Skocz do zawartości

LXIX ASG / ASW MMXX random shit


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Pepis21 napisał:

Jesteś pewien? Ja o nowej formule dowiedziałem się dopiero po śmierci Kobego kiedy NBA ogłosiła to światu. Wcześniej nie widziałem żadnych przecieków w tym temacie.

Tak mowili w studiu TNT i podczas meczu komentatorzy, 24 tylko dodali ale pomysl z graniem do konkretnego wyniku juz byl wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jak, tego i tamtego, ale dobrze że są jeszcze ludzie co traktują asg na poważnie, albo może powinienem powiedzieć nie odmiennie od swojego szarego codziennego dnia pracy w nba, rozchodzi mi się o niejakiego bricka i spidę miszela którzy postanowili pokazać że sztuka ceglenia nie może nie zostać zaprezentowana na tym"świńcie kłoszykówki" :P a no i oczywiście Gob rulez i co @Qcin_69 kto jest samcem alfalfa, kogo poklepywali po zadzie itp łyso ci 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

nie wiem co jak, tego i tamtego, ale dobrze że są jeszcze ludzie co traktują asg na poważnie, albo może powinienem powiedzieć nie odmiennie od swojego szarego codziennego dnia pracy w nba, rozchodzi mi się o niejakiego bricka i spidę miszela którzy postanowili pokazać że sztuka ceglenia nie może nie zostać zaprezentowana na tym"świńcie kłoszykówki" :P a no i oczywiście Gob rulez i co @Qcin_69 kto jest samcem alfalfa, kogo poklepywali po zadzie itp łyso ci 🤪

przeciez Ty jeszcze pol roku temu pisałeś ze Gobert nie nadaje się do współczesnej koszykówki xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych czwartych kwart w ASG ever, serio ... wystarczy grać choć trochę na poważnie, a nie lecieć na pusty kosz w dwie strony i zaraz się to inaczej ogląda. 
Ty samym była to też chyba najgorsza interpretacja amerykańskiego hymnu ever 🤮 🤣 Poważnie, słuchając tego myślałem, że zaraz dostanie butelką przez łeb i usłyszę chóralne shut up b***ch ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem jeszcze raz 4Q i to było tak dobre, że nawet FTs nie przeszkadzały (26 oddanych w kwarcie, to więcej niż w niektórych całych ASG). normalnie to się przecież je przewija, a tu z każdym wiązały się emocje i nawet patrzenie na reakcje zawodników dawało mega fun.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

przeciez Ty jeszcze pol roku temu pisałeś ze Gobert nie nadaje się do współczesnej koszykówki xd 

pół roku temu to chyba ciebie ojciec płodził ... to było spokojnie z prawie rok temu :D poza tym patrząc po tym meczu to w zasadzie prawda :P ja mówię tylko że Gob jest samicą omega w Jazz i Spida mu może possać :)  

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lorak napisał:

super to jest, pasjonata jednak zawsze dobrze posłuchać.

Dokładnie. Chyba najbardziej kluczowe jest to co powiedział - zła kolejność i Gordona. No i ja rozumiem że powtarzanie jakiegoś dunku jest przez takiego pasjonata gorzej widziana, ale jak ktoś coś arcytrudnego robi zajebiście, to chyba powinien jednak dostawać najwyższe noty. 

Gordon naprawdę miał pecha, ale trudno mówić że LaVine czy DJJ nie zasłużyli - bo byli świetni i obok konkursu z Vincem te dwa z Gordonem to absolutna topka SDC ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon miał dobrą kolejność - jego 4., najlepszy wsad to jeśli się nie mylę był ostatni wsad konkursowego 'regulation', ostatnie 2 to były dogrywki bo szli z Jonsem po równo w punktacji. Trudno żeby najlepsze dunki zostawił na dogrywkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że jeśli ten 5-ty wsad faktycznie miał być z zawiśnięciem na łokciu, to i tak nie dałby mu on zwycięstwa. Jeśli każdy fajny wsad to jest 50 punktów, to brakuje potem skali dla wsadów kręcących się w okolicach all-time great. Gordon ma już co najmniej dwa takie (ten pod obiema nogami i 360 od tablicy w tym roku) i żadnego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spabloo napisał:

Jeśli każdy fajny wsad to jest 50 punktów, to brakuje potem skali

Bo punktacja to efektywnie 1-3 (8-10), przy co lepszych wsadach nawet 1-2, bo 7 pkt to jest sporadycznie pojawiajaca sie ocena na pocieszenie, ze udalo ci sie nie zrobic sobie krzywdy, a 8 to najwyzej "meh".

Powinny byc jakies publiczne wytyczne co oznacza ktory punkt na skali, z 10 na jakies all time wyczyny (np. 360 od Fultza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Moze powinni wprowadzic ocenianie jak u nas w szkole w 1-3 zeby nie stresowac dzieci to sie dostaje 1-3 kotki, 1-3 sloneczka itp

Serio tak jest? Pytanie całkowicie poważne. Jeżeli tak to jak się cieszę że mam podstawówkę 20 lat za sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedynym problemem jest tutaj tak jak Szak napisał każdy chce być miły tylko to psuje zabawę. Fajną sprawą byłoby gdyby profesjonalni dunkerzy oceniali ale to już abstrakcja :D Wtedy pewnie byłaby odwrotna sytuacja i poleciałyby 4 i 5 przy niektórych dunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ocenami to się z nim zgadzam w 100%. Do teraz nie wiem za co Dwight dostał 49 przy drugim dunku, chyba za #24 na koszulce, bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Nie do końca za to zgadzam się z tym jego "To już było" szczególnie, że wspominał iż Double Up-a robił z 5/6 razy, więc to też nie jest tak, że profesjonalni dunkerzy w każdym konkursie robią coś nowego, więc czepia się tutaj tego trochę na siłę. Poza tym jeżeli dunk jest dobry (nie o tobie Dwight) i efektowny (znów nie o tobie Dwight) to czemu nie zobaczyć go po latach raz jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.