Skocz do zawartości

Petycja - oddajcie scenę polityczną!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Za dużo jadu tam było. Choć z drugiej strony warto było poczytać jak to koledzy się na wszystkim znają. Tyle wybitnych wpisów o znajomosci historii statystyk ekonomi dyplomacji robienia zakupów w Biedronce na takim poziomie ciężko gdzie indziej znaleźć. Ale rozumiem tez @Borys bo jezeli tak zaznaczamy wartości wolności jednostki to i Borys z tej wolnosci przewrotnie napisze ze skorzystał.  Był czas gdy nie zaglądałem tam i był czas gdy czekałem na kontynuacje dyskusji. Tym bardziej ze porównując to do innych stron i tak było kulturalnie i merytorycznie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał:

Za dużo jadu tam było. 

 

11 minut temu, Tecu napisał:

 do zamknięcia tego działu poprzez nieprzyzwoite utarczki słowne. 

No jeżeli mamy iść tym tropem jeśli chodzi o zamykanie działów, to wiecie chłopaki, jaki dział nam zamkną jako następny?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

 

No jeżeli mamy iść tym tropem jeśli chodzi o zamykanie działów, to wiecie chłopaki, jaki dział nam zamkną jako następny?:)

Jeśli będziemy siedzieć w swoim ku*widołku grzecznie i nie wynosić tego na zewnątrz to raczej możemy być spokojni. 

@Borys akurat mocno nam ostatnio pomógł, umożliwiając kilka technicznych rzeczy ( dodanie Archiwum, zmiana nazwy głównego tematu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Jeśli będziemy siedzieć w swoim ku*widołku grzecznie i nie wynosić tego na zewnątrz to raczej możemy być spokojni. 

tbh Wasz kurwidołek ma jakieś 10x większy impakt na pozostałe części forum niż temat o polityce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Jeśli będziemy siedzieć w swoim ku*widołku grzecznie i nie wynosić tego na zewnątrz to raczej możemy być spokojni. 

Z politycznego kurwidołka też nikt nic nigdzie nie wynosił. Nawet przecież padł taki zarzut, że są użytkownicy, którzy piszą tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

tbh Wasz kurwidołek ma jakieś 10x większy impakt na pozostałe części forum niż temat o polityce :) 

Prove it.

4 minuty temu, fluber napisał:

Z politycznego kurwidołka też nikt nic nigdzie nie wynosił. Nawet przecież padł taki zarzut, że są użytkownicy, którzy piszą tylko tam.

No ale grubo tam niektórzy jechali i z tymi zgłoszeniami naruszeń to Ely akurat ma rację bo sam to teraz widzę. Jak byście się sami nie raportowali to temat nadal by funkcjonował a tak to sami sobie jesteście trochę winni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be GM to dyskusje. Czasem pełne emocji ale dyskusje. Polityka to były wyzwiska gdzie jedynym celem niektórych było poniżanie. Niektórzy byli tam dumni że robią głupka z drugiej osoby. Nie ma porównania. Ostatnie 3-4 miesiące to było pogłębianie szamba w wątku politycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ely3 napisał:

Be GM to dyskusje. Czasem pełne emocji ale dyskusje. Polityka to były wyzwiska gdzie jedynym celem niektórych było poniżanie. Niektórzy byli tam dumni że robią głupka z drugiej osoby. Nie ma porównania. Ostatnie 3-4 miesiące to było pogłębianie szamba w wątku politycznym

No to dobrze by bylo jednak wydac jakies ostrzezenia dla tych osob, a nie zamykac temat.

Przeciez klotnie rappara z josephem nie miala nic wspolnego z tematem. Jakby sie zaczeli tak obrazac w temacie jazz to bys tematu o jazz nie zamknal przeciez. Nie rozumiem czemu ma sluzyc ta zbiorowa odpowiedzialnosc.

32 minuty temu, Eld napisał:

 

No ale grubo tam niektórzy jechali i z tymi zgłoszeniami naruszeń to Ely akurat ma rację bo sam to teraz widzę. Jak byście się sami nie raportowali to temat nadal by funkcjonował a tak to sami sobie jesteście trochę winni. 

No jakbym wiedzial ze za raportowanie chamskich postow zostane ukarany zamknieciem tematu w ktorym bardzo lubilem pisac to bym nie raportowal ale w zyciu by mi to do glowy nie przyszlo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ely3 napisał:

Be GM to dyskusje. Czasem pełne emocji ale dyskusje. Polityka to były wyzwiska gdzie jedynym celem niektórych było poniżanie. Niektórzy byli tam dumni że robią głupka z drugiej osoby. Nie ma porównania. Ostatnie 3-4 miesiące to było pogłębianie szamba w wątku politycznym

dlaczego nie interweniowales tylko biernie sie przygladales?    co jest gorsze wyzywajcy sie ludzie czy leniwy moderator z zamknietymi oczami? 

temat pownien byc moderowany . mimo ze ostatnio nastapil duzy zjazd z poziomem , mozna  sie bylo dowiedziec kilku wartosciowych rzeczy, za upadek tego tematu jestes tak samo odpowiedzialny jak wyzywajcy sie uzytkownicy , nawet bardziej , majac narzedzia NIC nie zrobiles.

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, mistrzBeatka napisał:

, majac narzedzia NIC nie zrobiles.

Jak to nic nie zrobił? Zamknął temat!

Nie wiesz jak to wygląda od tej drugiej strony a próbujesz obciążyć winą kogoś innego. I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę że słowami "leniwy" nie obrażasz jednego Moda a wszystkich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Jak to nic nie zrobił? Zamknął temat!

Moderatorzy go nienawidzą. Zobacz, jak jednym prostym trikiem sprawił, że nie otrzymuje raportów o naruszeniu regulaminu:)

16 minut temu, Eld napisał:

 

Nie wiesz jak to wygląda od tej drugiej strony a próbujesz obciążyć winą kogoś innego. I mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę że słowami "leniwy" nie obrażasz jednego Moda a wszystkich?

Ja wiem tylko, jak to wygląda od mojej strony. A wygląda to tak, że siedzę od 10 lat na forum i jeden z moderatorów postanowił, że od dzisiaj moje posty o polityce będą usuwane, a potem karane banem, bo Rappar pokłócił się z Josephem. Mam wrażenie, że przeniosłem się kilkadziesiąt lat wstecz i właśnie moja klasa dostała szlaban, bo Krzysio brzydko nazwał Piotrusia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.