatka napisał:

od dluzszego czasu mierzyles inteligencje kilku uzytkownikow okreslajac ja w zakresach od 10 do 50 IQ. 

Zacytujesz? I czym się różni nazwanie kogoś głupkiem od powiedzenia, że ma niskie IQ?

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.