Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, WD_czterdzieści napisał:

Może widzieliście, może nie - szpital w Bergamo, Lombardia.

...

 

 

@mistrzBeatka
Wygląda jak polski szpital w sezonie grypowym

40 minut temu, fluber napisał:

Francja zamyka granice, zakaz spotkan rodzinnych, minimum metr odleglosci miedzy ludzmi

https://wiadomosci.onet.pl/politico/koronawirus-obnazyl-niekompetencje-najwazniejszych-swiatowych-przywodcow/h48s3gt

a wczoraj wybory

Ja pierdolę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ciekawe czy nadal jest tu ktoś kto się śmieje z robienia zapasów ;) 

tak. po panice pod koniec poprzedniego tygodnia można teraz kupić wszystko i w marketach jest mało ludzi (zarówno w lubelskim jak i na podkarpaciu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lorak napisał:

tak. po panice pod koniec poprzedniego tygodnia można teraz kupić wszystko i w marketach jest mało ludzi (zarówno w lubelskim jak i na podkarpaciu).

no, ale jeśli ludzie chcą zostać w domu z rodziną na dłuższy czas, to jednak takie zapasy mają przecież sens

przyznam, że też mnie to śmieszyło, zresztą przy całej powadze sytuacji trzeba otwarcie przyznać, że corona to niesamowity generator beki, inna sprawa, że Polakom pewnie nie byłoby tak do śmiechu na miejscu wielu innych nacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no, ale jeśli ludzie chcą zostać w domu z rodziną na dłuższy czas, to jednak takie zapasy mają przecież sens

przyznam, że też mnie to śmieszyło, zresztą przy całej powadze sytuacji trzeba otwarcie przyznać, że corona to niesamowity generator beki, inna sprawa, że Polakom pewnie nie byłoby tak do śmiechu na miejscu wielu innych nacji

Jakby nie kupowali codziennie chleba to tak. Ponieważ jednak ludzie z zapasami biegają codziennie po świeży chlebek... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy to już powód do sporych obaw? nie jestem na bieżąco muszę przyznać

W uk, stanach, Hiszpanii, Holandii czy Francji tak. W Niemczech so so, ale raczej tez tak. W Polsce zobaczymy czy zamknięcie granic zadziała. Jak tak to tez jest mocne so so, ale mamy szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Moim zdaniem to pokazuje ze smiertelnosc znaczaco wzrasta gdy jest za duzo przypadkow w jednym momencie. To na pewno niepokojace. 

czy przedział wiekowy ludzi najczęściej umierających się zwiększa, jeszcze niedawno widziałem dane, które mówiły, że śmietelność jest o wiele większa wśród osób 60+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy przedział wiekowy ludzi najczęściej umierających się zwiększa, jeszcze niedawno widziałem dane, które mówiły, że śmietelność jest o wiele większa wśród osób 60+?

Wątpię. Dalej jest 100% effort na młodych, po prostu starych się zaczyna ignorować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.