Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie wiem czym jest dla Ciebie granica , dlatego zgadzam się z  @lorak odnośnie wysuniętej diagnozy 

no ja sie z lorakiem nie zgadzam bo gdyby przyjac te logike, to musielibysmy zamknac kazdy temat w ktorym pisze Rappar i kazdy temat w ktorym smieszkuje julek. bo oni raczej w kazdej czesci forum zachowuja sie podobnie.

poza tym jak ktos cos robi z premedytacja to jest jednak obiektywnie duzo gorsze niz robienie czegos nieswiadomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

no ja sie z lorakiem nie zgadzam bo gdyby przyjac te logike, to musielibysmy zamknac kazdy temat w ktorym pisze Rappar i kazdy temat w ktorym smieszkuje julek. bo oni raczej w kazdej czesci forum zachowuja sie podobnie.

zdiagnozowałeś problem idealnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

zdiagnozowałeś problem idealnie 

czyli problem z julkiem wynika z braku waszego poczucia humoru?:)

zreszta. jednozdaniowce julka moga jednych bawic, innych nie ( i nie mowie akurat o watku o polityce tylko o wstawkach z jokiciem i nuggets np) ale jak Cie nie bawia to nie znaczy ze powinny zniknac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

z braku czy innego poczucia humoru ? sam wykazałeś na czym polega działalność na forum i uważasz , że ona jest niezbędna i wskazana ?

Zapomniałem, że niektórych życie poza forum jest tak bezwartościowe, że aktywność w internecie traktują w kategoriach rzeczy niezbędnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

z braku czy innego poczucia humoru ? sam wykazałeś na czym polega działalność na forum i uważasz , że ona jest niezbędna i wskazana ?

byc moze z innego poczucia humoru:) tak czy inaczej patrzac na liczbę lajków przy postach julek jest uzytkownikiem raczej powszechnie lubianym a wiekszosc tych lajkow dostal za te jednozdaniowce ktore Ciebie i innych uzytkownikow nie bawia. zdecydowanie uwazam ze aktywnosc julka tutaj dodaje kolorytu i wielu userom poprawia humor.

a po drugiej stronie masz josepha ktory celowo prowokuje, a jak wejdziesz w jego profil to zobaczysz " przytul rappara" przy nazwie uzytkownika ( po ile lat my tu mamy? 9?). juz nawet stary zasluzony matek byl na tyle zniesmaczony zeby napisac glosno co o tym mysli. tu nie ma zadnej symetrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

no ja sie z lorakiem nie zgadzam bo gdyby przyjac te logike, to musielibysmy zamknac kazdy temat w ktorym pisze Rappar i kazdy temat w ktorym smieszkuje julek. bo oni raczej w kazdej czesci forum zachowuja sie podobnie.

to nie jest moja diagnoza! zamykać należy nie tematy, lecz ludzi je niszczących ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

byc moze z innego poczucia humoru:) tak czy inaczej patrzac na liczbę lajków przy postach julek jest uzytkownikiem raczej powszechnie lubianym a wiekszosc tych lajkow dostal za te jednozdaniowce ktore Ciebie i innych uzytkownikow nie bawia. zdecydowanie uwazam ze aktywnosc julka tutaj dodaje kolorytu i wielu userom poprawia humor.

a po drugiej stronie masz josepha ktory celowo prowokuje, a jak wejdziesz w jego profil to zobaczysz " przytul rappara" przy nazwie uzytkownika ( po ile lat my tu mamy? 9?). juz nawet stary zasluzony matek byl na tyle zniesmaczony zeby napisac glosno co o tym mysli. tu nie ma zadnej symetrii.

do Julka da się przyzwyczaić , jeśli uważasz , że taka działalność na forum jest potrzebna to ok , masz prawo . piszesz o josephie i jego prowokacjach a co robi jego adwersarz ? niby go wspominasz ale próbujesz delikatnie zrzucać winę na samego josepha co jest niesprawiedliwe , w tej dyskusji nie jesteś strona neutralna , dlatego nie znajdziemy nici porozumienia . tym bardziej , że przyznałeś jaki styl prowadzą dwaj userzy w innych tematach a joseph poza tematem politycznym wcale nie prowokuje . chyba już dostrzegłeś problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

to nie jest moja diagnoza! zamykać należy nie tematy, lecz ludzi je niszczących ; ]

