Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

A po co?

No spoko, tylko nie ma oddziału chorób oddechowych. I cała narracja się sypie

Dokładnie to było 700-1000 funtów brytyjskich. W Wielkopolsce dorzucali jeszcze po uncji złota.

I nie - nie znasz żadnej osoby z tego środowiska. 

0.

Nie zajmowałem się szczepieniami.

Jedyne szczepienia jakie w swoim życiu zleciłem to na wściekliznę i tężec.

Ale co kupiłem? Że Rosja bestialsko zaatakowała Ukrainę dokonując ludobójstwa? No, kupiłem. I nie jest mi wstyd za to.

 

1. Oddział pulmonologii, gruźlicy i chorób płuc, schorzeń układu oddechowego, chorób układu oddechowego. Występują pod różnymi nazwami.

2. Nie idź drogą mayora i josepha i nie rób z siebie błazna

https://www.gov.pl/web/uw-warminsko-mazurski/ogloszenie-o-poszukiwaniu-przez-wojewode-lekarzalekarza-dentysty-do-stwierdzania-zgonow-osob-podejrzanych-o-zakazenie-wirusem-sars-cov-2-albo-zakazonych-tym-wirusem-poza-szpitalem

Cytat

Z tytułu wykonywania przedmiotu umowy lekarzowi przysługuje wynagrodzenie w wysokości: 738 zł tj. 15% kwoty przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej za każdorazowe stwierdzenie zgonu oraz sporządzenie karty zgonu, 492 zł tj. 10% kwoty przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej za każdorazowe stwierdzenie zgonu w przypadku uzasadnionego prawem odstąpienia od sporządzenia karty zgonu, 49 zł tj. 1% kwoty przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej za dobowe pozostawanie w gotowości do wezwania do stwierdzenia zgonu.

250 zł to zwrot ryczałtowy jaki zostanie wypłacony za zakup jednorazowego zestawu środków ochrony indywidualnej użytego przy wykonywaniu zadań, lekarz otrzyma też zwrot kosztów dojazdu do miejsca wezwania.

 

3. Nie zajmowałeś się wysyłaniem ludzi na szczepienia "przeciw" covid bez wcześniejszych BK. Tu masz czyste sumienie.

4. Bestialsko? Zwykły wjazd. Ludobójstwo? Przesadzasz Nie obrażaj ofiar prawdziwego ludobójstwa. Za to łyknąłeś bajeczki: o rozpadzie Rosji, naszej wojnie, czekającej nas III wojnie światowj i ukraińskich braciach, odwdzięczeniu się po wojnie i ukrainskim wsparciu w powstaniu styczniowym :D

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

1. Oddział pulmonologii, gruźlicy i chorób płuc,

 

Oddziały gruźlicy i pulmonologii są oddzielnie, pacjenci z gruźlicą nie leżą na pulmonologii.

 

7 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

schorzeń układu oddechowego, chorób układu oddechowego.

Nie występują pod taką nazwą, bo układ oddechowy dzieli się na górny i dolny, który podpada pod dwie bardzo od siebie odrębne specjalizacje otorynolaryngologii i pulmonologii i mają całkowicie inny przekrój pacjentów o innych chorobach, leczonych innymi metodami. 

 

Czyli generalnie to była jakaś oszustka do wkręcenia łatwowiernych, niesamowicie tępych debili.

Dlaczego podałeś jej słowa?

 

14 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

4. Bestialsko? Zwykły wjazd. 

Dla mnie zwykły wjazd jest kiedy wjeżdżają znajomi pod dom autem, by mnie odwiedzić. Nie znam definicji zwykłego wjazdu, w której mieści się ostrzał artyleryjski.

16 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Ludobójstwo? Przesadzasz Nie obrażaj ofiar prawdziwego ludobójstwa.

Czym się różnią martwi ludzie w prawdziwym od rzekomego ludobójstwa?

17 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Za to łyknąłeś bajeczki: o rozpadzie Rosji, naszej wojnie, czekającej nas III wojnie światowj i ukraińskich braciach, odwdzięczeniu się po wojnie i ukrainskim wsparciu w powstaniu styczniowym

Nie wiem nic o owdzęczaniu się po wojnie, ukraińskim wsparciu w powstaniu styczniowym, posiadaniu ukraińskich braci, III wojny i o naszej wojnie(w swoją wojnę z rozumem mnie nie mieszaj).

