Skocz do zawartości

beGM - Wymiany


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny deal:

Minnesota otrzymuje:

Ibaka + Batum + CJ Wilcox

Orlando otrzymuje:

1st round Wizards 2017 niezastrzeżony

2nd round Minnesota 2018

2nd round Wizards 2018

1st round Minnesota 2017 prawo zamiany picku, o ile pick będzie na miejscach 1-6

1st round pick Minnesota 2019 prawo zamiany picku żadnych zastrzeżeń

Oraz gracze:

Pekovic, Rush, Muhammad, Payne oraz Zach LaVine

Dodatkowo Minnesota podpisuje Lance Stephensona na dwuletnim kontrakcie, który składa się:

- sezon 2016/17 - minimum dla weterana

- sezon 2017/2018 - minimum dla weterana, ale jest to opcja zawodnika

Zaraz zrobię update składu, picków oraz salary. Po tym dealu Minnesota ma dwa wolne sloty i spełnia kryterium minimum 13 zawodników. Czekam na akceptację Dnc oraz komisarza.

Potwierdzam wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE


Minnesota szuka dobrych back-upów na PG, SG, PF/C

W zamian oferuję pakiety ciekawych kontraktów, pozwalających uwolnić trochę miejsca w salary:

Aldrich, Cole $ 7 643 979,00 $ 7 300 000,00 $ 6 956 021,00 (jeżeli zostanie zwolniony do 20 czerwca 2018 to ma tylko gwarantowane $2,056,021, co daje oszczędność w postaci $4.900,00)

Bjelica, Nemanja $ 3 800 000,00 $ 3 949 999,00 $ 4 937 499,00 (QO - schodzący kontrakt)

Smith, Jason $5 000 000,00 $5 225 000,00 $5 450 000,00 (opcja zespołu)

Przy dobrych wiatrach, biorąc pakiet Bjelica, Smith, Aldrich, dostajesz w w pakiecie na sezon 2018/2019 17 343 520,00, ale tylko 2 056 021,00 z tego jest gwarantowane. Możesz zaoszczędzić przed sezonem 2018/19 nawet 15 287 499,00 $$$!!!! Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana między Detroit a Utah : Burks-Mirotic nie przechodzi (za duża różnica salary dla Pistons, którzy są już powyżej SC).

Wymiana między Wolves i Magic jest ok (Wolves mogli wziąć większe umowy, bo mieli tonę luzu w SC)

Wymiana między Utah i Raptors jest ok, ale jako, że nastąpiła po złej wymianie Burks-Mirotic, wstrzymałbym się tu z nią.

 

+ edytujcie na bieżąco rostery po skompletowaniu wymian - inaczej ciężko mi się doszukać kto ma ile SC i dochodzić może to takich sytuacji jak wyżej.

Macie potwierdzona wymianę - edytujcie przed negocjowaniem kolejnej (łącznie z wypisaniem sumy SC).

 

Myślałem, że ustaliliśmy, że w tym sezonie salary nie ma znaczenia i liczy się od przyszłego... ale ok, to w takim razie wstrzymuję te 2 wymiany (sorry Toronto, ale ten deal był związany z wymianą z Detroit) i poszukam czegoś zgodnego z salary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój deal z Utah jest ważny czy nie bo już nic nie wiem? W trade analyzer przechodzi ta wymiana

 

Jest ważny. Chodziło o to, że tamta moja wymiana z Detroit nie przeszła, a ona z mojego punktu widzenia była związana z wymianą z Tobą. Teraz potwierdzam deal z Tobą raz jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpiszę roster, salary itd, ale jakby co wita nowy manager Sixers.

Składać oferty już można :)

Na razie w skrócie, zasadniczo wszyscy są możliwi do wymiany, ale każdy ma swoją cenę, nie ukrywam, że Embiid bardzo wysoką, ale kto wie :)

Nie robię tradów na siłę, mogę przyjąć salary jak ktoś chce wyczyścić i dorzuci odpowiedni bonus.

Jutro coś więcej napiszę, ale w razie czego czekam na oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • karpik zablokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) ten temat
  • Reikai odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Reikai przestał(a) promować i podpiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.