Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2020 o 20:22, RappaR napisał:

A to z Darkonzą były jakiekolwiek problemy kiedykolwiek poza tym, że był wyzywany przez jakiś prymitywów? 

*jakichś

Czyli RappaR oprócz bycia wybitnym matematykiem i znawcą łaciny jest jeszcze człowiekiem władającym nienaganną polszczyzną.  :) 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Artlan napisał:

*jakichś

Czyli RappaR oprócz bycia wybitnym matematykiem i znawcą łaciny jest jeszcze człowiekiem władającym nienaganną polszczyzną.  :) 

-

Fajnie, że wyśmiałeś literówkę, samemu popełniając w jednym zdaniu dwa błędy. Brawo Ty.

 

Ogółem tak, wyśmiewałeś moją matematykę i liczbę cipek jaką widziałem, samemu nie podając swoich osiągnięć. Idziesz na ignor do czasu aż napiszesz jaki miałeś wynik z matury z matematyki i ile Ty widziałeś tych cipek ( @fluber zawołaj jak go zrobi).

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Znów go zaatakowałem!

Niedobry ja

Jakiś mod się tym wreszcie zajmie?

Ale czym? Staryfan się interesował czym się kierują osoby, które przez internet składają groźby, więc poleciłem mu Ciebie, by się dowiedział. Czy ja Ciebie w jakikolwiek sposób obraziłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RappaR napisał:

Fajnie, że wyśmiałeś literówkę, samemu popełniając w jednym zdaniu dwa błędy. Brawo Ty.

Literówkę. :) Co innego napisać Bylls zamiast Bulls, co innego taki babol.

Cytat

Ogółem tak, wyśmiewałeś moją matematykę i liczbę cipek jaką widziałem, samemu nie podając swoich osiągnięć.

Zrobiłem to tylko dlatego, że nadużywałeś tego typu retoryki w stosunku do innych userów. 

Cytat

i ile Ty widziałeś tych cipek

Ty i Durant to już dwie. :) 

Cytat

Idziesz na ignor

Mi pasuje. Jeszcze niech tylko julek mnie doda i będzie elegancko. :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

Po pobieżnym przejrzeniu 2 stron można stwierdzić, że:

- cynicznie;

- z pełną świadomością i premedytacją;

rozwaliliście Julkowi temat. Jedyny temat posiadający podstawę prawną założenia.

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, StaryFan napisał:

Po pobieżnym przejrzeniu 2 stron można stwierdzić, że:

też postanowiłem przejrzeć w całości i...

11 godzin temu, RappaR napisał:

Ale czym? Staryfan się interesował czym się kierują osoby, które przez internet składają groźby, więc poleciłem mu Ciebie, by się dowiedział. Czy ja Ciebie w jakikolwiek sposób obraziłem?

po co go w ogole wspominasz w jakimkolwiek kontekscie. kurde, moze jednak po prostu olejesz temat albo bedziesz pisal to samo na priv to bedziesz mial prywatny show przynajmniej a my nie bedziemy musieli tego ogladac. ta pasywno agresywna retoryka nie prowadzi nigdzie i moze sue zle skonczyc nawet jezeli nie obrazasz nikogo bezposrednio.

2 godziny temu, Artlan napisał:

 

Ty i Durant to już dwie. :) 
 

jak w b2b postach poprawiasz czyjes jakis na jakichs a potem nazywasz go cipka to moze sie zastanow na jakiego dzbana w konsekwencji wychodzisz.

11 godzin temu, josephnba napisał:

Znów go zaatakowałem!

Niedobry ja

Jakiś mod się tym wreszcie zajmie?

jeszcze mamusie zawolaj. moze najwyzsza pora zebys sam nauczyl sie zalatwiac swoje sprawy i przestal plakac ze dzieje Ci sie jakas krzywda bo ktos o Tobie wspomnial. 

ludzie, ogarnijcie sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 11:10, josephnba napisał:

Z władzą która udając antykomunistów robi dokładnie to samo z mediach, daje wysokie stanowiska komuchom i wprowadza zapisy prawa bliskie tym z czasów PRL faktycznie może się tak stać

Przeciez PIS nienawidzi systemu komunistycznego jak nikt inny, nawet z bandytów robi bohaterów tylko dlatego ze przy okazji walczyli z komunistami

W dniu 3.06.2020 o 11:10, josephnba napisał:

Ale na szczęście fluberow i deltow centrów na tym świecie jest zbyt mało żebyście wrócili do pełni władzy 

Podejrzewam ze nigdy nie słuchałeś żadnych komunistów. Właściwie większośc ludzi to co wie o komuchach to wie od antykomunistów.

To trochę jakby na podstawie tego co powiedza naziści wyrabiac sobie opinię o żydach, albo opinię o czarnych na podstawie tego co mówia członkowie ku-klux-klanu.

Jak ktoś chce zostac takim prawdziwym swiadomym antykomunistą to wpierw powinien własnie ich wysłuchać i rozważyć ich argumenty, przemyśleć i ewentualnie odrzucić, wtedy ok, taka postawa ma sens, ale ta dzisiejsza polegajaca na bazowaniu na opiniach antykomunistów a niedopuszczaniu komuchów to bez sensu zupełnie.

