Skocz do zawartości

LXIX ASG / ASW MMXX random shit


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mac napisał:

Ogladal ktos celebrity game?

Obejrzałem cały poza kawałkiem Q2. Te wyzwania takie przaśne, ale sam mecz jak zwykle na humorze, choć Quavo się spiął i grał na Westbrookową modłę. Ta gimnastyczka to się za to nagrała, weszła na ostatnie sekundy meczu i nawet piłki nie dotknęła. W Q3 za to do zespołu Wilbona dołączył Horace Grant a do zespołu Smitha Nate Robinson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście konkursy w naszej PLK? Konkurs wsadów odbył się i to właściwie jedyne co można powiedzieć ciekawego, bo poziom średni, ale konkurs trójek za to miodny i to przy standardowych zasadach. Polecam na trójki sobie zerknąć, emocje duże, wyniki wysokie, jest na co popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Obejrzałem cały poza kawałkiem Q2. Te wyzwania takie przaśne, ale sam mecz jak zwykle na humorze, choć Quavo się spiął i grał na Westbrookową modłę. Ta gimnastyczka to się za to nagrała, weszła na ostatnie sekundy meczu i nawet piłki nie dotknęła

w 2Q akurat nawet oddała rzut ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dunk nad Tacko nie jest 50 to ja nie wiem, jury się chyba z Ansley'em na łby pozamieniało! Nie zrozumcie mnie źle miałem Jonesa za faworyta, bo się bałem, że Gordon może przekombinować jak w 2017 i co by nie mówić Jones miał bajka dunki (choć wszystko pod nogo praktyznie) szczególnie ten od deski nad typkiem i pod nogo ale Tacko>Windmill jak dla mnie. Panowie z TNT rację mieli, że powinien być remis i domu (podobnie jak w 2016). Gordona może czuć się oszukany, może nie w taki sposób jak Igoudala w 2006 czy DeRozan w 2010 oraz 2011, ale czuć się może. Niemniej jednak takie konkursy wsadów chce się widzieć, miło zaskoczył Connaughton, Dwight za to kupsko, choć można się było tego spodziewać (idealny byłby do Konkursu Wsadów PLK). Za rok chce taki sam skład tylko Dwighta zamieńcie na LaVine'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pepis21 napisał:

eżeli dunk nad Tacko nie jest 50 to ja nie wiem,

jajcami mu glacę przetarł

23 minuty temu, Pepis21 napisał:

Gordona może czuć się oszukany, może nie w taki sposób jak Igoudala w 2006 czy DeRozan w 2010 oraz 2011, ale czuć się może.

imho obecność DJJ i Wade w komisji to jest żart i jeszcze mniej śmieszny w obecnej sytacji

24 minuty temu, Pepis21 napisał:

Niemniej jednak takie konkursy wsadów chce się widzieć, miło zaskoczył Connaughton,

zawsze fajnie widzieć małego białasa w takim konkursie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Jeżeli dunk nad Tacko nie jest 50 to ja nie wiem, jury się chyba z Ansley'em na łby pozamieniało! Nie zrozumcie mnie źle miałem Jonesa za faworyta, bo się bałem, że Gordon może przekombinować jak w 2017 i co by nie mówić Jones miał bajka dunki (choć wszystko pod nogo praktyznie) szczególnie ten od deski nad typkiem i pod nogo ale Tacko>Windmill jak dla mnie. Panowie z TNT rację mieli, że powinien być remis i domu (podobnie jak w 2016). 

Mnie się bardziej do ostatniego dunku podobał Derrick Jone Jr, ale generalnie remis byłby najsprawiedliwszy. Akurat kiedy ostatni dunk Gordon miał lepszy od Jonesa, to sędziowie podjęli niezrozumiałą decyzję( a właściwie to Wade zepsuł zabawę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paskudny finisz całkiem dobrego SDC.

w poprzednim SDC Gordon zrobił wg mnie overall fajniejsze/trudniejsze paczki

niemniej ta rzucona przez Fultza o bok tablocy z 360 to chore gówno

co ciekawe Jones zrobił w ostatniej rundzie paczkę oczko niżej od decydującej Lavina - tj Lavine przełożył z podobnej odległosci pod nogą, a tutaj był tylko Windmill. 

overall nie powinno być to ocenione wyżej od przeskoczenia Falla i gdyby nie D-Wade w jury to pewnie byłby remis...


Gordon jest niesamowitym atletą. Niezwykłe jaką windę ma w nogach przy takiej masie mięśniowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jones jebał takie same dunki cały czas (tylko inaczej zaczęte, tu od tablicy, tu od kanta tablicy, tu znad głowy kolesia piłka ściągnięta), i jakiś śmiszny na końcu. Dobre dunki, gość ma zayebisy hangtime, ale torchę nuda po paru próbach.

 Gordon miszczostwo kreatywności (w drugiej dogrywce wymyślić wsad nad Taco - szacun, naprawdę), zasięg, hangtime, wszystko, jak ktoś tu napisał jeszcze przy takim wzroście i masie - wow. Ten wsad od Fultza - ojp, top3 ever na SDC? tak strzelam, może nawet top ever.

W ogóle Gordon powinien już w regulation wygrać jak dla mnie

 

sędzia kalosz

aha, jeszcze honorable mention: wsad Connaughtona nad Giannisem. bardzo dobry, i zawsze białasa miło zobaczyć w tej imprezie a nie tylko w trójkach, gdzie, jak wiadomo, rokrocznie masakrujo wypadajo nieźle

 

myturnbaird-cmforum-092919-ph01

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.