Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Eld napisał:

Jak to nic nie zrobił? Zamknął temat!

Nie wiesz jak to wygląda od tej drugiej strony a próbujesz obciążyć winą kogoś innego. I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę że słowami "leniwy" nie obrażasz jednego Moda a wszystkich?

LOL zamkniecie to nie jest rozwiazanie problemu tylko chowanie glowy w piasek.  czego nie zrozumiales w moim poscie? spiesze z wyjasnieniem : winni sa uzytkownicy i moderator , ktory biernie sie przygladal.  W temacie nastapilo nasilenie  pewnych zachowan a moderator to zlekcewazyl, nawet wspomnial ze to trwa juz kilka miesiecy , taki szmat czasu sie przygladal i  pozwalal na eskalacje agresywnych zachowan. 

po  to jest moderator aby moderowal tresc , jesli tego nie robi a ja nazywam go leniwym to chyba go nie obrazam tylko stwierdzam stan faktyczny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Ja wiem tylko, jak to wygląda od mojej strony. A wygląda to tak, że siedzę od 10 lat na forum i jeden z moderatorów postanowił, że od dzisiaj moje posty o polityce będą usuwane, a potem karane banem, bo Rappar pokłócił się z Josephem. Mam wrażenie, że przeniosłem się kilkadziesiąt lat wstecz i właśnie moja klasa dostała szlaban, bo Krzysio brzydko nazwał Piotrusia:)

Muszę doprecyzować za Ciebie. @ely3 napisał wprost, że decyzję podjęto po rozmowach z @Borys, czyli właścicielem tego forum. On generalnie może tutaj robić co chce i co literą prawa nie jest zabronione. Od usuwania, zamykania tematów na perm banach kończąc. Dlaczego? Bo jest to jego własność, a nie dobro publiczne jak jakiś park. Oczywiście można było wystosować jakieś ostrzeżenie, ale z doświadczenia wiem ( tak, po beGM i nieszczęsnym Media Room ), że ludzie sobie biorą to do siebie na jakieś dwa, trzy dni a później jazda od nowa. 

Żeby nie było, nie jestem zwolennikiem takiego ruchu ale go w pełni szanuje, akceptuje i rozumiem. Lubiłem raz na jakiś czas zaglądać tam do Was i podziwiać jak jeździcie po sobie, ośmieszacie, poniżacie itd. Co gorsza, kiedyś zarzucono społeczności beGM, że przenosi grę do innych tematów ogólnych. No i to była prawda. Niestety, dokładnie to samo mogę i o Waszej społeczności polskiej sceny politycznej powiedzieć. Niejednokrotnie rzuciło mi się w oczy, jak ktoś w tematach poszczególnych drużyn robił wycieczki ad persona, przytaczając jakieś poglądy danego usera z Waszego tematu. 

6 minut temu, mistrzBeatka napisał:

LOL zamkniecie to nie jest rozwiazanie problemu tylko chowanie glowy w piasek.  czego nie zrozumiales w moim poscie? spiesze z wyjasnieniem : winni sa uzytkownicy i moderator , ktory biernie sie przygladal.  W temacie nastapilo nasilenie  pewnych zachowan a moderator to zlekcewazyl, nawet wspomnial ze to trwa juz kilka miesiecy , taki szmat czasu sie przygladal i  pozwalal na eskalacje agresywnych zachowan. 

po  to jest moderator aby moderowal tresc , jesli tego nie robi a ja nazywam go leniwym to chyba go nie obrazam tylko stwierdzam stan faktyczny. 

 

No tak, bo moderator to ma obowiązek spędzać kilka godzin dziennie w temacie typu Polska scena polityczna i dawać każdemu ostrzeżenia, edytować posty, usuwać posty i w między czasie moderować resztę forum.

Rzeczywiście. Czegoś tu chyba nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

 

No tak, bo moderator to ma obowiązek spędzać kilka godzin dziennie w temacie typu Polska scena polityczna i dawać każdemu ostrzeżenia, edytować posty, usuwać posty i w między czasie moderować resztę forum.

Rzeczywiście. Czegoś tu chyba nie rozumiem. 

tak i do tego jeszcze jego matka i ojciec razem z nim :) ,  nie przesadzasz troche ?  wystarczylo minimum jakiegokolwiek zainteresowania.

Cytat

Rzeczywiście. Czegoś tu chyba nie rozumiem.

wreszcie pelna zgoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Muszę doprecyzować za Ciebie. @ely3 napisał wprost, że decyzję podjęto po rozmowach z @Borys, czyli właścicielem tego forum. On generalnie może tutaj robić co chce i co literą prawa nie jest zabronione. Od usuwania, zamykania tematów na perm banach kończąc. Dlaczego? Bo jest to jego własność, a nie dobro publiczne jak jakiś park. Oczywiście można było wystosować jakieś ostrzeżenie, ale z doświadczenia wiem ( tak, po beGM i nieszczęsnym Media Room ), że ludzie sobie biorą to do siebie na jakieś dwa, trzy dni a później jazda od nowa. 

Borys nigdy nie zagladal do dzialu inne i nigdy go nie interesowalo co tam sie dzieje. Ely ma kose z rapparem od lat. Naprawde nie jest trudno domyslic sie jak to wszystko wygladalo. 

I przede wszystkim nie widze zwiazkow przyczynowo-skutkowych. Teraz kazdy temat w ktorym ktos sie pokloci bedzie zamykany? Ile razy sa pyskowki w temacie lakers? 

