Skocz do zawartości

Stworzenie ligi beGM w fantasy


cvbe

beGM Fantrax  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za utworzeniem ligi wraz z rosterami beGM w serwisie lig fantasy NBA, dla łatwiejszego i czytelniejszego sprawdzania statów graczy z każdej z drużyn?



Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, cvbe napisał:

No trochę Ci tych technicznych i wykluczeń brakuje do Liderów z Orlando :(

Te wyniki paradoksalnie będą skorelowane z głębią składu, bo im więcej ktoś gra tym więcej łapie tych dziwnych statystyk:)

14 minut temu, cvbe napisał:

 

Have fun.

Ale to będzie zajebiste narzędzie do szukania FA-sów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cvbe napisał:

Składy wpisane - prosiłbym każdego o sprawdzenie swojej drużyny czy się zgadza.

No i piękna sprawa - można zaznaczyć okres (trzeba będzie sobie dopasować datę tylko niestety, bo nie da się zaznaczyć dla całej drużyny od konkretnego meczu oczywiście) z którego chce się zobaczyć statystyki - np od 01.02 do teraz, co oznacza, że (niestety z minimalnymi odchyleniami bo pewnie obejmie taki okres np o jeden mecz więcej jakiegoś gracza) możemy sobie sprawdzać staty też trymestrami.

Ustawienia ligi są debilne, promujące techniczne, wykluczenia, faule itp, więc wyniki w lidze nie mają znaczenia. W założeniu nie powinniście być w stanie wprowadzać żadnych zmian w drużynach - nie dacie rady przeprowadzić tam wymiany, nie zmienicie nawet lineupu, więc będzie ten domyślny jaki ustawiony jest teraz. To wszystko mogę zrobić tylko ja - dla Was będzie to tylko strona, gdzie sprawdzicie staty wszystkich graczy jednej drużyny w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania internetu.

Have fun.

No no cvbe. W ciul zajebista robota. Bez dwóch zdań. 

Pięknie widać, np skuteczność teamu za trzy. Chciałem to z palucha sobie policzyć, bo coś czułem że będzie spoko a tu jeden rzut okiem i cyk - 37,7%. Bucks, Orlando, Hornets, Rockets, Nuggets, Suns, Heat, 76ers, Raptors, Lakers czyli drużyny znacznie mocniejsze ode mnie stoją w tym elemencie gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

gdzie mozna to sprawdzic? xd

Ty nigdzie nie możesz bo byłeś na tyle leniwy, że nie podałeś cvbe maila.

A szkoda, bo jest to piękne i Twoi Knicks cudownie stoją w rzutach za trzy, ale no niestety przez swoje lenistwo nie będziesz mógł się na to powołać, no chyba że cvbe się ulituje nad Twoim marnym losem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
6 minut temu, Eld napisał:

Pięknie widać, np skuteczność teamu za trzy. Chciałem to z palucha sobie policzyć, bo coś czułem że będzie spoko a tu jeden rzut okiem i cyk - 37,7%. Bucks, Orlando, Hornets, Rockets, Nuggets, Suns, Heat, 76ers, Raptors, Lakers czyli drużyny znacznie mocniejsze ode mnie stoją w tym elemencie gorzej. 

No zajebista sprawa to jest - np mogę sobie zerknąć, że w tym trymestrze moi rzucają póki co 44% za 3 :)

 

@człowiek...morza teraz to to już kosztuje 2 rundę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ni mam, ale za rok dostaniesz 200 tys $ za free :P

Oooo, dzięki, całkowicie bym się tego nie spodziewał :P

Dawaj maila na priv, spróbuję przerzucić Ci drużynę.

k**** żeby maila mi wysłać to się miesiąc dopraszałem a na gotowe dzisiaj to tylko 6 drużyn się nie zalogowało jeszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Jak się sprawdza takie coś jak skuteczność za trzy na trymestr?

Jak wejdziesz w swój zespół to możesz wybrać staty zamiast "Regular season - YTD" to "Regular season - dates" - wprowadź tylko datę początku trymestru (mniej więcej żeby się zgadzało z liczbą spotkań rozegranych) i na dole masz sumy dla wszystkich graczy - pod tabelką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cvbe napisał:

Jak wejdziesz w swój zespół to możesz wybrać staty zamiast "Regular season - YTD" to "Regular season - dates" - wprowadź tylko datę początku trymestru (mniej więcej żeby się zgadzało z liczbą spotkań rozegranych) i na dole masz sumy dla wszystkich graczy - pod tabelką.

Akurat u nas ten trymestr fajnie się dla nas zaczął bo po allstar brake. Wystarczy ustawić od 15 Lutego i cyk, gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Akurat u nas ten trymestr fajnie się dla nas zaczął bo po allstar brake. Wystarczy ustawić od 15 Lutego i cyk, gotowe.

No z tym, że chyba część graczy miała wtedy rozegrane 52/54 spotkania zamiast 53, więc małe odchyłki na pewno będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No z tym, że chyba część graczy miała wtedy rozegrane 52/54 spotkania zamiast 53, więc małe odchyłki na pewno będą.

Na stosunkowo długi T3 który ma 29 meczów nie powinno mieć to jakiegoś ogromnego przełożenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.