Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ja Wam wszystkim poodpisuje, ale tyle się chętnych na moje słońca rzuciło że nie wiem sam co robić. Także nie że ni czytam, ale nie sposób odpisać na wszystko. Paece, wszystko ogarne w swoim czasie.

oby przed trade deadline :P

 

Biyombo czeka na chętnego! Nikt nie chce defensywnego Centra? Boston? Portland? Detroit? (skoro nie ma Drumm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor i Noel dostępni do wymian. Na Noela mam już niezłą ofertę, także jeżeli komuś by się przydał to proszę się śpieszyć, bo niedługo może być niedostępny.

Ogólnie mogę przyjąć złe kontrakty za picki. Będę starał się kontynuwać dzieło Hinkiego, ale postaram się to jakoś uporządkować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okafor i Noel dostępni do wymian. Na Noela mam już niezłą ofertę, także jeżeli komuś by się przydał to proszę się śpieszyć, bo niedługo może być niedostępny.

Ogólnie mogę przyjąć złe kontrakty za picki. Będę starał się kontynuwać dzieło Hinkiego, ale postaram się to jakoś uporządkować :smile:

 

edit: ok, nie zauważyłem, że już wstawiłeś

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś byłby zainteresowany przyjęciem noah'a z pickiem memphis to dawać na priv i można ponegocjować różne możliwości.

jennings do oddania.

Lee przy ciekawej ofercie, gdzie wchodzą młodzi lub picki w gre również.  


Idealny PG Jrue Holiday lezy na stole dla kontenera. Oczekuje lottery pick.

spora cena, zdziwię się jeśli ktoś spełni twoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac grasz Davisem na 4? Chcesz na 5 Bismarcka?

Wszyscy robią rebuild ala Hinke, a ja robie ala Pop:

 

wypierdalam Gentrego i mianuję siebie samego an trenera. ADavisowi daję odpocząć conajmniej w każdym b2b, a może nawet i jakiegoś lekarza by się wyleczył wreszcie.

Do tego w s5 Diallo i Buddy grają po 40minut.

 

Od Ciebie chętnie pozyskam Lamba, bo imo za sam avek należy mi się jak psu buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga.

 

Tera będzie bomba.

 

Koniec zabawy - piersza poważna wymiana przed Wami.

 

Los Angeles Clippers vs Boston Celtics.

 

Do Clippers: James Young

 

Do Celtics: Paul Pierce.

Zieew... :P

 

Rzeczywiście bomba :D

 

Ale welcome home Paul! Szanuję

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce potrejdować ze mną to niech pisze jutro lub w niedzielę, moge znowu być tydzien bez neta.. w niemczech jestem i jak narazie nie moge znalezc pod kolonią w miare taniego pensjonatu z internetem... (sie zastanawiam czy to są kurde Niemcy czy Czeczenia??)
ogólnie interesuje mnie tylko wzmocnienie się lub zrzucenie stuckeya i ellisa (jedno z drugim najlepiej)
jak komuś nie odpisałem to znaczy że nie jestem zainteresowany, jedna propozycja mnie nawet rozsmieszyla: George, Young, Jefferson za M.Gasol, Parsons, Baldwin + picki (co to znaczy + picki??) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce potrejdować ze mną to niech pisze jutro lub w niedzielę, moge znowu być tydzien bez neta.. w niemczech jestem i jak narazie nie moge znalezc pod kolonią w miare taniego pensjonatu z internetem... (sie zastanawiam czy to są kurde Niemcy czy Czeczenia??)

ogólnie interesuje mnie tylko wzmocnienie się lub zrzucenie stuckeya i ellisa (jedno z drugim najlepiej)

jak komuś nie odpisałem to znaczy że nie jestem zainteresowany, jedna propozycja mnie nawet rozsmieszyla: George, Young, Jefferson za M.Gasol, Parsons, Baldwin + picki (co to znaczy + picki??)

Przyszloroczne picki. Ktos chcial dac Ci dwoch graczy na maxie plus mlodziez. Wychodzi na to, ze ktos proponowal pewnosc za ewentualna niepewnosc z PG. Propozycje czasami sa absurdalne (sam takie dawalem/otrzymywalem) ale w realnej nba tez pewnie takie sa. Indiana raczej pewnego poziomu nie przeskoczy wiec nie dziw sie, ze ludzie beda uderzac do Ciebie po PG. Tak samo byloby jak ktos mial Kings. Ludzie beda pytac o dostepnosc Barnesa w Dallas, Davisa w Pelikanach choc u nas moze byc lepiej itd. Taka robota ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem teraz że szukam wzmocnień jak już, a nie wymiany PG. PG nie do ruszenia, chyba że za kogoś pokroju Lillard, Curry, itp. czyli franchise player w miarę młodym wieku. Parsons może i jest na maxie, ale to szrot, Marc może i jest super ale gdzie mam go wsadzić mając turnera? :smile:

PS. Pick mogę oddać za jakiegoś SG do s5. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.