Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2020 o 11:36, josephnba napisał:
  W dniu 5.07.2020 o 11:25, RappaR napisał:

Nazywając Ciebie polskim przygłupem wedle Twojej logiki obraziłbym wszystkich Polaków. Słowo wioskowy nie obraża bardziej ludzi ze wsi niż polski Polaków.

Obrażam słowem przygłupem, podkreślając Twoje ubytki w myśleniu. Nie obrażam Ciebie dlatego, że jesteś ze wsi, obrażam dlatego, że jesteś bezmyślnym chamem. 

jako ze mnie dotyczy ten wpis , oznajmiam wszem i wobec ze nie czuje obrazony w jakikowliek sposob , moja mama bila mnie po glowie i mowila przy tym - ty przyglupie -  wiec przypomnialem sobie wesole czasy mlodosci, dzieki rappar

W dniu 5.07.2020 o 15:21, RappaR napisał:

Ty, Koelner, Mistrzbeatka.

 

 

ja , koelner , joseph , artlan , vasquez - 5 serow udzielajacych sie regularnie to wlasciwie polowa sceny politycznej. jestes skonfliktowany  z conajmniej z 5 userami ,  zaden z nas nie ma kosy z 5 innymi userami.

nazwalem cie weterynarzem poniewaz biorac pod uwage twoej relacje z innymi uzytkownikami , uawazam ze cec***esz sie miedzy innymi  zerowa empatia i zdecydowanie lepiej byloby abys leczyl zwierzeta , wymagaja zdecydowanie mniej uwagi niz ludzie

5 godzin temu, rw30 napisał:

chciałem podziekować najbardziej zaciętym uczestnikom tematu 'scena polityczna' i jemu podobnych.

Czasem jak mam doła i  sobie myślę jakim no-lifem jestem że spędzam czas na jakimś forum internetowym poświęconym totalnie nieprzydatnemu hobby, wtedy od razu wchodzę do tematu politycznego, czytam ostatnią podstronę albo 2 i moja samoocena od razu idzie w górę. Widzę wtedy że poziom mojej no-lifeowości (?) to nic w porównaniu do wielu innych osób.

Serdecznie Wam za to dziękuję

wypraszam sobie , regularnie naduzywam alkoholu i kilku innych uzywek !!!

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

ludzie

 

2 godziny temu, mistrzBeatka napisał:

ja , koelner , joseph , artlan , vasquez - 5 serow udzielajacych sie regularnie to wlasciwie polowa sceny politycznej. jestes skonfliktowany  z conajmniej z 5 userami ,  zaden z nas nie ma kosy z 5 innymi userami.

nazwalem cie weterynarzem poniewaz biorac pod uwage twoej relacje z innymi uzytkownikami , uawazam ze cec***esz sie miedzy innymi  zerowa empatia i zdecydowanie lepiej byloby abys leczyl zwierzeta , wymagaja zdecydowanie mniej uwagi niz ludzie

Staram się zachować wobec każdego pacjenta empatię, ale wiadomo, jak każdy człowiek(i lekarz) mam swoje limity. Na szczęście przeciętny pacjent prezentuje od was dużo większa ogładę, inteligencję i kulturę, dlatego też zachować mi empatię wobec nich jest naprawdę łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje żarty z julkiem to obrażanie 

Julkiem z którym w każdej chwili mogę na mecz wyskoczyć taki to mój wróg 

Ale pisanie o mnie, Koelner czy besatce, że jesteśmy mało inteligentni i niekulturalni to jest język miłości najwyraźniej

 

Ocenę pozostawię innym kto powinien wg zakładu opuścić forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Moje żarty z julkiem to obrażanie 

Julkiem z którym w każdej chwili mogę na mecz wyskoczyć taki to mój wróg 

Ale pisanie o mnie, Koelner czy besatce, że jesteśmy mało inteligentni i niekulturalni to jest język miłości najwyraźniej

 

Ocenę pozostawię innym kto powinien wg zakładu opuścić forum 

z dwa-trzy lata temu na lotnisku kupiłem sobie lekką książkę do poczytania , dla relaksu „Doctor Socrates” o wybitnym brazylijskim piłkarzu-lekarzu , który był alkoholikiem i zmarł w miarę młodo z powodów zdrowotnych. tam był taki jeden dobry na koniec cytat hematologa Ze Bernandesa :  „Myśle , że wierzył , iż to go nie spotka - tłumaczył Ze Bernandes-  To częste wśród lekarzy. Oni lubią być szefami. Tłumaczą pacjentom , co należy robić , starszym ludziom ,pielęgniarkom a nawet pracownikom opieki społecznej. Są więc trochę aroganccy. Uniwersytet uczy takiego zachowania , zaczynasz wiec uważać siebie trochę za Boga . Jestem nietykalny , leczę z chorób , a one nigdy mnie nie spotykają . Dlatego myśle , że wierzył , iż to go nie spotka.” więc jeśli faktycznie jest lekarzem to nie dziw się , że każda osoba która z nim się nie zgadza jest ubliżana ponieważ on nigdy sobie nie zda sprawy z tego , że jest forumowym pajacem 🙂 no chyba że zaczniesz mu przytakiwać 80 latka z SOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.