To co teraz powinienem wkleić to powinien być jakiś komunista-symtrysta, ale co tam, z grubej rury komunistyczny beton, do przemyslenia i ewentualnego skreślenia, jednak dopiero po wysłuchaniu a nie przed. Niestety nie ma po Polsku (wiadomo ze u nas takich sie nie tłumaczy) a gosc lekko niewyraxny przynajmniej dla mnie

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, darkonza napisał:

Przeciez PIS nienawidzi systemu komunistycznego jak nikt inny, nawet z bandytów robi bohaterów tylko dlatego ze przy okazji walczyli z komunistami

Podejrzewam ze nigdy nie słuchałeś żadnych komunistów. Właściwie większośc ludzi to co wie o komuchach to wie od antykomunistów.

To trochę jakby na podstawie tego co powiedza naziści wyrabiac sobie opinię o żydach, albo opinię o czarnych na podstawie tego co mówia członkowie ku-klux-klanu.

Jak ktoś chce zostac takim prawdziwym swiadomym antykomunistą to wpierw powinien własnie ich wysłuchać i rozważyć ich argumenty, przemyśleć i ewentualnie odrzucić, wtedy ok, taka postawa ma sens, ale ta dzisiejsza polegajaca na bazowaniu na opiniach antykomunistów a niedopuszczaniu komuchów to bez sensu zupełnie.

To co teraz powinienem wkleić to powinien być jakiś komunista-symtrysta, ale co tam, z grubej rury komunistyczny beton, do przemyslenia i ewentualnego skreślenia, jednak dopiero po wysłuchaniu a nie przed. Niestety nie ma po Polsku (wiadomo ze u nas takich sie nie tłumaczy) a gosc lekko niewyraxny przynajmniej dla mnie

 

Dość obrzydliwe patrząc na całokształt działalności tego Pana (np negowanie odpowiedzialności Sowietów za Katyń).

Z drugiej strony w sumie nie dziwi, że akurat Hindus ma takiego fioła na punkcie 'class struggle' -> tylko niech tak usilnie nie ekstrapoluje swoich doświadczeń na cały świat.

Śmieszne jest też zestawienie jak kolo mówi o tym, że u sowietów była wolność od analfabetyzmu i ignorancji i potem przejście na II WW (gdzie ze świadectw bezpośrednim, którym ufam nieco bardziej niż randomom z internetu, słyszałem jaka to była otumaniona dzicz)

- kolejny wesoły argument (na te opowieści o tym, że były rozkazy strzelania do uciekinierów) - jakby nie kochali swojego reżimu to by się zbuntowali bo było ich przecież więcej -> czyli co? Żydom w Auschwitz to było w sumie dobrze bo się przecież nie zbuntowali? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał:

Dość obrzydliwe patrząc na całokształt działalności tego Pana (np negowanie odpowiedzialności Sowietów za Katyń).

Z drugiej strony w sumie nie dziwi, że akurat Hindus ma takiego fioła na punkcie 'class struggle' -> tylko niech tak usilnie nie ekstrapoluje swoich doświadczeń na cały świat.

Śmieszne jest też zestawienie jak kolo mówi o tym, że u sowietów była wolność od analfabetyzmu i ignorancji i potem przejście na II WW (gdzie ze świadectw bezpośrednim, którym ufam nieco bardziej niż randomom z internetu wiem jaka to była otumaniona dzicz)

Nie mówie ze sie z nim zgadzam, to jest "beton".

Korwin też jest ebetonem ale z przeciwnego bieguna, obaj maja fajne przemyślenia i  argumenty, obaj maja też głupie, jak to "betony"

Fajnie jednak znać argumenty i od Korwina i od tego hindusa, a nie tylko wciaz jedna strona przy mikrofonie.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2020 o 10:12, fluber napisał:

jak w b2b postach poprawiasz czyjes jakis na jakichs a potem nazywasz go cipka to moze sie zastanow na jakiego dzbana w konsekwencji wychodzisz.

Ja już dyskusje z tym prymitywem i prostakiem sobie odpuściłem. Teraz tylko go zgłaszam. :) 

Dodał mnie na ignora a pomimo tego nadal komentuje moje wpisy, bo jest uzależniony od robienia zadymy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, fluber napisał:

@Artlan

i po co biegasz na skarge? 

A dlaczego ty biegałeś a potem plakaleś że ci temat zamknęli? (z mojej winy oczywiście)

 

Najfajniejsi są konfidenci którzy za konfidentów się nie uważają

To taki wyższy stopień wtajemniczenia

A co to tego czerwonego pana to wciąż uważam że powinno się go usunąć z przestrzeni publicznej, jak każdego kto popiera systemy zbrodnicze. Gloryfikuje ja i umniejsza ich ludobójczą historię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Artlan napisał:

Wcześniej tego nie robiłem i to był chyba błąd, skoro mnie zgłaszano nawet za jakieś drobne uszczypliwości. :)

Ogółem to chyba moje czwarte zgłoszenie w ciągu 10 lat na forum. @Eld potwierdź. :) 

zaraz nikt Cie nie bedzie zglaszal bo nie bedziesz mial gdzie pisac wiec nie bedzie co zglaszac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.