Skocz do zawartości

LXIX ASG / ASW MMXX random shit


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

nudziło mi się chwilę i postanowiłem sobie sprawdzić składy, googluję, wchodzę na stornkę NBA, a tam takie coś:

 

https://www.nba.com/allstar/2020/draft

 

no i patrzę na te rostery.... i tu już trochę mi odbija, bo zaczynam je porównywać, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.... ale ten LeBron team wydaje mi się dużo bardziej dojebany. A potem patrzę na kolejne picki i jakoś mi te wybory Giannisa się dziwne wydają, więc zaczynam czytać 'press release' a tam napisane że: 

Cytat

Antetokounmpo countered with his “African brother” Joel Embiid, spotlighting the game’s global reach, as the son of Nigerian emigrés selected a Cameroon native.  LeBron fired back immediately by selecting his Los Angeles -- and Staples Center -- rival, Kawhi Leonard (LA Clippers), with Antetokounmpo then quickly taking his second “African brother” in Toronto’s Pascal Siakam. James interrupted Antetokounmpo’s international plans by taking Dallas star Luka Doncic with his third pick.

 

ooooo szykuje się nam neutralny światopoglądowo weekend z afrykańskimi braćmi ❤️❤️ 🙈

 

tak czy inaczej, zachęcam do dyskusji nt ASG / ASW tutaj. Od razu uprzedzam że porozumiałem się już z moderacjo i wszystkie posty w stylu 'Dunk Contest słaby w tym roku' / 'chlopaki z dunk nation zrobiliby to lepiej' będo usuwane i nagradzane kilkudniowym banem. 

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łobaben... lxix mmxx? jak to wogole przeczytać?

 

skład Leberona jest znacznie lepszy ale chyba glownie przez s5 bo wybierali LGLGLGLG wiec nie moglo byc inaczej.

 

poza tym oni te sklady zdecydowanie wybierali kierujac sie sympatiami/kolerzenstwem. no i mysle ze Leberon ma od zawsze parcie zeby mimo luzu wygrywac takie meczyki i robic dobre performensy. LB to wielki koszykarz ale tez pracuje caly czas na marke, to biznesnem, liczy kasiorke w hollywood i mysli o swoim imperium rowniez po karierze.

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie to w ogole nie interesuje, ostatni raz ogladalem w 1887...

Cyrk.

Kiedys to byly prawdziwe ASG, jak byla OBRONA i kazdy chcial kazdemu dojebac, a nie jak teraz, wszyscy koledzy i pajacowanie.

Cos tam lans na instagramie cos tam...pajacowanie... cos tam...

Biegaja tylko od kosza do kosza i dunki.

Cyrk.

Nie no, ja to przenigdy.

SDC slaby. A ten pajac, co przypajacowal w drugiej rundzie... cyrk.

A ze ten wygral? DRUKARNIA.

Harden nie broni.

W ogole wszyscy na lajcie, tylko ten MVP sie spial jak pojebany, bo statuetke chcial, beka z typa.

Konkurs trojek, to mamy teraz w kazdym meczu. Cyrk.

Dobrze, ze mnie to w ogole nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze ostrzeżenie dla fanów Giannisa: za wybranie Trae over Harden, macie do wyboru jedną z dwóch kar:

* 70+ pts Hardena w kolejnym meczu RS przeciw Bucks

* sweep w finałach

dajemy wam dowolność w wyborze kary, tacy jesteśmy dobroduszni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Durant, Irving czy Klay byli rok temu wolnymi agentami to LeTamper ich wybieral szybciutko. W tym roku nie sa, to pelna wyjebka na nich.

Zas Jego pierwsze wybory to:

Anthony Davis, oczywiscie FA.

Nastepnie Kawhi, ktorego tez tak mozna liczyc, bo moze zazadac transferu w dowolnym momencie i pojsc na Rehab.

 

Asg sie skonczylo dla mnie na ostatnim wystepie Tima Duncan.

Bez niego to juz nie to samo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Jak Durant, Irving czy Klay byli rok temu wolnymi agentami to LeTamper ich wybieral szybciutko. W tym roku nie sa, to pelna wyjebka na nich.

Zas Jego pierwsze wybory to:

Anthony Davis, oczywiscie FA.

 

ogólnie nie mogę się zgodzić bardziej, dokładnie to samo sobie pomyślalem.  Jednakowoż naszła mnie smutna, z punktu widzenia fanów Lakers, myśl: czy znaczy to że za rok Davis będzie już poza Lakersami (to my pierwsi o tym napisaliśmy!!!)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rw30 napisał:

 

ogólnie nie mogę się zgodzić bardziej, dokładnie to samo sobie pomyślalem.  Jednakowoż naszła mnie smutna, z punktu widzenia fanów Lakers, myśl: czy znaczy to że za rok Davis będzie już poza Lakersami (to my pierwsi o tym napisaliśmy!!!)? 

Hmm, po tym jak LBJ wybral ADavisa Giannis byl zawiedziony ze to nie on go wybral i oznajmil ze to bardzo dobry pick :o

 

wiec moze cos jest na rzeczy i zobaczymy za rok Unibrew w barwach kozlow. Tylko czy on jest Jego brother? To chyba dosc istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Hmm, po tym jak LBJ wybral ADavisa Giannis byl zawiedziony ze to nie on go wybral i oznajmil ze to bardzo dobry pick :o

 

wiec moze cos jest na rzeczy i zobaczymy za rok Unibrew w barwach kozlow. Tylko czy on jest Jego brother? To chyba dosc istotne.

Spójrz na spotrac jak wygląda salary cap na przyszły rok i powiedz mi proszę, jakby miało to się udać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rw30 napisał:

aha, jeszcze ostrzeżenie dla fanów Giannisa: za wybranie Trae over Harden, macie do wyboru jedną z dwóch kar:

* 70+ pts Hardena w kolejnym meczu RS przeciw Bucks

* sweep w finałach

dajemy wam dowolność w wyborze kary, tacy jesteśmy dobroduszni

 

Ja poproszę ten sweep

I obiecuję tu przy wszystkich ze jeśli Rox wejdzie do finału będę ich psychofanem i zapuszczę brodę 

13 godzin temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

 

 

Wyciągnąłby nosem tegoroczny skład na sdc

Tak przy okazji czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego LeBron nigdy nie wziął udziału w sdc?

Każdy z tych wielkich zaliczył start i najczęściej wygraną

Nie obniża to w żaden sposób oceny Jemesa ale zawsze mnie to ciekawiło 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Bo jego paczki to nic specjalnego, ot takie siłowe gwoździe, które najlepiej się prezentują gdy kogoś posteruje.

Dobrze że napisał to ktoś inny, bo ja bym dostał od hejterów 😎

7 minut temu, lorak napisał:

próbowałem, ale już przy prezentacji poziom żenady był dla mnie nie do zniesienia.

Coś czuję że jeszcze zatęsknisz w ten weekend za poziomem prezentacji celebrity game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.