Skocz do zawartości

Coronavirus


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, matek napisał:

Po prostu nie sięgałeś żeby odczytać wartość na termometrze. 

Kiedyś do gim poszedłem przy -22 nad ranem, pamiętam to, i też ojciec prawie co zimę wspomina że była taka sytuacja. Uczniowie byli, nauczyciel nie odpalił diesela i nie dojechał na wf rano. 

Różnica między minus 20 a minus 30 jest taka jak między plus 10 i plus 20. Minus 20 też pamiętam. Minus 30 nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, fluber napisał:

Ja nie pamiętam w swoim życiu, żebym kiedykolwiek szedł do szkoły przy minus 30 stopniach.

 

10 godzin temu, DLT_Braddock napisał:

Co ja ci mogę doradzić? Tylko to :

https://www.e-zikoapteka.pl/pamiec.htm

Pewnie spałeś jak Jarosław.

PS. COVID już nawet w Chinach stał się grypą. Zacofani, u nas już oficjalnie od 24.lutego. 

 

55 minut temu, DLT_Braddock napisał:

No tak. Wrocław okolice to centrum świata, fluber to jego pępek. Fluber powiedział, że on nie pamięta. Pozamiatane. Można się rozejść. 

Ja tylko napisałem, że nie pamiętam, żebym szedł do szkoły przy takiej temperaturze. To, że zacząłeś z tym dyskutować, nie wiedząc nawet o jakim miejscu mowa, to raczej Twoja głupota, a nie moja zarozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Camelus napisał:

Co do Wrocka to pamiętam (dawno temu) jak odwołali nam lekcje w szkole bo w nocy było -32 (w sumie ciekawe, bo pamiętam obraz mapy pogody wtedy, na wschodzie było -35). Ale może jestem trochę starszy od Flubera ;) 

Minus 32 odnotowano we wrocku raz w 1956. Ile Ty masz lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Reikai napisał:

Chyba przeoczyłeś nawoływania o amnestię dla tych, którzy próbowali wprowadzić nowy cudowny ład.

Dodam jeszcze, że "powielasz toczka w toczke propagandę ruską." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

mnie ciekawi, czy gdyby nie wojna, to epidemia nadal by trwała. bo jakoś tak nagle się skończyła wraz z rosyjską inwazją. do tego mimo napływu milionów ukrainców (w styczniu 2022 zaszczepionych było tylko 45%) i zniesieniu ograniczeń, to kataklizmu nie było. 

Jedź do Chin tam ponoć cieżko pobserwujesz z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.