Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, fluber napisał:

Rappar i julka możemy akceptować takimi jakimi są, albo nie. Dokładnie się z tym zgadzam. Natomiast celowej chuliganerii wykonywanej z pełną premedytacją na tym forum tolerować ni powinniśmy. To chyba logiczne, że na tym forum nie powinno być miejsca dla kogoś, kto postanowił, że je rozwali. Nowotwór z organizmu się wycina. Tak samo powinien zostać wycięty joseph.

cały czas próbuję Ci napisać ,że w tym wypadku jesteś niesprawiedliwy z wiadomych względów. z julkiem i rapparem raczej się zgadzacie w temacie politycznym i macie nić porozumienia. sam przyznałeś o ich działalnościach poza tematem politycznym , nie było rappara nie byłoby działalności josepha w tym temacie, będzie josepha to znajdą sobie innych userów i dalej będzie rozpierdol. równolegle już prowadzą dyskusje z następnym userem artlanem , ja sobie tutaj z Tobą merytorycznie rozmawiamy a i tak się wpierdala z jakimiś tekstami ad personam.

zaufaj mi , z lorakiem jestem na tym forum jeszcze z czasów e-basketu , przeżywaliśmy forum gdzie był temat plk-a i kibice jechali sobie po równo , dochodził pierwiastek emocjonalny i lorak ma całkowicie racje.

tam była prosta zasada, idzie jakaś prywata od razu ban , tutaj traktuje się pewnego usera jak dziecko niepełnosprawne i mamy tego skutki.

11 minut temu, fluber napisał:

OMG, on dalej mi odpisuje? Ile tygodni trzeba mieć kogoś na ignorze, żeby ten użytkownik się z tym pogodził?

i to jest podsumowanie w sumie Twojej stronniczości.

 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

tam była prosta zasada, idzie jakaś prywata od razu ban , tutaj traktuje się pewnego usera jak dziecko niepełnosprawne i mamy tego skutki.

Racja, gdybyś dostał bana jak obraziłeś obcą Ci kobietę od k****, byłoby na pewno lepiej

Ale ja takich ludzi nie określam jako niepełnosprawnych, tylko po prostu jako chamskich i głupich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

cały czas próbuję Ci napisać ,że w tym wypadku jesteś niesprawiedliwy z wiadomych względów. z julkiem i rapparem raczej się zgadzacie w temacie politycznym i macie nić porozumienia. sam przyznałeś o ich działalnościach poza tematem politycznym , nie było rappara nie byłoby działalności josepha w tym temacie, będzie josepha to znajdą sobie innych userów i dalej będzie rozpierdol. równolegle już prowadzą dyskusje z następnym userem artlanem , ja sobie tutaj z Tobą merytorycznie rozmawiamy a i tak się wpierdala z jakimiś tekstami ad personam.

 

Na pewno nie jestem obiektywny, zwłaszcza że tylko jeden z trójki Rappar, julek, joseph obraża mnie tekstami ad personam.

A jak sam zauważyłeś jesteśmy w stanie rozmawiać merytorycznie bez wzajemnego obrażania, mimo dzielących nas różnic, więc problem raczej nie leży po naszej stronie.

Gdyby nie Rappar, joseph by w ogóle nie pisał w wątku o polityce, tak jak nie pisał tam przez wiele miesięcy. Skoro jego jedyna działalność tam ma polegać na obrażaniu innych, to po co ma tam pisać?

10 minut temu, Koelner napisał:

 

i to jest podsumowanie w sumie Twojej stronniczości.

 

Nie będę ukrywał, że od czasów, kiedy joseph postanowił pochwalić się pobiciem wraz z grupką kolegów innej osoby ze swojej klasy i jeszcze być z tego dumnym, traktuję go w ten sam sposób jak każdego innego bandytę i rzeczywiście jestem wobec niego stronniczy, ale tego już niestety nie jestem w stanie przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Na pewno nie jestem obiektywny, zwłaszcza że tylko jeden z trójki Rappar, julek, joseph obraża mnie tekstami ad personam.

A jak sam zauważyłeś jesteśmy w stanie rozmawiać merytorycznie bez wzajemnego obrażania, mimo dzielących nas różnic, więc problem raczej nie leży po naszej stronie.

Gdyby nie Rappar, joseph by w ogóle nie pisał w wątku o polityce, tak jak nie pisał tam przez wiele miesięcy. Skoro jego jedyna działalność tam ma polegać na obrażaniu innych, to po co ma tam pisać?

Nie będę ukrywał, że od czasów, kiedy joseph postanowił pochwalić się pobiciem wraz z grupką kolegów innej osoby ze swojej klasy i jeszcze być z tego dumnym, traktuję go w ten sam sposób jak każdego innego bandytę i rzeczywiście jestem wobec niego stronniczy, ale tego już niestety nie jestem w stanie przeskoczyć.

Idź do kościoła i się że mnie pomódl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to przeczytałam i aż mnie wykręciło z wrażenia

 

Gdyby nie Rappar, joseph by w ogóle nie pisał w wątku o polityce, tak jak nie pisał tam przez wiele miesięcy. Skoro jego jedyna działalność tam ma polegać na obrażaniu innych, to po co ma tam pisać?

