Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

skoro niektórzy z was mają taki problem z Vasquezem, to dlaczego nie wrzucicie go na ignora? że nie rozwiązuje to problemu w 100%, bo ktoś go czasem zacytuje? no dajcie spokój, jesteście już chyba dużymi chłopcami, więc jakoś zniesiecie to sporadyczne wybicie ze strefy komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2020 o 19:25, kucio napisał:

 Z tego obrzydliwego nazizmu mamy prawa zwierząt np. Ustrój zbrodniczy i dekrety, decyzje itd związane z ludobójstwem, a decyzje państwowe, które dotykały mieszkańców kraju, gdzie te ustroje panowały, to dwie różne kwestie. Trzeba rozgraniczać, a nie patrzeć na wszystko 0:1.

Coś takiego jak urlopy tez podobno nazizm wprowadzał (trzeba zweryfikowac), komuchy w zsrr  wpierw 8 a później 7-godzinny dzień pracy, no to wiadomo ze są to systemy totalitarne, bo kto to widział żeby plebs w domu tyle siedział zamiast przy maszynach od rana do wieczora na chwałę kapitalistów pracować.

W dniu 27.04.2020 o 19:25, kucio napisał:

Ja się nie spotkałem z pochwałami stalinizmu, więc się na ten temat nie wypowiem w kontekście @darkonza i jego poglądów. No, ale dla mnie pochwała niektórych rozwiązań państwowych w krajach faszystowskich, komunistycznych, czy nazistowskch to nic wielkiego, bo w każdym z tych ustrojów podejmowano decyzje, które odmieniały nasze postrzeganie cudownej i czystej demokracji.

No cóż, jakbym wstał w kościele w trakcie kazania i krzyknął  Jezus był żydem!

1 częśc by spojrzała z oburzeniem "czemu gościu krzyczysz i mszę zagłuszasz" (Ci byliby ok)

2 inna część spojrzała by ze złością "co za kłamca"

3 inna część by spojrzała z niesmakiem "no był ale po co o tym teraz przypominać"

4 a pewnie znaleźli by sie tacy co chcieliby za kołnierz złapać i z kościoła wyprowadzić.

Z tego samego powodu jak sie pisze niepopularne, kontrowersyjne, niezgodne z przekonaniami większosci, ale zawierajace prawdziwe treści komentarze to i na forum znajdą się ludzie z grupy drugiej i trzeciej, a mam nadzieje ze nie z czwartej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
3 godziny temu, RappaR napisał:

Tendencja prosta. Im ktoś biedniejszy i niżej w drabinie socjoekonomicznej, tym bardziej narzeka na patusów 500+.

On tutaj tylko leczy kompleksy, mam takiego znajomego na FB z kosza, ledwie zdał szkołę, w edukacji debil na przysłowiowe 3 z matmy na maturze, pracuje na magazynie i cały czas spamuje jakieś memy o 500+

3 godziny temu, RappaR napisał:

Nudzisz, znaczy zdaje sobie sprawę, że powtarzasz się na jeden temat, by ukryć braki we wszystkich innych dziedzinach, dlatego lepiej jak przychodzisz do tematu raz na pół roku.

3 godziny temu, RappaR napisał:

My też się śmiejemy z fanatyków, dlatego jesteście z dwoma kochankami tacy pocieszni :)

3 godziny temu, fluber napisał:

Niechęć wyborców antypis do piw z sokiem wynika z powiązywania poziomu męskości z rodzajem spożywanych napojów czy też kryje sie za tym coś więcej?:)

Fluber mi zrzucał że jestem winnym zamknięcia starego tematu i cóż, jestem współwinny,

piszą sobie z tym drugim że zasługuję na bana. Owszemczęsto tak jest 

Że obrażam ludzi, tak zdarza mi się 

Że szukam zaczepki być może 

Że jestem patusem- na pewno w to wierzą

 

Kto jest niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem

 

Proponuję zamknąć oba tematy albo zablokować je dla mnie, rappara, flubera, Julka, vaskeza i artlana

Wtedy ten temat będzie czysty od takich postów 

Mam nadzieję że @fluberpokaze swą prawa naturę i napisze publicznie że nikt ostatnio nie domaga się bana bardziej od rappara (a jego posty w przeciwieństwie do moich czyta przecież)