I rozumiem ze to jego wlasnosc ale po cichu licze ze ma wiecej szacunku do ludzi ktorzy na tej jego wlasnosci spedzaja kilka godzin dziennie od paru lat i troche jakosci do tej wlasnosci tym siedzeniem wnosza niz to przedstawiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

ale po cichu licze ze ma wiecej szacunku do ludzi ktorzy na tej jego wlasnosci spedzaja kilka godzin dziennie od paru lat 

Szacunek? Niektórym nie znany. Poniżej 'wycieczka' do mnie właśnie rodem z tamtego tematu. Przyzwyczajenie? Czy może sposób na odreagowanie, podniesienie swojej samooceny? Tym bardziej, że jak sobie przeglądam teraz niektóre posty to widzę, że to nie wyjątek. 

13 minut temu, mistrzBeatka napisał:

wreszcie pelna zgoda :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Szacunek? Niektórym nie znany. Poniżej 'wycieczka' do mnie właśnie rodem z tamtego tematu. Przyzwyczajenie? Czy może sposób na odreagowanie, podniesienie swojej samooceny? Tym bardziej, że jak sobie przeglądam teraz niektóre posty to widzę, że to nie wyjątek. 

 

Szczerze to bardziej "wycieczką" jest to co Ty napisałeś teraz, niż to co MIstrzBeatka napisał wcześniej:)

Poza tym to jest typowa komunikacja w Internecie - popatrz chociażby na dzisiejszą wymianę zdań GM-ów Jazz i Spurs - jakby się uprzeć, to można zamknąć grę na tej samej zasadzie co wątek polityczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Szczerze to bardziej "wycieczką" jest to co Ty napisałeś teraz, niż to co MIstrzBeatka napisał wcześniej:)

 

Może, tylko nie zapomnij kto tu był prowokatorem, a kto został sprowokowany. Jest akcja, to jest i reakcja. Też potrafię.

3 minuty temu, fluber napisał:

 

Poza tym to jest typowa komunikacja w Internecie - popatrz chociażby na dzisiejszą wymianę zdań GM-ów Jazz i Spurs - jakby się uprzeć, to można zamknąć grę na tej samej zasadzie co wątek polityczny.

Może masz racje. 

A Lama i Ignaz to sobie powinni trochę odpocząć, odświeżyć umysł, wyjść na powietrze. 

9 minut temu, mistrzBeatka napisał:

daruj sobie na zadne wycieczki z toba nie mam ochoty sorry !!! :)  dalem chyba buzke . nie badz taki przewrazliwiony. 

zgodzilem sie tylko z toba ze czegos nie rozumiesz co jest w tym obrazliwego??? 

giphy.gif?cid=790b7611e01e4486c5fa200664

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Może, tylko nie zapomnij kto tu był prowokatorem, a kto został sprowokowany. Jest akcja, to jest i reakcja. Też potrafię.

 

LOL , nie manipuluj , ja tylko sie zgodzilem z twoim wlasnym stwierdzeniem ze - rzeczywiscie czegos nie ogarniasz- ale tak zaczales szukac pod mikorskopem jakichs wycieczek ze sie zapedziles w kozi rog

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Na drugiej stronie wątku o przywrócenie tematu o polityce dzieje się to, co było powodem zamknięcia tematu o polityce:)

:)

No popatrz co za zbieg okoliczności. Jak to się mogło stać?

3 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

LOL , nie manipuluj , ja tylko sie zgodzilem z twoim wlasnym stwierdzeniem ze - rzeczywiscie czegos nie ogarniasz- ale tak zaczales szukac pod mikorskopem jakichs wycieczek ze sie zapedziles w kozi rog

Ok niech będzie. Nie wiem czym, ale zapędziłem się w kozi róg.

LOL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys ma chyba jakieś autorytarne zapędy (kiedyś napisał, że może to całe beGM warto przenieść poza forum, lol) i generalnie zamykanie czegokolwiek gdziekolwiek to trochę xD, ale ,,trochę jakości'' to ten dział polityczny wnosił tylko od czasu do czasu, bo z reguły (z perspektywy osoby, która w sumie nikogo tutaj osobiście nie zna/ma dystans do polityki/nie ma problemów z poglądami innych ludzi) - to był konkretny rak względem tego, co tam się często pojawiało.

Jak to leciało? Nie popieram, ale rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

lol serio się raportowaliście tam? xD

@Eld - daj no cynk, więcej raportów poszło od 'pisów' czy 'opozycji'? :D

No na serio się raportowali.

Co do cynku to nie znam odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem kto był w opozycji a kto z drugiej strony barykady.

A samych nicków nie zamierzam ujawniać.

Dodam tylko tyle, że nigdy się nie zdarzył report w beGM, nie licząc jednej prywatnej rozmowy kogoś, kogo już nie ma ani w grze, ani na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Musiały zostać usunięte :)

Poza tym sam jedynego bana dostalem za nazwanie jaska gownem w begm wiec to tez musialo byc zgloszone bo skad niby matek wiedzial?:)

16 minut temu, julekstep napisał:

lol serio się raportowaliście tam? xD

@Eld - daj no cynk, więcej raportów poszło od 'pisów' czy 'opozycji'? :D

No ja raportowalem co najmniej kilka razy, jak juz lecialy wiazanki:/

11 minut temu, Eld napisał:

 

Co do cynku to nie znam odpowiedzi na to pytanie. Nie wiem kto był w opozycji a kto z drugiej strony barykady.

A samych nicków nie zamierzam ujawniać.

To napisz chociaz ile z ilu bylo moich, pozwalam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.