Temat Polska scena polityczna został odblokowany na podstawie tego, że forum się grzecznie udzielało w temacie coronawirusa. Gdzie ja się udzielałem od początku, gdy Joseph, Koelner, Artlan i Vasquez nie. Problemy się zaczęły pojawiać zawsze, gdy oni zaczęli wkracać do dyskusji. Także w odblokowanej scenie politycznej nie było problemów, póki oni się nie pojawili znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

do Julka da się przyzwyczaić , jeśli uważasz , że taka działalność na forum jest potrzebna to ok , masz prawo . piszesz o josephie i jego prowokacjach a co robi jego adwersarz ? niby go wspominasz ale próbujesz delikatnie zrzucać winę na samego josepha co jest niesprawiedliwe , w tej dyskusji nie jesteś strona neutralna , dlatego nie znajdziemy nici porozumienia . tym bardziej , że przyznałeś jaki styl prowadzą dwaj userzy w innych tematach a joseph poza tematem politycznym wcale nie prowokuje . chyba już dostrzegłeś problem ?

A skąd on ma to wiedzieć skoro 90% czasu na forum zajmuje mu polityczny?

Na forum o koszykówce, dodam

2 minuty temu, RappaR napisał:

Temat Polska scena polityczna został odblokowany na podstawie tego, że forum się grzecznie udzielało w temacie coronawirusa. Gdzie ja się udzielałem od początku, gdy Joseph, Koelner, Artlan i Vasquez nie. Problemy się zaczęły pojawiać zawsze, gdy oni zaczęli wkracać do dyskusji. Także w odblokowanej scenie politycznej nie było problemów, póki oni się nie pojawili znowu

k**** druga święta krowa 

 

No to już wiemy dlaczego rappar i fluber tak się rozumieją

Obaj w swoim mniemaniu są niewinni

Jakież to piękne nawiązanie do polityki PiSu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

tym bardziej , że przyznałeś jaki styl prowadzą dwaj userzy w innych tematach a joseph poza tematem politycznym wcale nie prowokuje . chyba już dostrzegłeś problem ?

no wlasnie caly czas pisze ze dostrzeglem i ze problemem jest celowe chuliganstwo josepha w jednym watku ktory postanowil zniszczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Temat Polska scena polityczna został odblokowany na podstawie tego, że forum się grzecznie udzielało w temacie coronawirusa. Gdzie ja się udzielałem od początku, gdy Joseph, Koelner, Artlan i Vasquez nie. Problemy się zaczęły pojawiać zawsze, gdy oni zaczęli wkracać do dyskusji. Także w odblokowanej scenie politycznej nie było problemów, póki oni się nie pojawili znowu

Koelner cos tam chyba pisal ale rzeczywiscie zwrociles uwage na wazna kwestie bo udzielalem sie tam rowniez ja i julek.

i trudno powiedziec ze to dlatego iz sie wylacznie ze soba zgadzalismy bo pisali tam tez inni userzy o innych pogladach: lorak, kucio, Cardi, Sebastian ( z tych co pamietam) i bylo nieporownywalnie bardziej kulturalnie. a josepha, vasqueza czy Artlana tam rzeczywiscie nie bylo ( przynajmniej ja nie kojarze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

"Dyskutujecie" tam de facto w zamkniętym gronie 10-15 osób, do których raz na jakiś czas ktoś dorzuci post.

5-10 osób się naprawdę mocno produkuje w tamtym temacie.

Niesamowite, że w tak małej podgrupie malutkiej grupy (czyli forum e-nba) potraficie się tak żreć i zionąć negatywnymi emocjami nieustannie :P 

piszesz o begm czy o watku politycznym?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

no wlasnie caly czas pisze ze dostrzeglem i ze problemem jest celowe chuliganstwo josepha w jednym watku ktory postanowil zniszczyc.

adwersarz josepha nie tylko go atakuje , np. bez związku z tematem często prowokuje vazquez pisząc , że jest biedny czy mało wykształcony i uważasz to za niezbędna działanie w celu poprawienia jakości dyskusji w tym temacie ? dlatego jesteś niesprawiedliwy w tej dyskusji i faworyzujesz jedną stroną. 

tym bardziej ,że sam wspomniałeś o działalności poza tym tematem. czyli sposób pisania julka i rappara akceptujemy ponieważ mają taki styl i przymykamy oko na działania jakby byli dziećmi niepełnosprawnymi ?

