Skocz do zawartości

StubHub Bilety


Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Liczę na Wasze doświadczenie i podpowiedzi ;) Lecimy z mężem do Miami i w prezencie kupiłam 2 x bilety na mecz Denver Nuggets / Miami Heat. Niestety źle sprawdziłam daty i mecz pokrywa z lotem powrotnym 🙄 dlatego lipa. Czy mogę na stronie StubHub zamienić datę meczu, np. na Oklahoma City / Miami Heat (ten mecz jest dwa dni wcześniej). Próbowałam ogarnąć to na stronie, ale aktualnie zablokowali mi konto ?! Zastanawiam się czy to w ogóle 'bezpieczna' strona, bo kontakt przez chat jest niemożliwy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczna i bardzo ok, chociaż czasami lepsze bilety są na ticketmaster. Generalnie jednak ze stubhub korzystałem wiele razy bez najmniejszych problemów 

biletow nie zamienisz ale możesz je na tej stronie sprzedać i kupić niezależnie na OKC
 

kiedys pomyliłem sektory (chciałem za ławka a poszło z drugiej strony) i bez problemu bilety się sprzedały 

 

Jeszcze tylko nadmienię (nie wiem gdzie macie hotel) ze jazda autem do hali to raczej sredni pomysł. Ja jechałem godzinę ostatni kilometr parking klubowy chyba 50$ pozostałe niewiele taniej a dostać się tam to naprawdę spory problem 

To samo jeżeli chodzi o wyjazd chociaż trochę lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam na forum i tak jak piszesz - że mogę je sprzedać.  Ostatecznie wystawiłam je na sprzedaż, dostałam komunikat, że się udało, a chwilę później zablokowali mi konto. Na maila dostałam wiadomość 'Oferta nieaktywna, ze względów bezpieczeństwa tymczasowo zablokowane konto' - proszą, aby się z nimi skontaktować, ale nie ma gdzie 🤷‍♀️ Chat nie działa, maila nie ma... Bilety na mecz, który grają dwa dni wcześniej kupiłam już na Vivid Seats, ale chciałabym spróbować chociaż odzyskać kasę za te pierwsze bilety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hale NBA maja świetna oglądalność praktycznie z każdego miejsca. Wiec świetne miejsca i tak. Ba czasem bliżej na bogato to gorzej bo tamta klientela się spóźnia ciagle kupuje żarcie i przeszkadza w oglądaniu. 
Dodatkowo w przerwach pomiędzy kwartami można czasem zmienić miejsce na lepsze bo sold out a komplet to dwie inne bajki. 
Jeżeli planujecie zwiedzać Miami autobusowym upperdeckiem to warto tak skoordynować bilety na 24/48ha aby podjechać na mecz w jedna stronę ( zależy o której będzie) bo samochodem to kiepski pomysł. A jeżeli chcesz jeszcze poprawić ofertę dla męża weź go na skrzydełka do Hooters obok hali. ;)  

Jeżeli macie samochód koniecznie na Key West. Z noclegiem jeżeli jeszcze nie zapięte rezerwacje. Jedno z najwspanialszych pirackich miasteczek na świecie. 

Będąc na Key West wspomnij przy małżach ze wiesz ze się tu urodził świetny Center David Robinson. Jak zna to się zna. Jak nie zna to udaje kibica i zamiast do kumpla na mecz chodzi gdzieś indziej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tipy ;)  Skrzydełka ogarniemy 😋

Oczywiście Key West jest na liście, nie planowaliśmy tam noclegu, ale skoro sugerujesz to może jednak poszukamy czegoś.... 

On akurat kuma temat koszykówki dość dobrze, ale ja muszę się wyedukować, aby nie było wtopy ;) Zacznę od CDR 😎

Ps. Mam nadzieję, że jednak będzie nam dane zobaczyć mecz 🏀, bo jak na razie nie mam dostępu ani do jednych biletów, ani do drugich - jeszcze nie dostałam maila o zaakceptowaniu - zawsze to tak długi trwa??  🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iwona Namawiam na nocleg w Key West z paru powodów:

- urocze domki i dostępny pokój z łazienka które bez trudu można wynająć gdzie gospodarze maja już takie trochę karaibskie klimaty i są otwarci na gości 

- sporo miejsc do zobaczenia w tym Dom Ernesta i Muzeum Skarbów Pirackich 

- świetne kluby z klimatem Karaibow czy Europy gdzie można na luzie napić się piwa czy rumu na ulicy Duvall Street gdzie czujesz taki hiszpański luz  w USA to rzadkosc  

- świetne knajpy z owocami morza i rybami podawane na słodko z owocami 

- dziwne ale profesjonalne występy Drag Queens. 
ogolnie klimat taki ze warto się powłóczyć napić i iść potem spać a nie iść na parking i wracać. Tym bardziej ze droga malownicza i szkoda powrotu nocnego 

- fajna rezydencja zimowa Prezydenta USA 

- targowisko z knajpami pod chmurką 

- krowy morskie czy jak się nazywają te potwory które bawią się jak takie dużo większe foki

- opcja popływania promem statkiem łódka 

- baza US Navy  

- punkt południe  

po prostu bardzo inne i urokliwe miejsce zarażające atmosfera której nie poczujesz nawet w Barcelonie gdzie w tle majaczy ta szelmowska piracka atmosfera dawnych dni  

 

@Iwona to strzał w ciemno w dychę. 

image.jpeg.bd0335fc3064599cd7f476b8a1db00dc.jpeg

Uczucie ze się jest na końcu świata w bonusie 

90 mil do Kuby 

Samochodem do Miami to 260km wiec nie tak mało. 

Zamiast jazdy nocnej drinki i z rana Dom Ernesta 

 

 

 

 

image.thumb.jpeg.0853f6ee452d8e34be505baaa3fb6eaf.jpeg

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.