Skocz do zawartości

Stworzenie ligi beGM w fantasy


cvbe

beGM Fantrax  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za utworzeniem ligi wraz z rosterami beGM w serwisie lig fantasy NBA, dla łatwiejszego i czytelniejszego sprawdzania statów graczy z każdej z drużyn?



Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia szansa - jutro powinienem mieć trochę czasu na założenie tych maili i utworzenie ligi, ale jeśli ktoś mi nie wyśle tego maila to mam w dupie i później nie będę mu dawał dostępu bo nie będę zapamiętywał wszystkich maili i haseł. Więc jeśli ta ósemka która nie wysłała chce mieć kiedykolwiek dostęp (tak @Lucas, może i Ty zmienisz jednak kiedyś zdanie) to prawdopodobnie do jutra czas na wysłanie mi swojego maila:

@Principe @kucio @MMM2121 @Regis @SlaKB @człowiek...morza @Lucas @shevcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cvbe napisał:

Ostatnia szansa - jutro powinienem mieć trochę czasu na założenie tych maili i utworzenie ligi, ale jeśli ktoś mi nie wyśle tego maila to mam w dupie i później nie będę mu dawał dostępu bo nie będę zapamiętywał wszystkich maili i haseł. Więc jeśli ta ósemka która nie wysłała chce mieć kiedykolwiek dostęp (tak @Lucas, może i Ty zmienisz jednak kiedyś zdanie) to prawdopodobnie do jutra czas na wysłanie mi swojego maila:

@Principe @kucio @MMM2121 @Regis @SlaKB @człowiek...morza @Lucas @shevcu

Ja jeszcze wyślę maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Zaraz wysle, ale nadal uwazam ze to doprowadzi do tego, ze ktos dziwnie zacznie interpretowac wyniki z fantasy na nasza lige (dlatego glosowalem na nie)

Dlatego właśnie planuję ustawić tam jakieś totalnie bzdurne kryteria (typu: w roto najważniejszą kategorią będzie liczba przewinień technicznych albo coś w tym stylu - jak najgorsze będę w stanie), żeby jedyne do czego się to przydało to zebranie graczy jednej drużyny w jednym miejscu w celu sprawdzenia ich statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Dlatego właśnie planuję ustawić tam jakieś totalnie bzdurne kryteria (typu: w roto najważniejszą kategorią będzie liczba przewinień technicznych albo coś w tym stylu - jak najgorsze będę w stanie)

Moze byc, westbrook ma chyba najwiecej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kogoś o założenie na gmailu dwóch adresów mailowych:

begm.knicks@gmail.com

begm.kings@gmail.com

i podesłanie mi na pw hasła. Zrobiłbym to sam ale za dużo razu użyłem swojego nr telefonu do zakładania pozostałych maili i gmail odmawia współpracy. Zajmie Wam to 3 minuty, więc jakby ktoś zrobił to teraz od razu to będę wdzięczny bo akurat mam czas ogarnąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Prośba do kogoś o założenie na gmailu dwóch adresów mailowych:

begm.knicks@gmail.com

begm.kings@gmail.com

i podesłanie mi na pw hasła. Zrobiłbym to sam ale za dużo razu użyłem swojego nr telefonu do zakładania pozostałych maili i gmail odmawia współpracy. Zajmie Wam to 3 minuty, więc jakby ktoś zrobił to teraz od razu to będę wdzięczny bo akurat mam czas ogarnąć temat.

ok, chwilunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składy wpisane - prosiłbym każdego o sprawdzenie swojej drużyny czy się zgadza.

No i piękna sprawa - można zaznaczyć okres (trzeba będzie sobie dopasować datę tylko niestety, bo nie da się zaznaczyć dla całej drużyny od konkretnego meczu oczywiście) z którego chce się zobaczyć statystyki - np od 01.02 do teraz, co oznacza, że (niestety z minimalnymi odchyleniami bo pewnie obejmie taki okres np o jeden mecz więcej jakiegoś gracza) możemy sobie sprawdzać staty też trymestrami.

Ustawienia ligi są debilne, promujące techniczne, wykluczenia, faule itp, więc wyniki w lidze nie mają znaczenia. W założeniu nie powinniście być w stanie wprowadzać żadnych zmian w drużynach - nie dacie rady przeprowadzić tam wymiany, nie zmienicie nawet lineupu, więc będzie ten domyślny jaki ustawiony jest teraz. To wszystko mogę zrobić tylko ja - dla Was będzie to tylko strona, gdzie sprawdzicie staty wszystkich graczy jednej drużyny w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania internetu.

Have fun.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.