 

no k**** że co?

pisałem i pisze w tamtym wątku bez względu na to że i co rappar pisał do mnie i do innych. Nie czytałem przez ponad 2 lata obelg rappara pod moim adresem a jednak udzielałem się w tamtym wątku non stop i teraz też to robię nie zważając na to co i czy ten malutki człowieczek tam wypisuje 

gdyby rappar nawet jebnął w kalendarz (czego mu absolutnie nie życzę) nie zmieniłoby to liczby postów jakie bym pisał w temacie o polityce więc nie przekrecaj faktów 

Podsumujmy kłamstwa z twoich postów

1. Dostałem tydzień bana

2. Nie pisałem w polityce przez wiele miesięcy 

3. Moje wpisy w topicku to tylko obrażanie

4. Próbuje "zniszczyć" (k**** co to za określenie dla wątku na forum) temat 

5. Jesteś niewinny 

 

 

 

a z tym "podbiciem niewinnego" to może wreszcie skończcie z rapparem, bo to już każdy przeczytał, każdego to nudzi i absolutnie nie przeszkadzało ci to toczyć ze mną dyskusjei przez cztery ostatnie lata hipokrytó

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

nikt sie nie smieje:)

Przecież sam napisałeś że byłeś jednym z tych którzy zgłaszali 🤣

Ja się śmieję 

Napiszę jeszcze słówko o banie i punktach

Otóż wszystkie bany i punkty jakie otrzymałem, były dziełem znienawidzonego, stronniczego, mającego kosę z rapparem moderatora ely3

To tak żeby nie przyszło któremuś do głowy wypominać elyemu że jest stronniczy 

Fluber jest stronniczy, ely (co już padało w tym wątku) rozdaje każdemu po równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

byc moze z innego poczucia humoru:) tak czy inaczej patrzac na liczbę lajków przy postach julek jest uzytkownikiem raczej powszechnie lubianym a wiekszosc tych lajkow dostal za te jednozdaniowce ktore Ciebie i innych uzytkownikow nie bawia. zdecydowanie uwazam ze aktywnosc julka tutaj dodaje kolorytu i wielu userom poprawia humor.

 

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał:

Czyli Lorak wkurzył się na to, że nie pozwalają mu wyzywać czarnych za to, że są czarni na realgm(nomen omen kolejnego, piękna prezentacja przykładu jak inaczej Lorak patrzy kiedy mu dają bany, a kiedy komuś, z kim się nie zgadza) i postanowił wpaść poobrażać ich tutaj.

Główny problem, że tutaj na jego rasizm raczej wszyscy mają wywalone, a sam temat protestów też jest mało istotny, bo takowe tam się dzieją regularnie i będą się tylko nasilać. 

1.I znowu ktoś go zaatakował!

2.I znów ja wszedłem i dlatego reakcja rappara była taka jak była!

3.On ma taki styl i dlatego wszystko jest w porządku

Pod które z powyższych się to łapie? Bo już nie ogarniam 

Reasumując 

@lorak przestań się przypierdalac bez powodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

1.I znowu ktoś go zaatakował!

2.I znów ja wszedłem i dlatego reakcja rappara była taka jak była!

3.On ma taki styl i dlatego wszystko jest w porządku

Pod które z powyższych się to łapie? Bo już nie ogarniam 

Reasumując 

@lorak przestań się przypierdalac bez powodu!

Powiedzenie o kimś(przez kogoś kto nawet nie był w stanie napisać matmy na 4), że nadaje się tylko do pracy na CPN wycieczką osobistą nie jest.

Stwierdzenie, że ktoś dostał znowu bana na forum za obrażanie czarnych(zgodnie z prawdą) wycieczką osobistą jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

nie dostałem bana lecz warna. nie obrażałem też czarnych, bo napisałem tak o wszystkich protestujących. takie okreslenie jak najbardziej pasuje do ludzi, bezmyślnie demolujących miasta.

Wcześniej pisałeś, że dostałeś bana na realgm za pisanie o tym, że czarni są mniej inteligentni. 

Jakbyś nie obrażał czarnych to byś nie ostał za rasizm. Jak pod zdjęciem z Muzułmanami, napiszę, że gardzę kozojebcami, dalej to zostanie uznane za rasizm, nawet jeśli pogarda do ludzi gwałcących zwierzęta może mieć sensowne uzasadnienie

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Zgubiłem się.  Co znaczy słowo znowu? 

lorak kilka lat temu dostal bana za rasizm a teraz dostal warna za rasizm wiec "znowu" nie pasuje bo ma jednego bana i jednego warna chyba ze uzyjesz sformulowania " znowu zostal ukarany za rasizm" bo ani znowu nie dostal bana ani znowu nie dostal warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryFan

Wiecie co, gdyby zabrać ze wszystkich tematów lokalne wojny do tego jednego, cała reszta byłaby ok.

 

Mam więc propozycję, jeżeli pewne osoby mają ochotę robić to co robią, niech robią to tutaj oznaczając cytaty. Reszta będzie wolna od wirusa złośliwości, pogardy itd itp.

 

Podajecie przykład tematu o CV. Ponieważ akurat w tym temacie udzielałem się najwięcej, mogę napisać, że tak wygląda temat po moderacji.

W ujęciu na żywo, non stop pojawiała się cała masa prowokacji i postów znikających w tempie ekspresowym. Tylko dlatego dyskusja była merytoryczna.

 

Ja osobiście nie mam problemu z żadnym z wymienianych tutaj użytkowników, chociaż czasami zdarzają im się "gorsze dni".

 

Może wystarczy przestać eskalować konflikt, podać sobie wirtualną rękę, dla własnego i innych samopoczucia? Pomyślcie o tym. Byłoby przyjemniej, a jak mały koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.