 

Dziękuję za uwagę i "niech świat płonie", czas żeby moi adwersarze zaczeli pluć jadem i wytykać moje grzechy (do których się wyżej przyznałem 🤣)

Pozdrawiam

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 13:00, Koelner napisał:

nie przeszedłbyś testów psychologicznych , wielce prawdopodobne a nawet pewne jest to że przynajmniej raz w życiu rozmawiałeś ze sobą . rapparczuszek kłamczuszek . nie mieszaj w to logiki jeśli nigdy się z nią nie spotkałeś 

 

W dniu 30.05.2020 o 14:50, josephnba napisał:

 

Wyjaśniony po mistrzowsku 

 

17 godzin temu, Artlan napisał:

Hm… Gdyby jakiś user podawał się tutaj za senatora to chyba taki @fluber by o tym pamiętał. :) 

 

Cipek to akurat taki Duda widział więcej w młodości niż rappar (wliczając te, które oglądał na praktykach na ginekologii).

Ogólnie to wszyscy prezydenci niesamowicie się zapuszczają w tym Pałacu i dodatkowo stają się strasznie przymuleni. Kwaśniewski to najlepszy przykład, ale Bronek, Duda i Lech Kaczyński mieli podobnie. 

Kilka losowych postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał:

uważam, że tylko ty, Rappar i Julek powinniście mieć tam zakaz pisania, bo robicie największy burdel.

generalnie joseph za punkt honoru postawil sobie ze zrobi wszystko co sie da zeby tamten temat zostal ponownie zamkniety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

widzisz jakas inna sensowna interpretacje jego dzialan? chyba ze zamkniecie tematu to cel pomocniczy a celem glownym jest zrobienie na zlosc Rapparowi

uważasz , że on jest tylko tego winien ? właśnie dlatego Twoja zabawa w narratora, komentator - obserwatora recenzenta jest komiczna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

uważasz , że on jest tylko tego winien ? właśnie dlatego Twoja zabawa w narratora, komentator - obserwatora recenzenta jest komiczna 

winien czego? uwazam to co napisalem:

15 minut temu, fluber napisał:

generalnie joseph za punkt honoru postawil sobie ze zrobi wszystko co sie da zeby tamten temat zostal ponownie zamkniety. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmijmy przez chwilę że faktycznie chodzi mi o zrobienie na złość temu hmmm lekarzowi i dlatego chcę zamknięcia tematu

Ci mi to da?

Przecież rappar w przeciwieństwie do no ciebie udziela się jako typowy człowiek bez sensownego zajęcia w każdym temacie 

Ty byś prawdopodobnie zniknął z forum bo piszesz w polityce 90% swoich postów 

Rappar niestety nie zniknie

 

 

Moim zł elem jest udowodnienie tezy że jesteś nieprecyzyjny, sposujesz podwójne standardy i jeszcze postami jak ostatnie w polityce piszesz że wcale taki nie jesteś

 

Rappar odpierdala na forum największą maniame że wszystkich ma najwięcej ostrzeżeń, banów na koncie a ty z uporem maniaka powtarzasz że to ja więc idź chłopie spuść z kija i znajdź coś lepszego do roboty

Wali mnie temat o polityce, mogą go zamykać, chętnie popatrzę jak znów płaczesz żeby ci sens istnienia na e-nba przywrócili 

Ale przy okazji pokazuję że nie ja albo nie tylko ja mam w to swój wkład 

 

Posty rappara które tu wkleiłem są kwintesencją tego za co zamknięli tamten temat ale dla ciebie szanowny niebetonie, nie tercecie i niewinny fluberze i tak to moja wina 

 

Widać slogan "wina Tuska" wszedł ci za mocno

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał:

@Koelner

jak rozumiem chodzi Ci o to ze do zamkniecia tematu przyczynilo sie zachowanie wiekszej liczby osob w tym Twoje i moje i masz racje. ale zaden z nas nie przekraczal granic po to zeby temat zostal zamkniety a wlasnie to mam na mysli piszac o josephie. 

nie wiem czym jest dla Ciebie granica , dlatego zgadzam się z  @lorak odnośnie wysuniętej diagnozy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.