Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, joe dumars napisał(a):

czyli moj wpis nie dpotyczyl twojego taty...

...c*** ci w dupe!...

Twoj wpis w mało wysublimowany sposób dotyka całe środowisko i jest kolejnym katalizatorem wojny Polsko Polskiej.

Wpis z mojej rodziny podalem jako przeciwage i nie, nie dla Ciebie tylko dla postronnej osoby która ten watek czyta.

Jeden w dupe drugi Ci w oko.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gregorius napisał(a):

Odpowiem Ci poważnie. Teraz to nie wiem czy jest dalej sens szczepień. Inna sytuacja i czas. Może Rappar się wypowie jak wie jak teraz wygląda sprawa nowych odmian  w kontekście osob wogóle nie szczepionych.

Przez weekend 10 zapaleń płuc - wszystkie ujemne COVID.

Był moment z miesiąc temu, że prawie co drugie wychodziło dodatnie i się zapchały izolatki i oddziały zakaźne, ale teraz znowu wszystko wychodzi ujemne i jak patrzyłem ostatnio, to na oddziale zakaźnym jest z 10 wolnych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 19:41, agresywnychomik napisał(a):

Twoj wpis w mało wysublimowany sposób dotyka całe środowisko i jest kolejnym katalizatorem wojny Polsko Polskiej.

Wpis z mojej rodziny podalem jako przeciwage i nie, nie dla Ciebie tylko dla postronnej osoby która ten watek czyta.

Jeden w dupe drugi Ci w oko.

nie, nie dotyka calego srodowiska. masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale to juz nie moj problem. nie pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Swoje "smart ass" sugestie wsadź sobie wiesz gdzie jak jeszcze masz tam miejsce xD

Nie pozdrawiam.

ty nawet nie znasz znaczenia slowa 'sugestia', typie, o czym my mowimy?! gdybys nie byl wybitmy,mlewakiem, ely juz dawno dal by ci bana za ten cha,ski jezyk. ale wiadomo, podwojne standardy...

Teraz, joe dumars napisał(a):

ty nawet nie znasz znaczenia slowa 'sugestia', typie, o czym my mowimy?! gdybys nie byl wybitnym lewakiem, ely juz dawno dal by ci bana za ten chamski jezyk (widze, ze twoj nick nie jest przypadkowy). ale wiadomo, podwojne standardy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, joe dumars napisał(a):

ty nawet nie znasz znaczenia slowa 'sugestia', typie, o czym my mowimy?! gdybys nie byl wybitmy,mlewakiem, ely juz dawno dal by ci bana za ten cha,ski jezyk. ale wiadomo, podwojne standardy...

 

Ty Typszczo nie umiesz w opcje cytuj xD Dobrze ze wszyscy widzą kto chamski język wprowadził do tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 17:16, agresywnychomik napisał(a):

Moj ojciec jest lekarzem z powolania, wysokiej klasy specjalistą z 2 specjalizacjami etc etc etc.

Nie musiał ale jako pierwszy poszedł na oddzial COVIDOVy pomagać. Zachorowal i wyzdrowiał, tylko że przyniósł to gówno do domu i w efekcie matka zmarła.

Napisze tak

c*** Ci w dupe.

doprawdy, frajerze?!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 15:26, joe dumars napisał(a):

klamstw bylo bez liku. manipulowanie masami ludzi jest proste, a wszystko zaczyna sie od jezyka. przykladowo, 'fajnopolactwo' wciaz sadzi, ze preparaty byly 'szczepionkami'. jest tez wielu cwaniakow/bezczelnych klamcow, ktorzy probowali przekonac ludzi, na ogol skutecznie, ze tym razem bylo inaczej, i preaparat paramedyczny zwany szczepionka mogl powstac w pare miesiecy (gdzie normalnie takie procesy - dopuszczenia (prawdziwych!) szczepionek na rynek - trwaja nascie lat). co wiecej, jesli ktos poddawal w watpliwosc zasadnosc szczepien czy hospitalizacji respiratorowej, byl narazony na procesy (w tym lekarze, ktorzy skutecznie, innymi - tanimi! - metodami, leczyli chorych!) - przy okazji 'dawida', sk****synstwo globalistow pokazalo swoja parszywa morde. busines is busiens! koncerny farmaceutyczne i skurwiali pseudolekarze mieli zniwa zycia!...

kolejny temat - nadmiarowe zgony. znaczna czesc srodowiska lekarzy, ktorych powinnoscia jest leczenie innych (na to sie pisali, za to biora gruby hajs, a przypomnijmy, zostali wyksztalceni na koszt polskiego podatnika!) leczyc nie chcieli. c*** im w dupy!...

Jeden post wczesniej brzdącu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RappaR napisał(a):

Przez weekend 10 zapaleń płuc - wszystkie ujemne COVID.

Był moment z miesiąc temu, że prawie co drugie wychodziło dodatnie i się zapchały izolatki i oddziały zakaźne, ale teraz znowu wszystko wychodzi ujemne i jak patrzyłem ostatnio, to na oddziale zakaźnym jest z 10 wolnych miejsc.

Dzieki. To też ważne informacje. Aczkolwiek mi chodziło jak obecne odmiany corony przechodzą ludzie nie zaszczepieni. O ile oczywiście wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2024 o 16:26, joe dumars napisał(a):

preaparat paramedyczny zwany szczepionka mogl powstac w pare miesiecy (gdzie normalnie takie procesy - dopuszczenia (prawdziwych!) szczepionek na rynek - trwaja nascie lat)

jak ładnie poprosisz to Ci opowiem jak do tego doszło, jako że pracowałem wtedy dla firmy która była mocno zaangażowana w proces walidacji / dopuszczenia szczepionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, DLT_Braddock napisał(a):

Jest promka na folię alu w biedrze 

 

Cieszę się że mogłem pomóc 

W dniu 31.01.2024 o 14:27, rw30 napisał(a):

jak ładnie poprosisz to Ci opowiem jak do tego doszło, jako że pracowałem wtedy dla firmy która była mocno zaangażowana w proces walidacji / dopuszczenia szczepionki

U nas też to zaczynaliśmy robić, na bazie białek ale proces okazał się zbyt skomplikowany i drogi jak na warunki mojej firmy. Poza tym ruszyli z pomysłem w połowie pandemii i zanim cała dokumentacja się stworzyła, proces unormował to było już tyle dawek na rynku że zarząd zamknął temat. 

Ponad pół roku ostrego zapierdolu poszło do kosza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.