Co do rozpadu Rosji, to chyba biorąc pod uwagę w jakiej ruinie jest w porównaniu do Polski i jak beznadziejnie się ludziom wegetuje tam w stosunku do Polski, to chyba teza jest po prostu truizmem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2023 o 14:16, RappaR napisał(a):

1. Oddziały gruźlicy i pulmonologii są oddzielnie, pacjenci z gruźlicą nie leżą na pulmonologii.

Czyli generalnie to była jakaś oszustka do wkręcenia łatwowiernych, niesamowicie tępych debili.

Dlaczego podałeś jej słowa?

 

2. Dla mnie zwykły wjazd jest kiedy wjeżdżają znajomi pod dom autem, by mnie odwiedzić. Nie znam definicji zwykłego wjazdu, w której mieści się ostrzał artyleryjski.

Czym się różnią martwi ludzie w prawdziwym od rzekomego ludobójstwa?

Nie wiem nic o owdzęczaniu się po wojnie, ukraińskim wsparciu w powstaniu styczniowym, posiadaniu ukraińskich braci, III wojny i o naszej wojnie(w swoją wojnę z rozumem mnie nie mieszaj).

Co do rozpadu Rosji, to chyba biorąc pod uwagę w jakiej ruinie jest w porównaniu do Polski i jak beznadziejnie się ludziom wegetuje tam w stosunku do Polski, to chyba teza jest po prostu truizmem?

Oszustka? To pewnie jedna z tych lekarek, która w czasie cyrku ratowała ludziom życie, a potem tacy jak ty odwdzięczyli się donosami na nią od OIL.

Może już niedługo gruźlicy będą leżeć z covidianami? :)

https://portal.abczdrowie.pl/co-trzeci-jest-nosicielem-choroba-wraca-z-duzym-nasileniem

Piszesz o brutalnym napadzie i ludobójstwie? Wystarczy napisać napaść. Według twojej definicji dwóch Polaków zabitych w Przewodowie to też ofiary ludobójstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Oszustka? To pewnie jedna z tych lekarek, która w czasie cyrku ratowała ludziom życie, a potem tacy jak ty odwdzięczyli się donosami na nią od OIL.

Oszuści rzadko ratują życie, częściej wykorzystują głupotę innych naiwnych. Pewnie się cieszy, że są tacy jak Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak. Skoro Grzesiowski, Fiałek byli nazywani fachowcami to czemu nie i rapcio :)

 

F-Pk0AyWwAAeCrC.jpeg

9 godzin temu, Szabla napisał(a):

Gdzie tak zdefiniował?

Napisał że na Ukrainie w ostatnich dwóch latach doszło do ludobójstwa.

W dniu 12.11.2023 o 01:22, RappaR napisał(a):

Ale co kupiłem? Że Rosja bestialsko zaatakowała Ukrainę dokonując ludobójstwa? No, kupiłem. I nie jest mi wstyd za to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DLT_Braddock napisał(a):

Może i tak. Skoro Grzesiowski, Fiałek byli nazywani fachowcami to czemu nie i rapcio :)

 

 

F-Pk0AyWwAAeCrC.jpeg

Napisał że na Ukrainie w ostatnich dwóch latach doszło do ludobójstwa.

 

Twój ojciec zdecydowanie powinien używać prezerwatyw 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawe jak teraz wyjdzie COVID bez politycznej otoczki 

Coraz więcej covidów, sporo osób przechodzi to jako grypa/przeziębienie i ewidentnie łagodniejsza fala niż w 2020 i 2021, ale zapalenia płuc się zdarzają i powoli robi się tego dużo i ciężko tych pacjentów izolować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ciekawe jak teraz wyjdzie COVID bez politycznej otoczki 

 Co masz na myśli? Pytanie bez ukrytego podtekstu, zwykła ciekawość. 

Bo mnie wydawało, że PiS i była Demokratczna Opozycja to dość ramię w ramię działały w tym temacie. Lewica np nawet była trochę bardziej za obligatoryjnym szczepieniem.

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.