Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ale fajnie, podlinkowałeś link, w którym za przyczyny tej epidemii podają : brak szczepień na grypę, powrót do nie noszenia maseczek ? I chwalą tym samym niejako skuteczność noszenia maseczek w kontekście rozprzestrzeniania się wirusa grypy. XD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, lorak napisał(a):

Nie wiem, ale roboty w cholere ostatnio, a miejsca we wszystkich szpitalach pozajmowane. 

Nie ma jakiejś jednej tendencji. W cholere wszystkiego. Seps niedokrwistości, niewydolności krążenia, niewydolności wątroby, pacjentów z zza co się nagle zaczęli leczyć. 

Po prostu jest tego masa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że w artykule masz wskazanie że ta statystyka jest związana z programem szczepień a twój komentarz tego nie obejmuje. Daleko mi do jakiś wywrotowych wniosków ale coś w tym jest. 

Pytanie kiedy zobaczymy rzetelne analizy. Może nigdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Dziwi mnie że w artykule masz wskazanie że ta statystyka jest związana z programem szczepień a twój komentarz tego nie obejmuje. Daleko mi do jakiś wywrotowych wniosków ale coś w tym jest. 

Pytanie kiedy zobaczymy rzetelne analizy. Może nigdy?

Nie czytałem artykułu, nie zbieram obecnie danych odnośnie szczepień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 21:32, ignazz napisał(a):

To w szpitalu nie pytacie pacjenta z powikłaniami o szczepionkę? Wygląda z boku nienajlepiej. 

Konował nie odpowie. Wyszedłby na ... a raczej tyko potwierdziłby swoje nieuctwo.

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, memento1984 napisał(a):

Hm.

 Jeśli przyjmował legalnie to jak on był księgowany? Paszporty, kody QR otrzymywało się w nagrodę za przyjęcie preparatu to powinien być z automatu zablokowany co by za wiele tego dobra nie otrzymać. 

A jeśli przyjmował nielegalnie (ukradł/ kupił na czarnym rynku) to jak  można udowodnić, że faktycznie tyle skonsumował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.