 

 

22 minuty temu, fluber napisał:

Koelner cos tam chyba pisal ale rzeczywiscie zwrociles uwage na wazna kwestie bo udzielalem sie tam rowniez ja i julek.

i trudno powiedziec ze to dlatego iz sie wylacznie ze soba zgadzalismy bo pisali tam tez inni userzy o innych pogladach: lorak, kucio, Cardi, Sebastian ( z tych co pamietam) i bylo nieporownywalnie bardziej kulturalnie. a josepha, vasqueza czy Artlana tam rzeczywiscie nie bylo ( przynajmniej ja nie kojarze)

ciężko jest na temat coronovirus wejść w jakiś konflikt , w tematach begm też jest sielanka , nie rozumiem w ogóle połączenia.

jospeh w tematach nba normalnie prowadzi dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

adwersarz josepha nie tylko go atakuje , np. bez związku z tematem często prowokuje vazquez pisząc , że jest biedny czy mało wykształcony i uważasz to za niezbędna działanie w celu poprawienia jakości dyskusji w tym temacie ? dlatego jesteś niesprawiedliwy w tej dyskusji i faworyzujesz jedną stroną. 

tym bardziej ,że sam wspomniałeś o działalności poza tym tematem. czyli sposób pisania julka i rappara akceptujemy ponieważ mają taki styl i przymykamy oko na działania jakby byli dziećmi niepełnosprawnymi ?

Nie, nie uważam tego za niezbędne działania w celu poprawienia jakości dyskusji w tym temacie. Ale uważam, że nie jest to celowe działanie mające na celu zamknięcie tematu. 

To tak jakby Rappar nadepnął na ogon mojemu psu i zrobił mu krzywdę, bo jest, nie wiem, fajtłapą, a z drugiej strony joseph patrząc mi prosto w oczy kopał mojego psa i teraz wyskakujesz Ty z bronieniem josepha, bo Rappar też zrobił krzywdę mojemu psu. Co to za logika? Niektóre wypowiedzi Rappara rzeczywiście są niepotrzebne, ale one są niepotrzebne w każdym temacie. Wypowiedzi josepha to celowe prowokacje w konkretnym temacie, żeby go zamknąć. I to po tygodniowym banie, podczas którego najwyraźniej nie przemyślał sprawy.

Rappar i julka możemy akceptować takimi jakimi są, albo nie. Dokładnie się z tym zgadzam. Natomiast celowej chuliganerii wykonywanej z pełną premedytacją na tym forum tolerować ni powinniśmy. To chyba logiczne, że na tym forum nie powinno być miejsca dla kogoś, kto postanowił, że je rozwali. Nowotwór z organizmu się wycina. Tak samo powinien zostać wycięty joseph.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner daj spokój, nie potrzeba mi adwokata. Choć dziękuję 

Fluber swoimi postami tutaj uzasadnia dokładnie to co chciałem żeby udowodnił i ja,dy średnio rozgarnięty człowiek to zauważy 

Rappar to inna sprawa

On jak zauważyłeś przez ostatnie 2 lata atakował mnie non stop, na to nie resgowem ale i wielki obrońca uciśnionych fluber też nie reagował (zresztą pytałem go o to dokładnie w tym temacie, odsyłam do odpowiedzi)

Jak zareagowem bo kilka osób z forum mi poszło wiadomości że ten ...znów cos obraźliwego o mnie piszę to zrobiła się z tego afera 

Nie próbuje zniszczyć żadnego tematu, mam go gdzieś 

Ale nie będę biernie stał i się przyglądał jak rappar wyzywa ludzi biedoty intelektualnej, niewykształconych idiotów, patologii i wszystko jest ok a nawet "ma taki styl więc jest super" i tłumaczeń flubera za post że nie czytając moich postów wie że prowokuje 

Współzależność tych dwóch użytkowników jest oczywista i dlatego właśnie postanowiłem wrócić z tym tematem a trzy posty napisane przez rappara (oczywiście był niewinna ofiarą) w odstępie kilku h idealnie pokazują jakim typem uderz jest i jakim cynikiem jest fluber obwiniając mnie o "niszczenie" tematu i to celowe

Nigdy nie dostałem tygodniowego bana

Dostałem jeden dzień

To cię dopiero zaboli 

Ja pi****le ostatni post flubera to jakaś wyższa logika

Człowieku to jest k**** forum

A ty pierdolisz tak jakbym ci matkę skrzywdzil co najmniej

Weź na wstrzymanie, to Internet i jeśli nie radzisz sobie z emocjami to może powinieneś sam od tego odpocząć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał:

Ale nie będę biernie stał i się przyglądał jak rappar wyzywa ludzi biedoty intelektualnej, niewykształconych idiotów, patologii i wszystko jest ok a nawet "ma taki styl więc jest super" i tłumaczeń flubera za post że nie czytając moich postów wie że prowokuje 

Uważasz, że masz monopol na poniżanie innych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.